PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Izmislio je, ne brini se.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Čudna mi je politika moderatora. Sarah-Key je sa 50 postova moderirana, a ovaj ovdje “sina” sa 19 lupa ovakve stvari, pa nikom ništa…???[smiley1]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

…a ako je šala….moram priznati da je jedna od glupljih do sada…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Ako se pokaže da si izmislio ovu vijest, trebali bi ti zabraniti pisati…
stvarno se nadam da nisi[smiley10][smiley10][smiley10]

????

Zar mislis da je zaista vlada donjela odluku da se “ukinu sve sadašnje i budduće obveze prema državi, dokapitalizira sa 1 milijardom kuna, zabrani uvoz svih vrsta gnjojiva, uvede poticaj od 10 kn po kilogramu izvezenog gnjojiva i naredi INI da besplatno opskrbljuje Petrokemiju”????

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nemres bilivit!


…a ako je šala….moram priznati da je jedna od glupljih do sada…[smiley2]

Meni izgleda ( po stilu ) kao da ju je pisao bljedoliki Davorin. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

studoš:

Ako se pokaže da si izmislio ovu vijest, trebali bi ti zabraniti pisati…
stvarno se nadam da nisi[smiley10][smiley10][smiley10]

????

Zar mislis da je zaista vlada donjela odluku da se “ukinu sve sadašnje i budduće obveze prema državi, dokapitalizira sa 1 milijardom kuna, zabrani uvoz svih vrsta gnjojiva, uvede poticaj od 10 kn po kilogramu izvezenog gnjojiva i naredi INI da besplatno opskrbljuje Petrokemiju”????

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]

Nemres bilivit!

Ne radi se o vjerovati ili ne, već o kulturi pisanja, koju neki od vas zaista nemaju.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Meni izgleda ( po stilu ) kao da ju je pisao bljedoliki Davorin. Howgh

Opet moram napraviti ono što sam napisao da je potrebno poslije vašeg posta. Prestanite postati jer mi se ne ide stalno u kupatilo.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Na sjednici Vlade će se isključivo raspravljat o Petrokemiji. Prijedlog je da joj se oproste sva dugovanja, ukinu sve sadašnje i budduće obveze prema državi, dokapitalizira sa 1 milijardom kuna, zabrani uvoz svih vrsta gnjojiva, uvede poticaj od 10 kn po kilogramu izvezenog gnjojiva i naredi INI da besplatno opskrbljuje Petrokemiju plinom u količinama koje ova bude zahtjevala. Svi su izgledi da će svi prjedlozi biti prihvaćeni. STRONG BUY!!! TARGET PRICE = 450 HRK

Čista provokacija, uopće ne treba gubiti energiju na komentiranje ovakvih bezvezarija…….[smiley5]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."


Ne radi se o vjerovati ili ne, već o kulturi pisanja, koju neki od vas zaista nemaju.

Ako je tako onda vam moram odati jednu tajnu, Tomic&Co., zastupnik BMW-a za Hrvatsku je uveo akciju koja traje jos par dana, a radi se o tome da svaki dionicar Petrokemije ima pravo dobiti besplatno BMW. Ja sam nazalost bio sprijecen pa sam otisao tek jutros kad je vec nestalo X5ica, te sam uzeo jedan 535d za sebe i X3 3.0d za kolegu Hakelu, nazalost nisam stigao uzeti X5 kako je narucio. Mislim da je ostalo par 318i i nekoliko 318d te nesto 5ica, par 530i i dvije 530Xd, zato pozurite.

to Kucilo: lako moguce, jer vjerojatno ni on sam ne moze vjerovati da jos nije izgubio nick nakon toliko uvreda i off-topicarenja, evo na temi Pliva je izjavio kako je on jedina inteligentna osoba na forumu! [smiley2][smiley2][smiley2]

Ja sam načuo , ali uzmite info kao neprovjereno, da će dokapitalizaciju od 1 mlrd kuna provesti Bill Gates, odnosno Microsoft. Navodno planiraju od čađare napraviti tvornicu vodića i poluvodića.

Navodno, je predloženo i novo ime tvrtke – Microkemija – micro kao početni dio imena Microsoft , a kemija kao podsjetnik na postoječi brand.

Oko ovog besplatnog opskrbljivanja Petrokemije čuo sam da je to samo dok ne završe proizvodni proces sa sirovinama koje trenutno imaju, a baš i zbog toga je zabranjen uvoz iz inozemstva. Dobivena sredstva utrošit će se na saniranje dogova , a krajnji cilj po tom neprovjerenom izvoru bila bi prodaja cijele kompanije Microsoftu.

VERY STRONG BUY – TARGET PRICE 10 000 kuna
[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]

Oho bljedoliki Davorin sebi svašta umišlja. Niti je ovo forum mojnovac, niti je on Imbrica presvetli osobno, pa da mi može zabraniti pisati, hi,hi,hi
Osim toga kupatilo nije hrvatska riječ.

Btw drago mi je da na forumu mojnovac opet piše neki Deny.

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."

ne dirajte mi Indijanca, on me jos uvijek jedini uspije nasmijati, cak i kada mi portfelj ide u minus!

“Please, God, Just One More Bubble.”

New Report

Close