PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nemam MOSTICH. ajd stavi k/p ako ti se da.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Danas sve više manje sve ide u korekciju, puše jugo pa ljudi lude[smiley2][smiley2]

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

rado, ali imam samo START verziju, pa se vide samo prvi nalozi na k/p, zadnja cijena 224, kupnja 223.50, prodaja 227

Formula ne govori o tržišnoj cijeni već – fundamentalnoj. A tržište može biti i na drogama, nikad ne znaš?
Uostalom kako se aktualizira priča o Adrisu – interes za Čađarom je sve manji. Uskoro ćemo je moći gledati sa puno manje ugrađenih očekivanja.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


rado, ali imam samo START verziju, pa se vide samo prvi nalozi na k/p, zadnja cijena 224, kupnja 223.50, prodaja 227

Pa gdje gori!?[smiley7]

No respect

evo ( nažalost ne miriše dobro )


evo ( nažalost ne miriše dobro )

Sada sam siguran da petrokemiju treba drzati ili dokupljivati [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

I ja mislim [smiley2]


tony: ” rado, ali imam samo START verziju, pa se vide samo prvi nalozi na k/p, zadnja cijena 224, kupnja 223.50, prodaja 227 ” Pa gdje gori!?[smiley7]

o tomu gdje gori ne bih, ali ako u 15 minuta cijena padne za 3-4 %, onda se očito nešto događa.

citat fedor

Egzaktnom matematickom metodom došao sam do ovog rezultata:
BV / P
_____ + P / S – PVE = 179,00 kn
E/ S

Mislim ovaj drugi dio P/S – PVE mi uopće nije jasan. Kako ste kolega to uspjeli dobiti i imate li konkretne podatke ili ste uzimali vrijednosti iz 1990. godine ????

Ne znam što tu može biti nejasno. Sve je tako kako je napisano. Samo staviš podatke i dobiješ rezultat koji sam naveo. Matematika je egzaktna znanost. Ja sam računao jučer cijeli dan čisto da vidim na kojoj je razini realna i fer vrijednost jer i sam imam Petrokemiju i nije mi svejedno. Ja sam ušao na 176,00 kuna i ne bi mi bilo drago da padne ispod 220,00 kuna.
A izračun mi više služi kao orijentacija na kojoj cijeni da se aktiviram za dokup. Pozdrav

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Pa gospodo , Fedor samo uživa u ulozi za….ta. Takvima je najveća muka i kazna kad ga ljudi ignoriraju.
Zato nemojmo trošiti uzalud energiju na nekonstruktivce i destruktivce…

Homo sum et nihil humanum a me alienum puto.

Scio me nihil scire

New Report

Close