PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Lipa Gospo velkam tu d klab, na VIRO mislim.
PTKM nije još kasno kupiti. Pa vidite da smo podigli letvicu na 650-700kn.
Lijepi pozdrav! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.


– kakve su prognoze za sutra, što kažu grafovi, da li da je nadokupljujem ? – molim odgovore od dežurnih u noćnij smjeni. Pozdrav.

Vidjela si na temi ” što smo danas tržili” kako su neki plašljivih glavica prodavali Petricu,tako da si mogla jeftino po230 dokupit,ti vidjela na početku 238,97 pa odustala.
bit će i sutra bojažljivh kojima treba otet to malo što prodaju..
Pusa![smiley11]

Gospodine Edo da Vas pitam nešto sigurno ste bolje upućeni od mene ?
– na kojim cijenama su gospoda cartman i alesar postavili mine.
– najviše bi me veselilo kupiti im ispred nosa za razliku cijene od par lipa.
Pozdrav i drago mi je da bar nešto raste (na burzi).

slika i p……

Kad vidim crveno pretvaram se u bika


kakve su prognoze za sutra, što kažu grafovi, da li da je nadokupljujem ? – molim odgovore od dežurnih u noćnij smjeni. Pozdrav.

Ima nas i u ranojutarnjoj smjeni [smiley2]
Savjetovao sam vas jučer kolegice oko nadokupnje PTKM pa ste se uplašili rasta, no po svemu sudeći tek smo na početku uzlaznog trenda pa zato bez straha [smiley2]

ove grafove od dixija i znanca voli bih da prokomentira cartman ,ali iskreno i realno..

do 238 još 873 komada. neko još uvijek jeftino prodaje

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Usprkos svemu i svima, dionica i dalje u centru zbivanja.

SAMO HRABRI POBJEĐUJU!

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

189. sjednica Vlade Republike Hrvatske
13. listopada 2006.

Dnevni red
6. Prijedlog odluke o davanju suglasnosti ravnatelju Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje za prodaju dionica trgovačkog društva Željezara Split d.d., Kaštel Sućurac, iz portfelja Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ….

Gdje ima dima ima i vatre !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Usprkos svemu i svima, dionica i dalje u centru zbivanja.

SAMO HRABRI POBJEĐUJU!

U sat i pol trgovanja proslo 3.500 komada
Jucer nesto vise od 6000 komada
U zadnjih mjesec dana preko 150.000

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Napokon je pred nama zima u kojoj potrošači neće, kao godinama do sada, strepiti neće li ih usred najvećih hladnoća zadesiti nestašica prirodnog plina. To treba zahvaliti završetku dva vrlo važna plinovoda te velikom Ininu povećanju proizvodnje tog sve popularnijeg energenta na sjevernom Jadranu.

Plinacro je već završio gradnju i u probni rad pustio 199 kilometara dugačak magistralni plinovod od Pule do Karlovca, a do kraja listopada bit će gotov i Inin 45 kilometara dug podmorski plinovod od njihovih plinskih polja na sjevernom Jadranu do istarske obale te 10 kilometara dug kopneni plinovod do spoja s Plinacrovim plinovodom na terminalu kod Pule.

Tim će plinovodima do potrošača stići nužne dodatne količine plina koje je Ina osigurala povećanjem proizvodnje na sjevernom Jadranu. Konkretno, u veljači ove godine tvrtka Inagip, koju su osnovali Ina i talijanski ENI, na tim je poljima dnevno proizvodila 2,5 milijuna prostornih metara plina, a sada je proizvodnja gotovo udvostručena, na 4,3 milijuna prostornih metara.

Sve to treba zahvaliti velikim ulaganjima u plinske projekte te podršci Vlade svjesne važnosti tih velikih investicija. Plinacro je u gradnju plinovoda Pula-Karlovac uložio 90 milijuna eura, a Ina je s ENI-jem u projekt »Sjeverni Jadran« dosad uložila oko 700 milijuna dolara.

http://www.vjesnik.hr/html/2006/10/13/Clanak.asp?r=tem&c=2

Znači zasada ide sve po planu, a vrijeme zavšetka drugog dijela plinovoda krajem listopada se odlično poklapa s isplatom BARR-a dioničarima Plive [smiley2]

New Report

Close