PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

studoš:

Ne radi se o vjerovati ili ne, već o kulturi pisanja, koju neki od vas zaista nemaju.

Ako je tako onda vam moram odati jednu tajnu, Tomic&Co., zastupnik BMW-a za Hrvatsku je uveo akciju koja traje jos par dana, a radi se o tome da svaki dionicar Petrokemije ima pravo dobiti besplatno BMW. Ja sam nazalost bio sprijecen pa sam otisao tek jutros kad je vec nestalo X5ica, te sam uzeo jedan 535d za sebe i X3 3.0d za kolegu Hakelu, nazalost nisam stigao uzeti X5 kako je narucio. Mislim da je ostalo par 318i i nekoliko 318d te nesto 5ica, par 530i i dvije 530Xd, zato pozurite.

to Kucilo: lako moguce, jer vjerojatno ni on sam ne moze vjerovati da jos nije izgubio nick nakon toliko uvreda i off-topicarenja, evo na temi Pliva je izjavio kako je on jedina inteligentna osoba na forumu! [smiley2][smiley2][smiley2]

Poštovani bljedoliki vrijedi li ta BMW akcija i za indijance? Nešto me ovaj stari mustang zahebava.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Oho bljedoliki Davorin sebi svašta umišlja. Niti je ovo forum mojnovac, niti je on Imbrica presvetli osobno, pa da mi može zabraniti pisati, hi,hi,hi Osim toga kupatilo nije hrvatska riječ. Btw drago mi je da na forumu mojnovac opet piše neki Deny.

Evo ga opet, molim te prestani, ne mogu više.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


…a ako je šala….moram priznati da je jedna od glupljih do sada…[smiley2]

noob of the day , ROFL

Ovo je samo dokaz kako ljudi ne čitaju cijele vijesti ili ih ne razumiju
Neka ti ovo bude škola, možda ti uštedi nešto kuna.

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


Na sjednici Vlade će se isključivo raspravljat o Petrokemiji. Prijedlog je da joj se oproste sva dugovanja, ukinu sve sadašnje i budduće obveze prema državi, dokapitalizira sa 1 milijardom kuna, zabrani uvoz svih vrsta gnjojiva, uvede poticaj od 10 kn po kilogramu izvezenog gnjojiva i naredi INI da besplatno opskrbljuje Petrokemiju plinom u količinama koje ova bude zahtjevala. Svi su izgledi da će svi prjedlozi biti prihvaćeni. STRONG BUY!!! TARGET PRICE = 450 HRK

ova cijena se očekuje i bez tvoje pošalice tako da digneš malo svoju prognozu

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

studoš:

…a ako je šala….moram priznati da je jedna od glupljih do sada…[smiley2]

noob of the day , ROFL

Ovo je samo dokaz kako ljudi ne čitaju cijele vijesti ili ih ne razumiju
Neka ti ovo bude škola, možda ti uštedi nešto kuna.

Odabir mjesta i timing posebno vam je jača strana…?[smiley2][smiley2][smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

…a po broju postova i datumu registracije se može zaključiti kako vam je ovo rezervni nick…ili jedan od mnogih[smiley2][smiley2][smiley2] JTMG

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


…a po broju postova i datumu registracije se može zaključiti kako vam je ovo rezervni nick…ili jedan od mnogih[smiley2][smiley2][smiley2] JTMG

A svi znamo tko je taj SINA.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

…šapni mi na pm…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

STRONG BUY!!!
TARGET PRICE = 450 HRK

ovo je uistinu moj target za ptkm

Evo malo dobrih vijesti za ptkm, cijena prirodnog plina na svjetskom tržištu je doživjela korekciju.
Plin je teško skladištiti, a zalihe su na maximumu i rekordne! Očekuje se blaga zima u USA!
Potražnja je oslabila zbog navedenih razloga stoga je logično da je cijena pala.

“Natural gas in storage rose sharply for a second week, up 93 billion cubic to 3,177 bcf. The increase is roughly as expected. A 108 bcf rise in last week’s data sparked a very sharp sell-off in natural gas, selling that spilled over into oil. ”

slika prikazuje kretanje cijene plina
[img]http://futures.tradingcharts.com/charts/NGW.GIF[/img]

Budući da je cijena plina pala, očekuju se niži troškovi ptkm-a za plin!

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.


STRONG BUY!!! TARGET PRICE = 450 HRK ovo je uistinu moj target za ptkm Evo malo dobrih vijesti za ptkm, cijena prirodnog plina na svjetskom tržištu je doživjela korekciju. Plin je teško skladištiti, a zalihe su na maximumu i rekordne! Očekuje se blaga zima u USA! Potražnja je oslabila zbog navedenih razloga stoga je logično da je cijena pala. “Natural gas in storage rose sharply for a second week, up 93 billion cubic to 3,177 bcf. The increase is roughly as expected. A 108 bcf rise in last week’s data sparked a very sharp sell-off in natural gas, selling that spilled over into oil. ” slika prikazuje kretanje cijene plina [img]http://futures.tradingcharts.com/charts/NGW.GIF[/img] Budući da je cijena plina pala, očekuju se niži troškovi ptkm-a za plin!

bravo prijatelju znao sam ja da se ti ne šališ sa tim stvarima ipak je ovo preozbiljna tema(čitaj prilika za zaradu). a plin je jedan od razloga budućeg porasta.

da si se šalio stavio bi 4500

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

U zadnje vrijeme se slabo priča o dovršenju radova na plinovodu. Što to nije po najavama trebalo već biti gotovo?

Jednog dana sve ce biti dobro, to je nasa nada. Sve je dobro danas, to je iluzija. [b]www.dalekovod.hr[/b]

Prica se dovoljno, a treba bit gotovo sljedeci mjesec.

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close