PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Naravno da jesam. Čovjek ne zna za šalu i zamjera mi što mu PTKM pada i raste. Kao da ja imam veze s time.
Ajde brate Elvare reci je li to u redu?

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Ma nije u redu, naravno, rekao sam ja njemu malo da se smiri, ali šta češ, takav nam je brat. Nema veze ljubiti će on nas još kada raste-pada na još višim razinama…

nema mi druge nego se zae..ti

ako se ne varam, da sad ne vrtim stranice unazad na, čini mi se, “što smo danas tržili”, prije otprilike tjedan dana je hakela kupio pozamašan paket po 238
dakle čemu bilo kakva zabrinutost?


ako se ne varam, da sad ne vrtim stranice unazad na, čini mi se, “što smo danas tržili”, prije otprilike tjedan dana je hakela kupio pozamašan paket po 238 dakle čemu bilo kakva zabrinutost?

kupuje ekipa adris ovih dana pa malo prodaju PTKM-a

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Možete vi pričati što god hoćete ali cijena se kreće točno prema formuli. To što se događa sa Adrisom je samo dodatni stimulans klizanju cijene PTKM.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Još jedna korekcija, ova bi mogla biti jača [smiley7]


Još jedna korekcija, ova bi mogla biti jača [smiley7]

Još jedna korekcija prije značajnog skoka…..
[smiley2]

marcello

Molio bih kolegu “MIKA” da vec jednom napise kada misli da ce na 300kn,
Prije par dana sam se malo usprotivio pisanju tih cifri pa su me malo kritizirali on i Hakela iako nemam nista protiv PTKM

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA


Molio bih kolegu “MIKA” da vec jednom napise kada misli da ce na 300kn, Prije par dana sam se malo usprotivio pisanju tih cifri pa su me malo kritizirali on i Hakela iako nemam nista protiv PTKM

čim Vlada formalno donese odluku o pretvaranju duga u kapital. Sad treba uzimat jer sve će brzo ići gore(ADRS, PODR, BLSC pa sa njima i PTKM) Ali ni na 300 nemoj odmah prodavati.

Ja sam trenutno na kupnji PTKM-a na 221

živ bio zekane

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Pa Mika jako si nisko na kupnji za nekoga tko vjeruje da će PTKM na 300,00 kn. Udri po prodaji nije više tako visoka.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

a ti Fedore ako misliš da je cijena 221 još uvijek previsoka udri po kupnji da se riješiš što prije petrice…

nema mi druge nego se zae..ti


Pa Mika jako si nisko na kupnji za nekoga tko vjeruje da će PTKM na 300,00 kn. Udri po prodaji nije više tako visoka.

ja je imam tolko da mi je žao drugima uzimat ispred nosa. ti je uzmi dok je jeftino.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close