PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Meni se isto čini da je primopredaja iz drhtavih u učvrste obavljena. Dok je trajala, nije se propuštala prilika kod svakog pada crobexa da se otrese i do -8%. Sada ćemo hop…hop…hop [kiss]

Zanimljivo jest to da ovo dionica doista nepredvidivo preskače valove dvostukog pada/rasta, ostaje stabilna usprkos raznoraznim tržišnim spletkama (koje su često vezane za cijene inputa kod ove dionice ), te na neki način postaje motivator kod špekulanta koji je žele prodati prije 2012.g., a znamo zašto….



Meni se isto čini da je primopredaja iz drhtavih u učvrste obavljena. Dok je trajala, nije se propuštala prilika kod svakog pada crobexa da se otrese i do -8%. Sada ćemo hop…hop…hop [kiss]

Zanimljivo jest to da ovo dionica doista nepredvidivo preskače valove dvostukog pada/rasta, ostaje stabilna usprkos raznoraznim tržišnim spletkama (koje su često vezane za cijene inputa kod ove dionice ), te na neki način postaje motivator kod špekulanta koji je žele prodati prije 2012.g., a znamo zašto….

[/quote]
Zašto je žele prodati prije 2012.g?
Izgleda da sam propustio predavanje..nije prvi puta [embarass]
Unaprijed isprike ne neznanju i molim brzi odgovor.Pozdrav

sijem žito raste grahorica




Meni se isto čini da je primopredaja iz drhtavih u učvrste obavljena. Dok je trajala, nije se propuštala prilika kod svakog pada crobexa da se otrese i do -8%. Sada ćemo hop…hop…hop [kiss]

Zanimljivo jest to da ovo dionica doista nepredvidivo preskače valove dvostukog pada/rasta, ostaje stabilna usprkos raznoraznim tržišnim spletkama (koje su često vezane za cijene inputa kod ove dionice ), te na neki način postaje motivator kod špekulanta koji je žele prodati prije 2012.g., a znamo zašto….

[/quote]
Zašto je žele prodati prije 2012.g?
Izgleda da sam propustio predavanje..nije prvi puta [embarass]
Unaprijed isprike ne neznanju i molim brzi odgovor.Pozdrav
[/quote]

Pristupanje RH u EU i ‘ transparentna privatizacija ‘ poduzeća koja su u državnom vlasništvu, koja posluju na tržišnoj bazi.
Dakako, moguće je da se to dogodi i prije, pred parlamentarne izbore 2011.g, no mišljenja sam da je ta solucija malo vjerojatna.
Nakon 2013.g, svašta je moguće, pa čak i priča oko HEP-a može dobiti svoje mjesto pod rogatim Suncem.

Ukoliko ste zainteresirani za razgovor – podatke o Skypu možete ostaviti na PM.

Ugodan ostatak večeri.

današnji promet i cijena mi ozbiljno smrdi na rast i to značajan u bliskoj nam budućnosti…
jel to Pašteta obećala Pahoru i Zlovencima PTKM ili će ići i to na bubanj uskoro?

Pitanje: kako ćete nakon otvaranja zatvoriti poglavlje Poljoprivreda u prvoj polovici iduće godine ako imate u državnom većinskom vlasništvu jednu gnojaru koja daje gnojivo svojim seljacima ispod cijene?
Odgovor: nikako… [proud] jer se tako ne posluje u EU.


današnji promet i cijena mi ozbiljno smrdi na rast i to značajan u bliskoj nam budućnosti…
jel to Pašteta obećala Pahoru i Zlovencima PTKM ili će ići i to na bubanj uskoro?

Pitanje: kako ćete nakon otvaranja zatvoriti poglavlje Poljoprivreda u prvoj polovici iduće godine ako imate u državnom većinskom vlasništvu jednu gnojaru koja daje gnojivo svojim seljacima ispod cijene?
Odgovor: nikako… [proud] jer se tako ne posluje u EU.


Bravo, ovaj post stvarno vrijedi čistu stotku [thumbsup]

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima


današnji promet i cijena mi ozbiljno smrdi na rast i to značajan u bliskoj nam budućnosti…
jel to Pašteta obećala Pahoru i Zlovencima PTKM ili će ići i to na bubanj uskoro?

Pitanje: kako ćete nakon otvaranja zatvoriti poglavlje Poljoprivreda u prvoj polovici iduće godine ako imate u državnom većinskom vlasništvu jednu gnojaru koja daje gnojivo svojim seljacima ispod cijene?
Odgovor: nikako… [proud] jer se tako ne posluje u EU.

U globalu, ima tu materijala, što vi kažete kolega, no osjetljiva je to biljka, ne žuri se toliko, da bi se već slijedeće godine moralo prodati za neznatan iznos.

Što se tiče poglavlja i RH – i bez PTKM će se lagano zatvoriti cijeli proces.
Što se tiče Slovenaca, nisam siguran da bi se Pahor ‘ prodao ‘ za jednu gnojaru na margini Europe, dapače mislim da su u pitanju puno lukrativniji projekti i nekakva benificija od uvaženih diplomata, no o čemu je zapravo riječ, nećemo nikada saznati, kao niti tajne ugovore vlada ( prije i sadašnje s Inom )… vlak polako prolazi a konkurencija na tržištu je ona koja praktički određuje sve…Za sada, barem u dogledno vrijeme, mir i spokoj je za Petrokemiju, makar sve se bojim da ćemo biti svjedoci onoga čega se proibojavamo…vrijeme će pokazati pravo lice, ali i SKRBNIČKI RAČUNI u vlasničkoj strukturi…
[rolleyes]

Jedinu pravu stabilnost ovoj dionici mogu donijeti mirovinski fondovi, odnosno prva kotacija.
A kako stvari stoje Petrokemija bi mogla ponovno na Dnevnik ili večernje rasprave u emisijama otvoreno i sl.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Jedinu pravu stabilnost ovoj dionici mogu donijeti mirovinski fondovi, odnosno prva kotacija.
A kako stvari stoje Petrokemija bi mogla ponovno na Dnevnik ili večernje rasprave u emisijama otvoreno i sl.


U svezi i glede toga, obratite pažnju na tablicu sa strane teksta
http://www.poslovni.hr/118364.aspx

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

U svezi i glede toga ipak pogledajte malo datume pa podignite glavu i usmjerite je na koji tjedan kasnije…
dakle:
http://www.poslovni.hr/120579.aspx

..:: hvala svima na kolcima, uzvraćam 100-tkama baš u inat!!! Mudar čovjek pušta da ga vodi pravednost a uči od svih... ::..

PREDSJEDNIK MESIĆ NA ŠTANDU PETROKEMIJE
14. rujan 2009

Protekli vikend u Gudovcu je održan 17. Jesenski međunarodni Bjelovarski sajam, najveći poljoprivredni sajam u Hrvatskoj. Sajam je otvorio predsjednik Republike Stjepan Mesić, koji se nakon toga uputio u obilazak izlagača te se određeno vrijeme zadržao i na štandu naše tvrtke. Član Uprave Nedjeljko Klopček upoznao ga je s trenutnim stanjem u tvrtki, kao i akcijskom prodajom mineralnih gnojiva za jesensku sjetvu. «Domaće tržište naše je strateško tržište», poručio je Klopček. Jesenski sajam u Gudovcu ove je godine okupio više oko 400 izlagača, kao i brojne posjetitelje iz zemlje i inozemstva. Izložbeni prostor Petrokemije bio je mjesto na koje su mnogi svratili po savjet, informaciju ili promidžbeni materijal. «Tradicionalno smo prisutni ovdje u Gudovcu i to je samo dokaz koliko nam je ovaj sajam važan. Neposredni kontakt i direktni razgovori s kupcima daju najbolje rezultate», zaključio je Klopček.

http://www.petrokemija.hr/Default.aspx?tabid=52

marcello

jel bi mogao netko staviti K/P? Hvala.

Top bid CIJENA KOLIČINA
142,00 70
141,80 103
141,79 40
141,77 110
141,18 100
141,16 200
141,11 10
141,10 409
141,01 10
141,00 100
Top ask CIJENA KOLIČINA
144,50 106
144,83 123
144,85 160
145,00 167
145,47 100
145,50 247
145,95 200
145,99 10
146,50 190
146,98 20

New Report

Close