PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Pitam one pik zibnercice koji se tiskaju oko vlasti i zele kupiti PTKM za djabe: “Kako dugo ce se jos Sanader (zbog njih) crvenjeti pred kolegama u EU kada ga pitaju sto radi s onom PTKM na kojoj bi mogo zaraditi godisnje Milijardu EUR-a ne Kn. I ne mora trziste traziti -KUPCI sami dolaze. A sta ce biti sa Sukobom Interesa?

po meni čim se potpiše plin i riješe radničke dionice, zvijer ide sa lanca. Još ako i radnici tako odluče i sve svoje dionice stave na hrpu strateški partneri pregovarati će sa par prodavatelja.

1. Sanader
2. radnici
3. Bank of NY
4.ERSTE
5.KD
6. FORUMAŠI

Od 2-6 biti će oko 750 000 dionica pa naviše

vrijeme radi za nas.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

7 milijardi eura treba HR sljedeće godine vratiti kredita.A kako će postavlja se pitanje?

Slatko snivajte dioničari.

SAM PROTIV SVIH


7 milijardi eura treba HR sljedeće godine vratiti kredita.A kako će postavlja se pitanje? Slatko snivajte dioničari.

dragi indijanče, ako misliš da ce petrokemija biti prodana, gadno se varaš! što bi se tada dogodilo sa cijenom gnojiva prijeko potrebnom za jeftin lebac!? sodoma i gomora bi nastala, bila bi veca buna seljaka nego u vrijeme Franje Tahija i Matije Gubca, 1573 za one koji ne znaju!! pratite malo cijene ostalih bitnih sastojka koje su nuzne za proizvodnju bujaju jace nego kvasac, pitanje je koliko ce posao biti profitabilan u buducnosti, jer ova vlada NE moze dopustiti da cijene odu gore za hrvatsko trziste. Upamtite to!!! eh da i još nesto, radnici dobijaju dionice, a jako velik broj ni nezna što dobija, ici ce to sve na doboš pošto poto!! Jeste li si ikada postavili pitanje zasto su ti fundamenti tako nisko??? pa zato sto je isto tako veliko pitanje sto ce biti s ovim!!! Nije mi namjera druk prema dolje, ovo čudo mene ne zanima bar ne dok je pod patronatom!

1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 212.863 6,37 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 91.729 2,75 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
6. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 63.920 1,91 Skrb. račun
7. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 53.348 1,60 Skrb. račun
8. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
9. HPB D.D. 39.066 1,17 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 30.854 0,92 Skrb. račun
Ukupno: 80,23

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1.
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU
1.210.822 36,24 Osnovni račun
2.
MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA
869.396 26,02 Osnovni račun
3.
PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN
212.863 6,37 Skrb. račun
4.
HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND
91.729 2,75 Skrb. račun
5.
HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D.
68.581 2,05 Skrb. račun
6.
SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND
63.920 1,91 Skrb. račun
7.
ZAGREBAČKA BANKA D.D.
53.348 1,60 Skrb. račun
8.
RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV
40.000 1,20 Osnovni račun
9.
HPB D.D.
39.066 1,17 Skrb. račun
10.
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB
30.854 0,92 Skrb. račun
Ukupno: 80,23

nema promjena

Evo potvrde o cijeni gnojiva UREA, cijena na FOB Black Sea je 625 dok kod nas je oko 5-8 posto veća dakle oko 670 dolara FOB PTKM.

Više informacija kasnije…… Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Molio bih cijenjene kolege ako netko ima prvo (nerevidirano) godišnje izvješće za 2007, može i na mail, trebam radi analize a nisam ga snimio. Hvala

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


GERONIMO: ” 7 milijardi eura treba HR sljedeće godine vratiti kredita.A kako će postavlja se pitanje? Slatko snivajte dioničari. ” dragi indijanče, ako misliš da ce petrokemija biti prodana, gadno se varaš! što bi se tada dogodilo sa cijenom gnojiva prijeko potrebnom za jeftin lebac!? sodoma i gomora bi nastala, bila bi veca buna seljaka nego u vrijeme Franje Tahija i Matije Gubca, 1573 za one koji ne znaju!! pratite malo cijene ostalih bitnih sastojka koje su nuzne za proizvodnju bujaju jace nego kvasac, pitanje je koliko ce posao biti profitabilan u buducnosti, jer ova vlada NE moze dopustiti da cijene odu gore za hrvatsko trziste. Upamtite to!!! eh da i još nesto, radnici dobijaju dionice, a jako velik broj ni nezna što dobija, ici ce to sve na doboš pošto poto!! Jeste li si ikada postavili pitanje zasto su ti fundamenti tako nisko??? pa zato sto je isto tako veliko pitanje sto ce biti s ovim!!! Nije mi namjera druk prema dolje, ovo čudo mene ne zanima bar ne dok je pod patronatom!

Toliko vas ne zanima da ste se javili na topic iz alturističkih razloga pretpostavljam[lol]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Hrvatska će graditi 996 kilometara novih plinovoda

http://www.vjesnik.hr/html/2008/05/09/Rubrika.asp?r=tem

sam mi je malo jasnija jučerašnja blokada na diokiu.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Hrvatska će graditi 996 kilometara novih plinovoda http://www.vjesnik.hr/html/2008/05/09/Rubrika.asp?r=tem sam mi je malo jasnija jučerašnja blokada na diokiu.

A mislim da ovo pojašnjava i jučerašnje količine na PTKM,sa ovim se potpuno riješio problem plina.


Hrvatska će graditi 996 kilometara novih plinovoda http://www.vjesnik.hr/html/2008/05/09/Rubrika.asp?r=tem sam mi je malo jasnija jučerašnja blokada na diokiu.

Evo dioki ponovno u blokadi.

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


leti: ” Pitam one pik zibnercice koji se tiskaju oko vlasti i zele kupiti PTKM za djabe: “Kako dugo ce se jos Sanader (zbog njih) crvenjeti pred kolegama u EU kada ga pitaju sto radi s onom PTKM na kojoj bi mogo zaraditi godisnje Milijardu EUR-a ne Kn. I ne mora trziste traziti -KUPCI sami dolaze. A sta ce biti sa Sukobom Interesa? ” po meni čim se potpiše plin i riješe radničke dionice, zvijer ide sa lanca. Još ako i radnici tako odluče i sve svoje dionice stave na hrpu strateški partneri pregovarati će sa par prodavatelja. 1. Sanader 2. radnici 3. Bank of NY 4.ERSTE 5.KD 6. FORUMAŠI Od 2-6 biti će oko 750 000 dionica pa naviše vrijeme radi za nas.

Nije mi zaista namjera provocirati jer kad nesto kazem odmah me napadaju, ali PTKM jednostavno NE smije biti prodana jer bi to narušilo cjenovni balans u drzavi! Imali bi jos vecih problema oko inflacije zbog sveopceg porasta cijena, nastala bi lancana reakcija probleba, a i namirivalo bi se više prema vanjskim partnerima tj izvozilo, tako da bi u tom slucaju zbog ogranicenih kapaciteta proizvodnje, a kako bi nasim seljacima bilo ukinuto pravo prvenstva kod kupnje, nastao pravi haos!


GERONIMO: ” 7 milijardi eura treba HR sljedeće godine vratiti kredita.A kako će postavlja se pitanje? Slatko snivajte dioničari. ” dragi indijanče, ako misliš da ce petrokemija biti prodana, gadno se varaš! što bi se tada dogodilo sa cijenom gnojiva prijeko potrebnom za jeftin lebac!? sodoma i gomora bi nastala, bila bi veca buna seljaka nego u vrijeme Franje Tahija i Matije Gubca, 1573 za one koji ne znaju!! pratite malo cijene ostalih bitnih sastojka koje su nuzne za proizvodnju bujaju jace nego kvasac, pitanje je koliko ce posao biti profitabilan u buducnosti, jer ova vlada NE moze dopustiti da cijene odu gore za hrvatsko trziste. Upamtite to!!! eh da i još nesto, radnici dobijaju dionice, a jako velik broj ni nezna što dobija, ici ce to sve na doboš pošto poto!! Jeste li si ikada postavili pitanje zasto su ti fundamenti tako nisko??? pa zato sto je isto tako veliko pitanje sto ce biti s ovim!!! Nije mi namjera druk prema dolje, ovo čudo mene ne zanima bar ne dok je pod patronatom!

Cijena hrane će se nivelirati sa cijenom hrane u EU, htjeli to neki ili ne , voljeli to neki ili ne.
Nema alternative ulasku u EU, i sve što oni budu tražili, sve pravne, ekonomske i političke obveze hoćemo i možemo ispoštaovati.
Sjetite se ZERPA!!

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

New Report

Close