PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

ako koga slučajno zanimaju najnovije informacije dobrih ljudi iz HFP; priprema odluke o pretvaranju duga je u završnoj fazi, a paralelno se priprema i privatizacija. (kraj godine/početak iduće)

pozdrav svima

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

mika to se vidi i po jučerašnjem prometu, i današnjem brzom oporavku.

Gospodine hakela mislim da niste u pravu, ja mislim da će se te dionice moći kupiti i puno povoljnije.
– ima jedna pojava kod dionica a zove se split (nije povezana s Dalmacijom i nije tako učestala).

I onda jel netko od vas gospodo uspio dokučit formulu dragog nam Fedora….[smiley2][smiley2][smiley2]

Scio me nihil scire

Nova sam na na ovoj temi pa me zanima zašto se stalno diže cijena na PTKM, da li je netko preuzima.
– molila bi odgovore od noih koji imaju najveći (portfelj), ja sam tu mala ulagačica s par tisuća dionica PTKM.


Nova sam na na ovoj temi pa me zanima zašto se stalno diže cijena na PTKM, da li je netko preuzima.
– molila bi odgovore od noih koji imaju najveći (portfelj), ja sam tu mala ulagačica s par tisuća dionica PTKM.

Gledaj to ti stoji ovako: kad je kupnja jaca od prodaje obicno onda cijena raste. No i ne mora. Zavisi kakvo je raspolozenje investitora. Ako je prodaja jaca od kupnje onda obicno pada. Naravno ima i izuzetaka. Pozdrav

[color=blue][i]NA STRANI ISTINE !!![/i][/color]


Nova sam na na ovoj temi pa me zanima zašto se stalno diže cijena na PTKM, da li je netko preuzima. – molila bi odgovore od noih koji imaju najveći (portfelj), ja sam tu mala ulagačica s par tisuća dionica PTKM.

Par tisuća ti nije ništa, to ti je kao mali bunar. Pravi dečki kao ja, Hakela ima preko 20.000 komada i iskreno smatram se vrlo malim, dapače, sitnim dioničarem, a kako ti tražiš odgovor nekoh većeg jačeg, tako ti ja ne mogu odgovoriti na pitanje jer ti si sitni, skoro nikakvi dionačr PTKM s tih par 1.000 komada.
Možeš, kao savjet, nazvati, New York custody, oni imaju preko 100.000 komada PTKM, mislim da su treći među prvih deset dioničara, i neka ti odgovore zašto se cijena PTKM stalno diže.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Nova sam na na ovoj temi pa me zanima zašto se stalno diže cijena na PTKM, da li je netko preuzima. – molila bi odgovore od noih koji imaju najveći (portfelj), ja sam tu mala ulagačica s par tisuća dionica PTKM.

ako imaš par tisuća dionica PTKM, onda vjerojatno jako dobro znaš zašto si svoju lovu tu investirala

Znam samo to da netko jako dobro zarađuje na PTKM na ovim padovima i obratno, nevjerojatno i to jako dobre pare mlati. Žao mi je samo onih koji su morali prodati iz straha ili zbog margin callova, ali tako je to na tržištu, nepredvidljivo, kao što je bio nepredvidljiv onaj brzi rast na 240,00 kuna.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

I u ovakvim mrtvim danima Petrokemija uvijek prijeđe milijun kn prometa, tako će biti čak i danas, definitivno je postala jedna od najlikvidnijih dionica.


I u ovakvim mrtvim danima Petrokemija uvijek prijeđe milijun kn prometa, tako će biti čak i danas, definitivno je postala jedna od najlikvidnijih dionica.

Prijatelju samo će se kratko nadovezati na tvoj tekst a to je da i prosječna cijena ulazaka novih dioničara svaki dan postavlja sve više i više granice.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Naravno da se prosjek diže iz dana u dan…, no čudno je to kako se brzo obori cijena na toj dionici za cca. 10 kn – iliti 5%, trguje se trguje po 219 kn i onda odjednom nekom je stalo da proda dionicu i da je za 10 kn jeftinije…, i onda se kupnja povuće pire na hladno i pitaju se što je razlog tome…, pa opet borba za povrat na stepenicu više i tako iz dana u dan…, no kako ostali kažu – postala je likvidnija od vode…, samo još da oprez zbog ove korekcijice prestane, a kupci postanu optimističniji, tj. manje oprezni na svaki šušanj…i ide Petrica svojim zacrtanim tokom…

New Report

Close