PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Škojo Franjo je u 4 mjesecu ušao u PTKM Izašao iz nje krajem 7. mjeseca sa pozitivnom 0 Očigledno je pogriješio tajming ali kao što vidimo opet je na 9 mjestu vlasnika ! Ovaj put sigurno je dobro informiran jer nevjerujem da bi opet fulao!!![smiley2]

Nije ti on Hakela ni izlazio, samo jedno vrijeme nije bio među prvih deset.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Plin iz podmorja već ove jeseni u domove Konačno!Plinovod od Jadrana prema unutrašnjosti je gotov, treba ga samo spojiti s plinskim poljima g.Radošević: “Pustili smo plin i plinovod je zapravo već sad u pokusnom radu” Tijekom iduće godine iz tog će se plinskog izvora dobiti oko milijarda prostornih metara plina, što će uz domaći i uvozni ruski plin osigurati normalne uvjete za potrošnju i u zimskim mjesecima. Večernji list, 11.10.2006. prilog Manager.hr, br 1062

Čujem da je na Jutarnjoj kronici danas u 7 sati objavljeno da je plinovod pušten u probni rad
[smiley2] U prvih petnaestak minuta prodano 1020 cionica[smiley8]

marcello

Mislim da je ovo fini lagani početak pravog rasta Petrokemije ,koji će se pojačati sa pristizanjem love na račune dioničara Plive, a i sa fin. izvješćem za koji dan će kupnja i cijena porasti!!
Privatizacija ostaje kao šlag za kraj!!!


Mislim da je ovo fini lagani početak pravog rasta Petrokemije ,koji će se pojačati sa pristizanjem love na račune dioničara Plive, a i sa fin. izvješćem za koji dan će kupnja i cijena porasti!! Privatizacija ostaje kao šlag za kraj!!!

da mi je neko rekao prije dvije godine da će Podravka do 500 kuna teže bi ga izvređao, tako će biti i sa PTKM (samo puno prije nego što prođu dvije godine)

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

ako se dobro sjecam, prijasnja dva “vala” na PTKM sa 140 i poslije sa 160 su pocinjala slicno ovom danasnjem trgovanju, skupljanje sto se skupiti da uz dizanje cijene do max. 3%, a onda nagli proboj prema gore… nadamo se da ce i ovo sada tim putem

“Please, God, Just One More Bubble.”

Samo oš ovo!!!!
Neće kao zadnji put ,ovaj put će sporije !!!!
POZDRAV DO PRODAJE !!!!!

E, sa ovim se slažem. Prema tome, nije potrebno ništa pumpati na PTKM. Njezin razvoj se može predvidjeti ali neće biti nikakvih bljeskova prije privatizacije. Sve se vijesti znaju.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Nema se ni što pumpati kolege, pa pogledajte, čim je priča s Plivom završila, promet trgovanja Petrokemijom je samo u 2 sata prešao milijun kn uz 3% rast.
To je još jednom pokazalo da se PTKM definitivno pretvorila u jednu od najlikvidnijih naših dionica pa tu onda nikakvo pisanje na forumu ne može dizati i spuštati cijenu.
Nekoliko nas je ovaj današnji rast predvidilo prije par dana, tko je iskoristio to za kupnju sada se sigurno ne kaje a mislim da je ovo samo početak.


Nema se ni što pumpati kolege, pa pogledajte, čim je priča s Plivom završila, promet trgovanja Petrokemijom je samo u 2 sata prešao milijun kn uz 3% rast.
To je još jednom pokazalo da se PTKM definitivno pretvorila u jednu od najlikvidnijih naših dionica pa tu onda nikakvo pisanje na forumu ne može dizati i spuštati cijenu.
Nekoliko nas je ovaj današnji rast predvidilo prije par dana, tko je iskoristio to za kupnju sada se sigurno ne kaje a mislim da je ovo samo početak.

Mogu se složiti. Ne treba joj pumpanje. I bez njega dobro stoji.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Mislim da su pojedinci na ovom forumu dosta pomogli rastu cijene, mislili vi što hoćete,Hrvatska je mala zemlja.

do 226 još 1011 komada.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Bio je jedan veći nalog na prodaji al to se rasčistilo, teško će se moći kupovati bez daljnjeg dizanja cijene.

Upravo objavljeno na Otvorenom.
INA je već spremila ugovor sa povećanjem cijene plina Petrokemiji…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close