PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo i mene malo na ovoj temi.

– obično tu napišem koji post svakih mjesec dva dana,
– i svaki, ama baš svaki mi obrišu moderatori.
– a uvijek i spomenem neki lik koji ne bih smjela spomenutu,
– ali da ne duljim,
– nakon dugo vremena ponovno sam postala dioničarka PTKM.

– I love this game.
Pozdrav !


Evo nek ljudi pogledaju komentare od prije godinu dana; "nedam ja svoju petricu isp a danas sam je mogao kupit za 50 kuna manje po dionici nego što sam prodao.

– dragi čika Kartmane !
– ja Vama obično dijelim jedinice, ali veoma cijenim Vaš doprinos ovoj temi.
– dobro ste pisali kako to može i jeftinije.
– evo ja sam ju danas kupila po 180kn,
– pa me zanima Vaše kratkoročno mišljenje o ulazu na ovoj cijeni.
– koliko će po Vama to još padati, i hoću li ja to uspijeti prodati po 200kn ?????

– I love this game.
Pozdrav !


Evo i mene malo na ovoj temi.

– obično tu napišem koji post svakih mjesec dva dana,
– i svaki, ama baš svaki mi obrišu moderatori.
– a uvijek i spomenem neki lik koji ne bih smjela spomenutu,
– ali da ne duljim,
– nakon dugo vremena ponovno sam postala dioničarka PTKM.

Blazenko nikako da naucis, "ponovo postala", Ivana nikad nije ni prodala dionice PTKM jer ona ima toliko para da ne mora prodavat, prodao je Hakela i Edo. Posve si zabrljao!


Dobit ili gubitak nakon oporezivanja (AOP 051-052) 053 -85.278 -62.266 13.714 11.941

Ovakva je situacija bila prije godinu dana i godinu prije toga. Uskoro ćemo vidjeti kako danas izgleda RD i G najefikasnije tvornice u branši.


Prijatelj poručuje da bi neto dobit ptkm za prvih 9 mjeseci mogla biti i 1000 %(tisućuposto) veća nego prošle godine. Vidjeti ćemo za 2 dana je li u pravu.

živjeli.

Ma kakvi 1000 posto najmanje 2000 posto u odnosu na 3q 2007………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



Dobit ili gubitak nakon oporezivanja (AOP 051-052) 053 -85.278 -62.266 13.714 11.941

Ovakva je situacija bila prije godinu dana i godinu prije toga. Uskoro ćemo vidjeti kako danas izgleda RD i G najefikasnije tvornice u branši.


Prijatelj poručuje da bi neto dobit ptkm za prvih 9 mjeseci mogla biti i 1000 %(tisućuposto) veća nego prošle godine. Vidjeti ćemo za 2 dana je li u pravu.

živjeli.

Ma kakvi 1000 posto najmanje 2000 posto u odnosu na 3q 2007………
[/quote]

Prijatelju 2000 % je jako puno, prošle godine smo imali 17 milja dobit iskazanu u 3 Q, a 2000% je 340 milja, to bi bilo više nego savršeno ali ja mislim da neće toliko biti. Osobno bih bio zadovoljan i sa 100 milja
Pozdrav


Prošle godine dobit za 3q 2007 bila je skoro 12 milijuna Kn, a 2000 posto je 240 milijuna Kn dobiti………

Ovaj izračun je na temelju cijena gnojiva na svjetskom tržištu, cijena plina i inputa u 3q u PTKM,
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Sori prika ali zvonilo mi je 17 milja, ali nema veze i 240 milja je jaaakkkkoooo punoooooo, a tvornica na ovim razinama po ovim cijenama vrijedi kojih 600 milja ako ne i manje

kupnja jaca [thumbsup]

josh su dva dana do objave, ili nesto malo vise, ovo je fakat ludnica. nista mi nije jasno [smiley]


josh su dva dana do objave, ili nesto malo vise, ovo je fakat ludnica. nista mi nije jasno [smiley]

Sutra je objava………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/



josh su dva dana do objave, ili nesto malo vise, ovo je fakat ludnica. nista mi nije jasno [smiley]

Sutra je objava………
[/quote]

Prognoze?

Kupnje: Cijena Količina
178,00 100
177,01 56
175,01 30
175,00 130
173,02 20

Prodaje: Količina Cijena
14 180,00
50 188,00
66 188,98
100 189,00
9 190,00
30 196,00

marcello

New Report

Close