PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Do sjednice vlade sa PTKM na dnevnom redu…[smiley2]

to se isto moglo reći i na razini od 190kn te sam tom logikom i izašao tada…

nema mi druge nego se zae..ti

Predviđanja kolega Elvar. Neki su nestrpljivi pa izlaze, drugi imaju očekivanja o ponovnom zaletu kroz određeno vrijeme, stagnacija u ovo vrijeme kada nema nikakvih vijesti je normalna.
Tipičan primjer je VIRO gdje nedostatak vijesti uzrokuje stagnaciju na pomacima cijene, bez obzira na promet.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

Ne sumnjam u ponovni uzlet PTKM-a kao i VIRA. Čeka se “inicijalna kapisla”. Do tada, pratim nešto drugo.[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


jer zatišje je kada se ne trguje, dok promet od cca milje na istoj cijeni govori nešto drugo od zatišja i predskazuje što?

Trebao sam to zatišje staviti pod navodnike da se ne shvati tako doslovno [smiley2] Ako gledamo promete Petrokemije zadnjih tjedan-dva onda je ovih niti milijun kuna prometa do 14h određeno zatišje a cijena je stabilna na 220. Podsjetimo se prošlog tjedna i konstantnog rasta svaki dan i sada blaže korekcije prvih 2 dana ovog tjedna koja je očekivana mada su ju neki očekivali ranije. Sada nam po mom mišljenju slijedi plovidba po bonaci neko vrijeme do odluke Vlade.


Elvar: ” jer zatišje je kada se ne trguje, dok promet od cca milje na istoj cijeni govori nešto drugo od zatišja i predskazuje što? ” Trebao sam to zatišje staviti pod navodnike da se ne shvati tako doslovno [smiley2] Ako gledamo promete Petrokemije zadnjih tjedan-dva onda je ovih niti milijun kuna prometa do 14h određeno zatišje a cijena je stabilna na 220. Podsjetimo se prošlog tjedna i konstantnog rasta svaki dan i sada blaže korekcije prvih 2 dana ovog tjedna koja je očekivana mada su ju neki očekivali ranije. Sada nam po mom mišljenju slijedi plovidba po bonaci neko vrijeme do odluke Vlade.

meni je poptuno jasno ovako razmišljanje… samo što sam potpuno na isti način tako razmišljao i na 190 [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti


samo što sam potpuno na isti način tako razmišljao i na 190 [smiley4]

Nitko od nas nema kristalnu kuglu, doduše ja sam bio uvjeren da onaj uzlet neće stati na 190 i 200 i ta procjena je bila ispravna no isto tako da sam izašao na 238 i ušao opet dan-dva kasnije po 20-ak kn manjoj cijeni bilo bi idealno.

Tako je Croblack, i baš zato što nema osoba može i treba upijati sve informacije, osjećaj, iskustvo itd… tako da moje pitanje nije bilo usmjereno na odgovore već navedene već na nekoga sa nekim drugačijim razmišljanjima…

nema mi druge nego se zae..ti

upravo sad slušam na vijestima ministra Vukelića i po njemu plin definitivno više nije problem za Hrvatsku i u najhladnijim danima. Iduće godine gradi se novo skladište, novi dobavni pravci…….mislim da nemoram reći što ovo znači za cijenu PTKM. ovih 222,5 je rasprodaja uz maksimalan diskont.

IDEMO I PREKO 400

Hakela ovo smo čekali i dočekali.

pozdrav svim poštovaocima PTKM, a i onim drugima koji su svojim konstruktivni kritikama utjecali na sve ovo

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

mogli bi osnovat navijacku skupinu…

ima li tko prijedlog kako da se zove?

možda čađara boys?

P.S.

moderatori slobodno brisite ovaj post…

vjeruj mi, isplati se cekati, pa makar cekali i godinama...

Ili ga premjestite u bez cenzure o dionicama,
moj prijedlog bi bio Gnoj-Bojs, hehe! [smiley2]

.Uspjeh nije cilj, već sredstvo da se teži još višemu.

Ma ne, Zlocesti Cadjavi Decki!

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Ili ga premjestite u bez cenzure o dionicama, moj prijedlog bi bio Gnoj-Bojs, hehe! [smiley2]

[smiley1][smiley1][smiley1]

New Report

Close