PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam odtrejdao svoje na PTKM. Ostatak držim dok hakela ne veli prodaj!

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Dobar dan svima,
mislio sam da ću vam se prvi put pridružiti u nekom boljem raspoloženju …
A sad me već hvata panika… kupio sam na 220
[smiley16]

[i][quote]free download :ACME - STOCK KIT[/quote][/i]


Dobar dan svima,
mislio sam da ću vam se prvi put pridružiti u nekom boljem raspoloženju …
A sad me već hvata panika… kupio sam na 220
[smiley16]

Welcome Genije…[smiley2]

No respect

Genijalac, uvijek mi te bilo žao a kako nisam vidio onu epizodu u kojoj jedeš pticu trkačicu još uvijek sam u sažaljenju…

inače:

ako nisi siguran da možeš izdržati daljnji pad PTKM prodaj onda odmah sada
ako ipak čak i da pada možeš izdržati smiješeći se ostani

ovo ne pokušavaj u crtiću

nema mi druge nego se zae..ti

Činjenica da mi nitko nije pobio formulu. Svi se hvalite svojim analizama ali nitko nije nasao za shodno da me demantira argumentima i FA. To je činjenica, a i tržišna događanja govore u prilog mojeg izračuna. Utjecaj ugrađenih očekivanja je sve manji.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

ne ali siguran sam da niti ovu moju formulu nitko ne može pobiti

a + b = c [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Ma ljudi ta formula je čista glupost. Nema šanse da cijena padne ispod 220,00 kuna. Samo treba imati malo petlje i samosvojnosti u vlasitim promišljanjima.

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Kolega mislite na Elvarovu formulu ili kolege Fedora ????[smiley1]


Ma ljudi ta formula je čista glupost. Nema šanse da cijena padne ispod 220,00 kuna. Samo treba imati malo petlje i samosvojnosti u vlasitim promišljanjima.

Vidjeti ćemo koga će tržište slijediti? Egzaktnu matematiku ili tvoju metafiziku? Baš me zanima.[smiley13]

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Kolega mislite na Elvarovu formulu ili kolege Fedora ????[smiley1]

Elvarova je sigurno u redu.[smiley1]

Dr. Ante Starčević: "Mi Hrvati imamo dvie narodne mane, iz kojih izvire sva naša nesreća: mi svakomu vjerujemo bez da promišljamo i lahko zaboravljamo krivice koje nam drugi učiniše."

Biometeorološka prognoza za Hrvatsku za 15.09.2006

Zbog ciklone nad Hrvatskom u čitavoj će zemlji prevladavati nepovoljne biometeorološke prilike. Ljudi osjetljivi na vrijeme mogu patiti od glavobolje, nesanice i razdražljivosti.

No respect

Brate Tima, niste valjda pod pritiskom Tigra Hakele? [smiley4]

Ja recimo mislim da sve formule vrijede, ali potaknut zaradom na PTKM do sada Vašim savjetom prisiljen sam ponovo imati vjere u Vašu izjavu.

Pozdrav

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close