PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Bila i 191, kupnja jača i zadnje se tržilo po 200. Inače cijeli dan mi poslovni šteka (prometi) pa virnem na limun…..

Šteka svima. Vrijeme je za on-line peticiju Poslovnom da malo pojača serverske resurse…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


” Šteka svima. Vrijeme je za on-line peticiju Poslovnom da malo pojača serverske resurse…[smiley2]

Već sam im napomenuo prije par dana na “prijedlozi i primjedbe” pa 0 bodova [smiley3][smiley3]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

Treba otvoriti topic i redom se svi ispotpisivati….to je zapravo za njihovo dobro. Zna biti i do 6000 korisnika istovremeno, a to jedan “Apach” (server uobičajen kod nas) ne može odraditi bez kašnjenja.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Treba otvoriti topic i redom se svi ispotpisivati….to je zapravo za njihovo dobro. Zna biti i do 6000 korisnika istovremeno, a to jedan “Apach” (server uobičajen kod nas) ne može odraditi bez kašnjenja.[smiley2]

To je kolegi Kurilo srodan narod. Mozda preko njega dobiju kakav dobar rabat….[smiley11]

No respect

Ma, što je najbolje, to je sitna lova za Poslovni. Samo malo brige i “pritiska” sa naše strane i mislim da bi trebalo uroditi….čime…..plodom.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Opa, vratila se na 210, vidjet ćemo kako će ići sutra.

ovim putem čestitama ulagaču koji je kupio po 191 i pozivam ga da se javi ako čita ove stranice jer svi možemo učiti od njega.
Onog koji je prodao neću komentirati. Fedore da to nisi ti lovio cifru iz svoje formule??

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Najspretniji su mogli lijepih 10% zaraditi za svega par sati.
A kako se sad osjećaju oni koji su pod navalom panike prodali ispod 200 ne mogu ni zamisliti.
Ja nisam napravio ništa, nisam baš siguran da je ovo sve skupa gotovo, moglo bi sutra biti ponavljanja današnjeg scenarija.

ljudi, danas je dvadeseti, a do kraja mjeseca ima jos 7 dana…7 sretnih dana[smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

evo petrice opet na 200

… može li mi netko objasnit kako je moguća dnevna razlika od 20Kn (najviša-najniža)? – ako gledamo na nuđene formule vrijednosti, ponude i potražnje i posebno tendencije zadnjih mjeseci… thx

[i][quote]free download :ACME - STOCK KIT[/quote][/i]


Možda Hakela prodaje ove velike pakete”

Ko god da prodaje, ostao je još jedan takav veliki od skoro 3000 komada na prodaji za 205, ne bih se čudio da se taj istrese po kupnji.

New Report

Close