PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@tvrtko

Nije samo žiro račun u igri tu je oko 195 milijuna Kn čiste dobiti od 3q 2007. pa sve do sada, i 125 milijuna Kn amortizacije, i oko 150 milijuna Kn novih investicija…….

Dakle sveukupno uloženo skoro 500 milijuna Kn u roku od godine dana………

a cijena na burzi tržišna kapitalizacija 625 milijuna Kn………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Meni se čini da će Petrokemija na 300 kn biti puno bolja investicija nego sad po ovim cijenama.

Stvari su ovdje prilično jasne. Mali investitori su svi preplašeni, i tko zna koliko vremena će trebati da se vrate na burzu. A veliki nisu veslo sisali, skužili su da ameri žele van, pa zašto bi im dali više nego što moraju. Ovako bez mirovinaca mogu ih pomalo cijediti danima ako netko ne poludi pa pokupuje sve do 197 kuna. Bez brige, neće jer je previše dionica na prodaji ispod te cijene, čim se količina smanji pojavljuju se novi nalozi za prodaju.. Ista ekipa je na bidu i na asku, a ni prva grupa novih dioničara se dosta trudi riješiti se dionica. Žalosno, ali još jedan primjer kako bogati postaju još bogatiji. Mika, BigBoss, Geronimo, dgmaz i ostali pozitivci, umjesto hvalospjeva evo jedan prijedlog. Kupimo u kratkom intervalu svi po 100 dionica, dignimo cijenu preko 197 pa ćemo vidjeti što mirovinci misle o izvješću za 3q!!!
Rukavica je bačena, bude li odaziva ja mogu potegnuti i 200, nema municije za više.
Pozdrav svima koji još vjeruju u ptkm

Umjesto stotica i jedinica molim na pm konkretna razmišljanja, ako sam u pravu ovo će vam biti najlakše zarađen novac u životu..


Stvari su ovdje prilično jasne. Mali investitori su svi preplašeni, i tko zna koliko vremena će trebati da se vrate na burzu. A veliki nisu veslo sisali, skužili su da ameri žele van, pa zašto bi im dali više nego što moraju. Ovako bez mirovinaca mogu ih pomalo cijediti danima ako netko ne poludi pa pokupuje sve do 197 kuna. Bez brige, neće jer je previše dionica na prodaji ispod te cijene, čim se količina smanji pojavljuju se novi nalozi za prodaju.. Ista ekipa je na bidu i na asku, a ni prva grupa novih dioničara se dosta trudi riješiti se dionica. Žalosno, ali još jedan primjer kako bogati postaju još bogatiji. Mika, BigBoss, Geronimo, dgmaz i ostali pozitivci, umjesto hvalospjeva evo jedan prijedlog. Kupimo u kratkom intervalu svi po 100 dionica, dignimo cijenu preko 197 pa ćemo vidjeti što mirovinci misle o izvješću za 3q!!!
Rukavica je bačena, bude li odaziva ja mogu potegnuti i 200, nema municije za više.
Pozdrav svima koji još vjeruju u ptkm

Ja sam već kupio 240 komada ali ovom nema kraja!!!!

Ja sam već kupio 240 komada ali ovom nema kraja!!!!
[/quote]

Ima kraja, jako je blizu, samo treba dozvoliti mirovincima da pokupe ovu siću (za njih, naravno) od amerikanaca!

Nisam niti ja odolio, pozdrav kolegama.

Surround all arround when it hits the ground

Nije mi jasno zašto ih nije prodavao po 195 na početku dana nego poslijepodne po najnižoj cijeni.

Evo novih vijesti, pošto je toplije vremensko razdoblje od uobičajenog, toplije je 15 stupnjeva od prosjeka, potrošnja plina u RH je mala, sada se pojavio problem s potrošnjom plina, ako se manje troši nego što se proizvede ili uveze, kuda će ići extra količina plina, postao je problem kuda s tolikim plinom jer potrošnje nema. Da je inače razdoblje kao u zadnjih 50 godina kada je jača potrošnja počela u listopadu pa trajala sve do 3mjeseca sljedeće godine.
30 dana nema velike potrošnje osim HEP-a PTKM …….

Ove godine neće biti problema s plinom i opskrbom jer ozbiljnija potrošnja nije niti započela……
Stoga eto još jedan bitan podatak…………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Tko prodaje dionice PTKM to je ovaj dolje jer je ima neke probleme…… a da stane s prodajom cijena bi odavno bila preko 300 Kn, samo što ne razumije i ne želi da shvati njegov problem
Prodavatelj PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 70.944 2,12 Skrb. račun

ne prodaje samo taj nego i krb.: HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND
zajedno imaju još za prodati oko 110.000 dionica PTKM tako da nikakve naše akcije lupanja po prodaji ne koriste, a i zašto da im damo 20-30 kn po dionici više? ako hoće van njihov problem, ali ne budimo blesavi pa da im dajemo još nagradu što ruše cijenu, treba ih odrati što niže -oko 170 kn [thumbsup]

pod ovom vladom nema nam spasa!!!!!

http://www.poslovni.hr/57808.aspx

što mi se sviđaju nove brojke sa zaključnim izvještajem od 30.9…
devetomjesečna dobit jednaka 1/3 tržišne kapitalizacije…
tako nešto možete vidjeti još samo na atlantskoj…stim da je tu velika razlika…brodovi u industriji stoje u lukama, BDI im je pao sa 11793 na na 851, a najam broda tjedno sa 234.000 dolara na 7.340 dolara…
http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=54f59978-fb7a-457d-b177-cc85958d34ef&open=sec

naravno takve brojke ne postoje kad je riječ o biznisu koji hrani gladna usta, jer ona u tijeku recesije (blage ili oštre) ne prestaju tražiti svoje…još takve 2 godine i firma ce moći kupiti samu sebe...:)

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


BDI im je pao sa 11793 na na 851, a najam broda tjedno sa 234.000 dolara na 7.340 dolara…

Pa zar i na ovoj temi?! [shocked]

UPGRADING TO MARKET OUTPERFORM ON STRONG RAKIJA DEMAND!

New Report

Close