PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ne kuzim zasto napadate covjeka, ne vjerujem da ste svi tako slabi igraci i da vas Hakela navlaci na PTKM pa Vasa je zadnja u svemu i Vasi su novci. Nema poslje kajanja sto sam mu vjerovao. Hakela i da je kupio i avion bilo bi mi drago ne radi njega nego radi njegovih klinaca jer on to radi za njih. Istina da nekada malo pretjera sa PTKM ali ja procitam i mislim si svoje tesko da mi moze netko sugerirati da uletim u nesto ako mi smrdi.

e hakela je početkom prošlog tjedna drvljem i kamenjem protiv mene kad sam rekao da PTKM još nije zrela situacija i da bi mogla dobiti epilog ZDNK ….

hmmm.. o ovo sa Chryslerom… pa mozda se čovjek zabunio, u biti ako je kupio po 385, možda je htio reći da je izgubio Chrysler…. 🙂

hekela … ništa osobno 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

e hakela je početkom prošlog tjedna drvljem i kamenjem protiv mene

ovo kao kada se djeca prepiru ko je kome nesto rekao

meni se čini da bih ja mogao već danas pred kraj dana ući u PTKM. Ne tako davno sam zezao da ću ući kad opet bude na 200, a sad je tu… A taman imam jednu dionicu koja još nije otišla u minus, a i nije preperspektivna na kratki rok….

No respect

nisi ti ni lud [smiley2]


meni se čini da bih ja mogao već danas pred kraj dana ući u PTKM. Ne tako davno sam zezao da ću ući kad opet bude na 200, a sad je tu… A taman imam jednu dionicu koja još nije otišla u minus, a i nije preperspektivna na kratki rok….

Sad je 192,00 kn. Ide to prema formuli. Da podsjetim 179,00 kn. Još svega 13,00 kuna je dijeli od izračuna.
Eto toliko od mene.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Kak si ti pametan, svaka čast, ali to nema veze sa tvojom računicom.
Razlog većeg pada Petrokemije leži u margin kreditima, sada svi imaju margin callove i nemaju za nadoplatiti i lagano nastupa prodaja, a formula dotičnog nema apsolutno nikakve veze, dapače, vjerojatno zbog manjka ljubavi u životu, molim sve prisutne forumaše da damo podršku Fedoru kako je ipak njegova formula prevladala, i kako je bio u pravu.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

ja ču u PTKM ponovno ući, ali tamo kad bude na nekih 170 – 175 … a do tada… ima i zanimljivijih stvari 🙂

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Vidim i da ja treba pričekati sa Petricom. Nisam se nadao da će ju sirotu ovako dotuci u dva dana….[smiley7]

No respect

Bit će jeftinijeg shoppinga nego što smo se nadali [smiley2] No sad je važno ne zaletit se prerano, pitanje koliko će ovo trajati još

Bila i 191, kupnja jača i zadnje se tržilo po 200. Inače cijeli dan mi poslovni šteka (prometi) pa virnem na limun…..

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

kakva su vasa misljenja jel vrijeme za otvoriti vatru po petri

je vala je

New Report

Close