PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Hvala na jedinici kolega!
Iz najave emisije Plodovi zemlje HTV-1 u 12.20 danas:
"Država omogućila poljoprivrednicima………Gužve pred Petrokemijom!"

Kolega "jediničar" nemojte gledati tu emisiju, previše bi bilo za vaše živce. Svratite u najbliži birc i odigrajte pikado. Ali, šiljak okrenite od sebe……

Moj dragi prijatelju, barem ti znaš koliko je Ptkm-r-a nepredvidljiva, a kupovao si jako davno po 25kn i 30kn .

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Marcello svaka čast na strpljenju a ono za bv si u pravu jer to nije petrica izgubila u polsov anju već su joj ukrali. pozdrav i ostalim strpljivima

Iako sam danas najavil emisiju Plodovi zemlje nisam u to vrijeme gledal emisiju. Trebalo je "klince" dovesti na nedjeljni ručak. Kiša…….Može netko ukratko ispričati o čemu se radilo? Hvala.

marcello

Kolega marcello, prilog je bio o vaučerskoj prodaji gnojiva, odnosno mogućnošću da se dio poticaja pomoću vaučera naplati u gnojivu. Zadovoljstvo tom mogućnošću izrazili su kako poljoprivrednici tako i direktor prodaje Petrokemija d.d. Željko Špoljarić. Otprema je krenula i dio gnojiva koji bi možda prezimio u skladištima krenuo je ka njivama. Jedina dilema koja je ostala u zraku je naplata tih vaučera od države, ali nadamo se da ni to neće biti problem u veljači 2010. g. kad dolaze na naplatu.

Pozdrav svim dioničarima Petrokemije!

"Čudno je kako je malo potrebno da budemo sretni, a još čudnije kako nam često baš to malo nedostaje!"


Kolega marcello, prilog je bio o vaučerskoj prodaji gnojiva, odnosno mogućnošću da se dio poticaja pomoću vaučera naplati u gnojivu. Zadovoljstvo tom mogućnošću izrazili su kako poljoprivrednici tako i direktor prodaje Petrokemija d.d. Željko Špoljarić. Otprema je krenula i dio gnojiva koji bi možda prezimio u skladištima krenuo je ka njivama. Jedina dilema koja je ostala u zraku je naplata tih vaučera od države, ali nadamo se da ni to neće biti problem u veljači 2010. g. kad dolaze na naplatu.

Pozdrav svim dioničarima Petrokemije!

Kolega dobio kulju jer onaj u kašu koji je prodao na 150 sada plače. Majke mile kakvi ljudi kod nas. Umjesto da ljudi budu sretni kada mi mali nekaj zaradimo. Jadne li nam države i ljudi.

Ma direktor prodaje je oduševljen jer se prodaje velika količina gnojiva, koja se odvozi kamionom za kamionom.

A očigledno (kupovanje velikih) će se naplatiti od države.
Država napravila solidan potez, NAPOKON!!!!

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!



Kolega marcello, prilog je bio o vaučerskoj prodaji gnojiva, odnosno mogućnošću da se dio poticaja pomoću vaučera naplati u gnojivu. Zadovoljstvo tom mogućnošću izrazili su kako poljoprivrednici tako i direktor prodaje Petrokemija d.d. Željko Špoljarić. Otprema je krenula i dio gnojiva koji bi možda prezimio u skladištima krenuo je ka njivama. Jedina dilema koja je ostala u zraku je naplata tih vaučera od države, ali nadamo se da ni to neće biti problem u veljači 2010. g. kad dolaze na naplatu.

Pozdrav svim dioničarima Petrokemije!

[/quote]

Kolega
Petrokemija je dužna Ini za plin, Ina je dužna državi, a država je sad dužna petrokemiji na temelju vaučera.
višestruka kompenzacija ili nešto slično bi se mogla u ovom slučaju iskoristiti, u igri bi mogoa biti i Todorić kao najveći kupac Petrokemije i sl.
Ipak najizglednije su višestruke kompenzacije.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Ovdje upišite svoj komentar…

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Mogla bi kad bi iznosi bili podjednaki, pitanje je jesu li?

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!


Mogla bi kad bi iznosi bili podjednaki, pitanje je jesu li?

Ne moraju iznosi biti jednaki, bitna je samo volja.
Jer se dio iznosa može uvjek iskompenzirati.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Istina, dio se može riješiti, i to onaj koji je najniži jer uvjetuje sve ostale.

Samo ja sam radio cesije i znam da je to je dosta zahtjevno jer obično netko očekuje živu lovu i sve padne u vodu.

People do not get what they want or what they expect from the markets; they get what they deserve!

Uz zelene amere i zelene futurse pa makar i 0,1% ovaj tjedan smo blizu 200.

Vidjet ćemo sutra tko se krcao u petak

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Vaš link

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

New Report

Close