PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



rasprodaja i ovdje

6.Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 68.199 2.04 -706
8.Skrb.: PBZ D.D. 30.328 0.91 -197

To su fondovske dionice, a na burzi ispadaju fantomske radničke,,,,,, [lol]

A rasprodaju je završio NYB……… [lol]

Sada treba postaviti svoje naloge niže jer fondovi namjerno ruše cijene…….
[/quote]

Nije istina, ZABA skrbnički je zbirni račun svih koji imaju skrbništvo kod zabe. Prošli tjedan sam prodao 706 dionica i evo tek sad se vidi. [thumbsup]




rasprodaja i ovdje

6.Skrb.: ZAGREBAČKA BANKA D.D. 68.199 2.04 -706
8.Skrb.: PBZ D.D. 30.328 0.91 -197

To su fondovske dionice, a na burzi ispadaju fantomske radničke,,,,,, [lol]

A rasprodaju je završio NYB……… [lol]

Sada treba postaviti svoje naloge niže jer fondovi namjerno ruše cijene…….
[/quote]

Nije istina, ZABA skrbnički je zbirni račun svih koji imaju skrbništvo kod zabe. Prošli tjedan sam prodao 706 dionica i evo tek sad se vidi. [thumbsup]
[/quote]

Zaboravih reći, prodao sam samo one dionice koje sam kupovao po 68 i 80 kuna, a prodao sam po 140 (zadnje dvije transakcije prošli utorak). Imam ih još cijelu gomilu kupljenih po 108 kuna i njih ću prodati negdje između 150 i 160 kuna. Ja sam skroman, 50% zarade za 6 mjeseci mi je čisto dosta, a vi samo dijelite kulje, dvice i trice. [thumbsup] [lol] [cool] [wink]


Meni neupućenome odgovaram kolegi Marccelu !

Evo neki dan sam izjavio da ako PTKM želi uči u plinski biznis mora odriješit kesu !
Vlada RH če jedina moči "kupiti" "PRIRODNI PLIN", a udjele će moći kupovat zainteresirane firme !
E sad ako PTKM želi udjele morat če iste i platiti ! Ha !
Nema ništa džaba !

Kolega,
iskustvo mi govori da se već sve zna, jer teško mi je i pomisliti da država nema riješenje za firmu u kojoj je većinski vlasnik,odnosno da je detalj o kojem pričate ostavljen sam sebi ili na razmišljanje upravi po načelu ako prođe – prođe.
Pozdrav svima.
pozdrav

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Eto ja ti nisam dao niti jedan niti 40 posto, kada nešto napišeš što valja dobiješ ocjenu a ovako kod mene ostaneš neocijenjen, ako nisi primjetio da za svoje komentare dobijem 1 ali nema veze, meni takve ocjene ne smetaju, a tebi????

Eto toliko [thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

kako lijepe razine za dokup [thumbsup]

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA


kako lijepe razine za dokup [thumbsup]

jesu, ako fondovi žele srušiti još malo dionicu biti će još bolje …….. [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



kako lijepe razine za dokup [thumbsup]

jesu, ako fondovi žele srušiti još malo dionicu biti će još bolje …….. [lol] [lol]
[/quote]

zato pola na ovoj razini uzet, a pola na oko 10x,xx kn ako se odluče rušit

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Trenutno mi je ulaz ispod ove cijene, pa cemu ga kvariti dokupom. Ako odu jos dole onda cemo jos malo kupovat pa smanjit prosjek, a ak krenu gore onda uletit u vlak i putovati s njim.

Nije bolest sve što boli


kako lijepe razine za dokup [thumbsup]

Isti komentar na ovoj temi sam pročitao kad je cijena pala s 358 na 312kn.

Isti komentar na ovoj temi sam pročitao kad je cijena pala s 358 na 312kn.

Vidim prodalo se, pa se nastavlja u revijalnom tonu. [lol]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Zakašnjelo buđenje iz zimskog sna…… [cool]

marcello



Meni neupućenome odgovaram kolegi Marccelu !

Evo neki dan sam izjavio da ako PTKM želi uči u plinski biznis mora odriješit kesu !
Vlada RH če jedina moči "kupiti" "PRIRODNI PLIN", a udjele će moći kupovat zainteresirane firme !
E sad ako PTKM želi udjele morat če iste i platiti ! Ha !
Nema ništa džaba !

Kolega,
iskustvo mi govori da se već sve zna, jer teško mi je i pomisliti da država nema riješenje za firmu u kojoj je većinski vlasnik,odnosno da je detalj o kojem pričate ostavljen sam sebi ili na razmišljanje upravi po načelu ako prođe – prođe.
Pozdrav svima.
pozdrav
[/quote]

Mislim da neki ne razume smisao firme Prirodni plin. Naime ista će još nekoliko godina prodavati plin po reguliranim cijenama, čitaj snositi gubitak koji je do sada bio na leđima Ine, a koji se sastoji od cca milijardice i nešto sitno stotina milja kuna.
Tako da, s obzirom da je PTKM najveći potrošač plina sa 700 miliona kubika, INA je do sada bila sponzor Petrokemiji od par sto milja godišnje, a sada će to biti Prirodni plin a PTKM bi morala biti ta koja ima nekakav udio u toj firmi koja će jedno vrijeme biti izraziti gubitaš. Daklem , ko oće ovo firmu džaba mislim da će mu je dati odma sutra.

2011 ili 2012 ne znam točno, plin će se morati svima prodavati po tržišnoj cijeni, a tada će Prirodni plin trejdati plinom uz proviziju od par posto i imati sasvim solidan profit. Samo je pitanje pokrića nekoliko miljardi u ovih par godina. Sitnica. Pitanje je dakle političke prirode a sobzirom da naši političari uvijek iznađu briljantno rješenje nema sumnje da će tako biti i ovaj put.

Nemam PTKM…

Sada molim nekoliko desetaka aseva [rolleyes]

New Report

Close