PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Spekulira da ce jedna od tema biti i Petrokemija. To se ceka. [smiley11]

Nažalost, samo se špekulira. Bit će kada će se najmanje očekivati.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Slušao sam dnevni red na TV no petrica nije spomenuta. O tome če vlada raspravljati nešto kasnije kad bude politički puno efektnije. S obzirom na sav putar koji im se skuplja na glavi prije izbora…….

Znaci danas jos nije taj dan. Nema veze, pricekati cemo. [smiley2]

Fora su Kupnja i Prodaja… Zar je onom na 213.50 stvarno tako skupo povisiti za 50 lipa pa ostvariti nalog??? Dok dionica skace desecima kuna u zadnje vrijeme…

“Please, God, Just One More Bubble.”

Taj ti je imao 4 komada[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Taj ti je imao 4 komada[smiley2]

A to je riješio vrlo brzo, mislim tih 4 komada.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Da…lupio je po kupnji[smiley2]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."


Da…lupio je po kupnji[smiley2]

Poslušao je Arapa s foruma!

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Definitivno! Hm, sto bi mu jos mogao savjetovati….

“Please, God, Just One More Bubble.”

Na sjednici Vlade će se isključivo raspravljat o Petrokemiji. Prijedlog je da joj se oproste sva dugovanja, ukinu sve sadašnje i budduće obveze prema državi, dokapitalizira sa 1 milijardom kuna, zabrani uvoz svih vrsta gnjojiva, uvede poticaj od 10 kn po kilogramu izvezenog gnjojiva i naredi INI da besplatno opskrbljuje Petrokemiju plinom u količinama koje ova bude zahtjevala. Svi su izgledi da će svi prjedlozi biti prihvaćeni.

STRONG BUY!!!
TARGET PRICE = 450 HRK

He who overcomes others is strong, but he who overcomes himself is mighty.

Otkud je vijest, molim.

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Otkud je vijest, molim.

To je sinoc sanjao [smiley1]

“Please, God, Just One More Bubble.”


Na sjednici Vlade će se isključivo raspravljat o Petrokemiji. Prijedlog je da joj se oproste sva dugovanja, ukinu sve sadašnje i budduće obveze prema državi, dokapitalizira sa 1 milijardom kuna, zabrani uvoz svih vrsta gnjojiva, uvede poticaj od 10 kn po kilogramu izvezenog gnjojiva i naredi INI da besplatno opskrbljuje Petrokemiju plinom u količinama koje ova bude zahtjevala. Svi su izgledi da će svi prjedlozi biti prihvaćeni.

STRONG BUY!!!
TARGET PRICE = 450 HRK

Ako se pokaže da si izmislio ovu vijest, trebali bi ti zabraniti pisati…
stvarno se nadam da nisi[smiley10][smiley10][smiley10]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

New Report

Close