PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ima pojedinaca koji misle da ja pišem pod nickom EDO , daj ih razuvjeri u to , Ja sam u Karlovcu , A Ti si u Zadru, pa nek nevjerni Tome provjeravaju kod moderatora!!!!
ŽIVI MI BILI SVI I DOBRO ZARADILI !!!!!!


marcello: ” Doma-goj, dok ti sumnjaš i plivaš u dvojbama drugi ulažu, pričekaj par dana pa budeš videl tko je bil u pravu. Možda ti možda ja……..Ne misliš valjda da će keš od Plive otiči u Pounje ili neku sličnu dionicu? ” Zapitaj se zašto te sustavno tri nicka zasipaju istim neg. porukama o PTKM , da se čovjek zapita dali je to jedan mozak??? Prijatelju Marcello pusti ga nek laje ionako ništa drugo niti ne radi!!!! Pozdrav!!!!![smiley2]

Znate što Hakela , ne znam za koga mene osobno smatrate na ovom forumu kada me povezujete sa nekim drugim aliasama i zašto to mislite? vjerojatno iz razloga što svakoga tko se ne slaže sa vašim mišljenjem trpate u isti koš.Umjesto toga mogli biste pisati malo smislenije i bez tih uskličnika jer imam dojam da vičete dok pišete.Što če se tek dogoditi približavanjem zime i očekivanim rapidnim povečanjem gubitka Petrokemije d.d. ( mislim na vaš stil pisanja )?

Molio bih moderatore ovog foruma ako imaju metoda da napišu da li je ovo što piše Hakela točno ili nije.
Možda sam malo i pretjerao ako netko tako misli unaprijed isprika sa moje strane.
[smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Ne treba biti previše pametan, korekcija zahvaća sve, a Fedora čekam skoro. Inače, Fedor nije uspio uhvatiti val i zaraditi na Petrokemiji (ono što je napisao da je kupio/prodao je lagao) i sa puno gnjeva mrzi sve dobitnike na Petrokemiji. Žao mi ga je, a vama, Edo, Hakela? Što se babi snilo, nije mi se milo.

Isuse dragi nadam se da korisnik Davorin to ne misli stvarno, kao niti to da korisnik Fedor gaji takve osjećaje.
[smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Dajte vi meni recite jesam li vas prije određenog vremena slagao da će PTKM ići preko 200 kn????? Nitko mi nije vjerovao!!!!! Opet vam kažem , PTKM ide na , ne već na 400 kn,kako god vama to izgledalo utopija , ali to će se obistinit!!!! Mnogi će reći , lako je to pisat, ali otkud njemu pravo da piše tako sigurno i da navlači ljude!!!! JA VAM TO GARANTIRAM , DO SAD VAS NISAM SLAGAO KAO NEKI , JER JA IMAM INSIDE INF……!!!! DRŽITE SE I NE PRODAVAJTE !!!! POZDRAV !!!!

Vjerujem da će se kolega naći opet povrijeđen i odgovriti na moj post sa puno uskličnika ali mislim da ovo možemo nazvati samo ovako – NAVLAČENJE[smiley2]
Mislim da post pripada definitivno na temu BEZ CENZURE.

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

Mene je Hakela odavno “navukao” na PTKM i hvala mu. Čovjek ima moje povjerenje i zahvalnost!

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

Mene mogu navući samo žene. Ali bit ću iskren – ponekad kad sam taman na vagi uzeti nešto ili ne, pojedinci s foruma mi pripomognu u odluci, primjete nešto što ja nisam, i budu u pravu. Ali je opet moja zadnja. Konkretno sa PTKM, ušao sam i na 200 rekao da mi je dosta. S tim novcem napravio krug u KABA, i u tri dana uzeo 20%. Eto, meni je ispalo da sam dobro izasao na 200, a ako mi se pruzi prilika ovih dana, sigurno cu opet uci na 200.

No respect

a reci ti slk , (znakovitoga imena [smiley2]) u sta uc nakon ove korekcije

Što če se tek
dogoditi približavanjem zime i očekivanim rapidnim povečanjem gubitka
Petrokemije d.d.

[smiley2]


očekivanim je ključna riječ u ovoj rečenici zbog koje gubitak neće imat negativnog učinka na cijenu


a reci ti slk , (znakovitoga imena [smiley2]) u sta uc nakon ove korekcije

Alkar SLK – u ništa… Ako ne znaš u šta, bolje u ništa. Nemo’š dobit, al’ ni izgubit.
A kažu da je bol kod gubitka dva puta veća od sreće kod dobitka.

BTW, svi SLK povezuju sa Benzom… A nema veze s njim. Nešto je drugo po SRIJEDI…[smiley11]

No respect

ljudi kupujte PTKM nekog je pamet napustila pa poklanja. Šteta je to ne iskoristiti.

Hakela teže si me uvrijedio kad si napisao da ide do 400 kuna. Toliko samo austrijanci nude tako da će to završiti na malo više.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

mika, pratim i vrebam i čini mi se da se bolje drži od drugih dionica koje nitko nije ‘blatio’ [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti


Ljudi moji, jučer sam si od zarade na PTKM (1/2) priuštio jedan mali Crysler Voyager 2.4 SE [smiley2]

Nekaj tu ne štima. Hakela tvrdi da ima insiderske informacije, a nedavno je kupovao (?) PTKM po 238 kn. Gdje je tu zarada?
A da nije u pitanju Chrysler Voyager BURAGO?

New Report

Close