PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Dobro ali ako već filozofiramo, kako znate kolega da li je netko za nešto zainteresiran, u ovome slučaju gospodin Todorić, za PTKM. On niti vama niti meni neće poslati brzojav svojih misli i planova. Tko je znao prije par godina da je zainteresiran za Belje npr. Čuli ste za onu narodnu, gdje ima dima ima i šunkeeeee! Ili u našem slučaju Čađare, čađi![smiley1]

Todoric upravo kupuje par kompanija u US, pa cisto sumnjam da ima sredstava i za PTKM.

Na sjednici 06.09. Vlada RH najavila da će do 18.12. u probni rad biti pušten kompletan plinovod od Pule do Slavonskog Broda. Jel tom datumu blizu neki praznik?…….bit će odojaka!

marcello

Bit će posebno veseli ti božićni blagdani [smiley2]
No trebalo bi skrenuti pažnju na to da bi se dionica Pula-Karlovac trebala pustiti u probni rad već do kraja ovog mjeseca, što će vrlo vjerojatno utjecati i na cijenu PTKM-a.


Bit će posebno veseli ti božićni blagdani [smiley2] No trebalo bi skrenuti pažnju na to da bi se dionica Pula-Karlovac trebala pustiti u probni rad već do kraja ovog mjeseca, što će vrlo vjerojatno utjecati i na cijenu PTKM-a.

U pozitivnom ili negativnom smjeru?
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Ja bih vas molio da objasnite zašto ste u nedoumici, pa zar bi po vama poslije puštanja u rad plinovoda i objave fin. izvješća mogla ići u negativnom smjeru, osim ako se u gore napisanom postu šalite???
POZDRAV !!!

Malo sam se šalio misleći pri tom i stavivši naglasak na “trebala pustiti u probni rad”, ako se to odgodi za nešto kasnije.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

PTKM će idući tjedan po mom mišljenju, vjerojatno kao i ostale dionice početi bilježiti lagani rast, jer se i krajem ovog tjedan počeo nazirati lagani kraj korekcije… mislim da bi krajem ovog tjedna korekciji ogao doći kraj, pa bi tako (kao i ostale dionice) PTKM mogla zabilježiti rast, kod PTKM taj efekt bi mogao biti značajniji, jer ona u korekciji nije bila toliko značajno “srozana” kao neke druge dionice…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Agrokor zainteresiran za preuzimanje Petrokemije??
( i nije šala? )[smiley7]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Agrokor zainteresiran za preuzimanje Petrokemije??
( i nije šala? )[smiley7]

ođekale ti sad to izvukao???[smiley4][smiley10][smiley5][smiley9][smiley1]

Vidjet ćemo sutra na burzi…[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

pa to da je Agrokor zainteresiran, to je naravski glede njihove djelatnosti, ali dal je to slijedeći Agrokorov shot, to je pitanje…. ali osim Agrokora ima tu i mnogo zainteresiranijih igrača… ili če ih sigurno i biti još i više…

Hmmm …. u mojoj velikoj mašti INA i PTKM savršena kombinacija… za nekoga tko ima love za taj sport….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Vidim da će i u novom broju Investitora u utorak biti riječi o Petrokemiji.

http://www.poslovni.hr/20181.aspx

Znači prvo sutra jedan članak u poslovnom pa nakon toga u utorak drugi u Investitoru. Malo to ipak smrdi.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close