PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mogla bi brana da pukne ubrzo, a onda smo na 200 kn za tren

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

U zadnjih 5 mjeseci na ovoj dionici se vrši jaka akumlacija, tako je i bilo na razini od 70-90 Kn,
pa je cijena na kratko vrijeme poskočila na 175 Kn, pa se cijena spustila na oko 110 Kn, pa rasla na oko 130 Kn, gdje se vršila akumulacija dionica i cijena se kretala 4 mjeseca na toj razini od 120-140 Kn da bi u zadnja dva dana cijena došla na oko 150 Kn…….

pogledajte grafikon

na http://www.rast.hr/hr/trziste/grafikoni.html

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/




Nisam racunao betu ali meni 2500 kn u par 2,5 dana sasvim dovoljno. Imao sam izgleda vise srece neg pameti, a to je na nasoj burzi najvaznije. [thumbsup]

pčelica Maja [angry]
[/quote]

Kaze mi netko tko je krace u PTKM od mene. E moj Febo sve losije i losije [tongue]
[/quote]

bravo dečki, super ste. Ja od ljetos (ivo korekcije, kad sam je uzo po 100 i neš sitno kuna) imam 50% samo držeći i ne čineći ništa. uz istovemeneo maksimalnu maržu sigurnost fundamentalno bezobrazno podcijenjene dionice. naravno da i dalje držim jer mi ne pada na pamet prodavati dionice na očiglednoj akumulaciji velikim ribama.

Znači, _očekuje_ se loše izvješće. To se _zna_ i svejedno krupni kapital ulazi… a to vam lijepo znači da ćete Vi ovo njima ove godine prodati, a sljedeće godine kada rezultati budu odlični, na prodaji neće biti ništa zato jer ste im Vi vaše rasprodali. Bilo bi dobro da se svi fino postavite na ask i date kitovima te dionice sada na pol booka da nam ne smetate za par godina na multiplikaciji od nekoliko puta na book value. bok i uživajte prodajući!

I'LL BE BACK

ja sam čuo od ljudi kaj tam rade da ptkm jako dobro puni državni proračun. doduše ne od poreza na dobit, al kaj sad

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/



Nisam racunao betu ali meni 2500 kn u par 2,5 dana sasvim dovoljno. Imao sam izgleda vise srece neg pameti, a to je na nasoj burzi najvaznije. [thumbsup]

kad je tk u usponu , a očito da je, onda treba prodati ono što je u % skočilo najviše i čijim si targetom zadovoljan, i za dobiveni keš kupovati PTKM… (ovo je PTKM tema)
jadan ne bio, zašto si prodao, zar da si i ti kupiš kavu i burek !?!?

btw.
svi ste mi nekako kratki i mladi… imali netko osim mene tko je u PTKM više godina?
[/quote]

Na burzi sam nesto prek 3 godine a kad zbrojim dane koliko mi je PTKM u portfelju skoro godina i pol. Dovoljno? Jel to kraj? Naravno da nije.

@ Febo
Sunce moje pcelicasto ja sam u PTKM samo ove godine 4x ulazio i izlazio. A tebi je ovo prvi put ak se ne varam. [tongue]

dok vi ulazite i izlazite, karavane prolaze… i to tiho i neprimjetno… ko kad žabu kuhaš… [yawn]

I'LL BE BACK

PTKM je jedina perjanica našeg tržišta, na cijeni od 155 kn već je povratila oko 50% svog ATH dok su tzv. blue chipovi, pa brodari i građevinari tek na 20-30% svog ATH!!
Zato braćo udrite po prodaji kao da nema sutra, ima da do kraja mjeseca PTKM dostigne ATH! Uz ovakve fantazmagorične poslovne rezultate naše PTKM, to je više nego zaslužila [thumbsup]

gosodine kokosne, ali ne kupuju nikakva braća, i budite sigurni da ne kupuju forumaši. oni prodaju. A vi gospodine koksone uživajte u vašim fundamentalnim procjenama po principu "tko je više ili manje pao od ATH". Želim vam svako dobro, iako sumjam da će vam to pomoći. [bye]

I'LL BE BACK

El Febo, 23.09.2009. u 15:53
@ Febo
Sunce moje pcelicasto ja sam u PTKM samo ove godine 4x ulazio i izlazio. A tebi je ovo prvi put ak se ne varam.

jest..al sam ulazio koristeći zaštitu za razliku od tebe lani…. [lol] fali mi sad onaj smajlić sa srednjim prstom

 I m a g i n a t i o n * a t * w o r k 

Izvjesno je da ćemo ući u EU, izvjesno je da će PTKM kad tad morati biti privatizirana, izvjesno je da je to kad-tad brže nego mislimo, izvjesno je da bliže gnojare u ovom djelu balkana ili europe baš i nema i izvjesno je da ljudi moraju jesti jerbo je to osnovna životna potreba. Živili [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

I sigurno je da je ovo uz ZVCV jedina dionica u mom portfelju gdje sam još uvijek u minusu… ali ako nastavi kako je krenulo, možda je izvjesno da tako neće biti još zadugo.

Jako dobra likvidnost,veoma veoma zanimljiva dionica,mislim da moze do petka i do 200 kuna,vidt cemo

New Report

Close