PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


evo vec 7 put mjenjam nalog i nikako da skupim nesto po bidu,jednostavno neda da pored njega produ i manje kolicine

stavi nalog na kupnju od 145,5 ili 146 i nalog prolazi……….
[/quote]

uhvatio sitno po 140 [proud]


uhvatio sitno po 140 [proud]

A može i tako………. [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ekipa ovo se opasno kupuje. rijetko griješim u takvim procjenama. danas prošlo 13 000 komada. milina. para mi da kupuje jedan ili svega nekoliko subjekata, a prodaje mnogo. to je jako dobro [thumbsup]

I'LL BE BACK

netko ima viziju…ili neku sliku kako bi trebalo izgledati u budućem razdoblju…zato je pojačana trgovina…

U Petrokemiji sam preko pet godina. Ovakvi prometi su već više puta viđeni.
[yawn] [yawn] [yawn]
Dobra strana je, što bi mogla brzo preko 200-220.

vidim ovdje se brzo zaboravilo da je dionica proljetos bila po 60kn i nitko je nije htio…
to je rast od nekih 130%. mislim da se situacija u firmi i u državi nije toliko popravila i da nas očekuje značajna korekcija.

"Ko izgubi dobitak, dobije gubitak"

"Stranci" danima skupljaju a cijena ni da mrdne. Šta je tu dubro? Mali daju dionicu u brezcijenje. Važno je zaraditi za burek.

malo da karikiram

Mi smo trava a fondovi su slonovi. Pa ti vidi ko tu koga gazi. Kad vam otmu i onu zadnju dionicu e onda počinje rast. A do tada gledajte, čudite se, pišite po forumu,.. na kraju če zaradu pokupiti svi osim malih "strpljivih".

Moje mogu dobit tamo iznad 300 kn. Mozda. A ja mogu cekat dok ne dode na te razine. Nit me plasi moguci pad, nit su mi novci koje sam stavio u dionice prijeko potrebni. A ovi sto prodaju za burek. Dobar tek. I vidimo se na visim razinama kad ce burek-investitori opet kupovat.

"...a nije isključeno ni da država počne oporezivati držanje kućnih ljubimaca..."


Moje mogu dobit tamo iznad 300 kn. Mozda. A ja mogu cekat dok ne dode na te razine. Nit me plasi moguci pad, nit su mi novci koje sam stavio u dionice prijeko potrebni. A ovi sto prodaju za burek. Dobar tek. I vidimo se na visim razinama kad ce burek-investitori opet kupovat.

Ja im svoje nikad nedam.Uopće ih nemslim prodavati nikada!

LEAVE THE WORLD BEHINED



Moje mogu dobit tamo iznad 300 kn. Mozda. A ja mogu cekat dok ne dode na te razine. Nit me plasi moguci pad, nit su mi novci koje sam stavio u dionice prijeko potrebni. A ovi sto prodaju za burek. Dobar tek. I vidimo se na visim razinama kad ce burek-investitori opet kupovat.

Ja im svoje nikad nedam.Uopće ih nemslim prodavati nikada!
[/quote]

E kolega baš si me nasmijao, stvarno NIKADA.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Važeći podaci za uredovni dan 17.09.2009 .

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A
Vlasnik/nositelj računa Stanje [%] Vrsta računa
1. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
2. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 782.346 23,42 Osnovni račun
3. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 184.883 5,53 Skrb. račun
4. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./AZ OBVEZNI MIROVINSKI FOND 108.396 3,24 Skrb. račun
5. HRVATSKA POŠTANSKA BANKA D.D./KAPITALNI FOND D.D. 95.273 2,85 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 60.200 1,80 Skrb. račun
7. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./SZIF D.D. 29.540 0,88 Skrb. račun
9. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D. 28.153 0,84 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. 27.990 0,84 Skrb. račun
Ukupno: 66,63
[rolleyes]

marcello

To je Bakić Nenad, koji prebacuje dionice na skrbnički račun………….. a što radi samo on to zna….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close