PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


neznam ni sam kaj da radim
tak sam zaglibio u ovoj dionici i kaj je glavna fora sad se lomim da pokupim sve ovo do naloga kaj stoji 500 kom na 79 pa da vidim da li je skrivač
totalno sam u komi
pofuk
idem jos malo razmisliti

Prijatelj, pa zakaj si u komi?
Imaš novčeka za kupovati (makar si jučer pisal da nemaš) dakle dobar si. Kaj da ti ja velim, već mjesec dana nemam novčeka jer sam sve ulupal u dionice. I sad mogu samo gledat kak sve ide gore, šmrc.. [lol] [lol]

ma u komi sam
pofuk

sta se sad desava pak??????????????????????
???????????????????????????
pofuk

Pogleč ga, na 80,00 malo prije je bilo 31 komad na prodaji a sada je 241 komad. To ti se zove ‘skrivač vulgaris’ po Zagrebački, ali samo još danas u vašem gradu. Dabogda crko tko ga izmislio i u upotrebu postavio!!! [angry] [angry]

Jel se zna šta za gosp. Bakića i PTKM, jel ulazio u zadnje vrijeme i koliko sada ima dionica?

A i ti si isto našao gdje češ vrijeme gubiti. Bolje da si otišao na seminar o razmnožavanju jednojajčanih algi, nego na BRA

Slovenci su gadno sjebani ovih dana. Čak im i Toda oće maznuti Mercator. Većinu dionica su kupovali po 80 kuna nek ih sad i predaju nazad po toj cijeni i da završimo tu priču. Onda im treba prestat prodavat đubar pa će i po hranu kod braće Hrvata.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

jel to šalica vulgaris na ptkm ja vidim il neš krivo vidim? [rolleyes]

http://stockcharts.com/school/doku.php?id=chart_school:chart_analysis:chart_patterns:cup_with_handle

Nije, za cup and hadle ti treba nekoliko mjeseci prethodnog rasta.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Nije, za cup and hadle ti treba nekoliko mjeseci prethodnog rasta.

Kasni malo i?
evo bude sad rasla tjedan dana za kaznu.

Rasla? Pa ovaj što izlazi kao da ima cijeli neboder dionica sa Srednjaka, svih četiri.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Rasla? Pa ovaj što izlazi kao da ima cijeli neboder dionica sa Srednjaka, svih četiri.

A tko se to iskrcava? Slovenci?

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.



Rasla? Pa ovaj što izlazi kao da ima cijeli neboder dionica sa Srednjaka, svih četiri.

A tko se to iskrcava? Slovenci?
[/quote]
Smrdi mi na BNY

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima

New Report

Close