PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nisam, na to mislo ,već koliko je moralno dva -tri dana govoriti pozitivno o nečemu ,a kad to kapitaliziraš ond suprotno ,mislim da si zbog toga za mene moralno upitna osoba pa bilo to i naburzikoja je nemilosrdna !!!
ZBOGOM !!!


mika pa dajmalo smiri strasti… kakvo drvlje i kamenje… pa što ti je jesiti na drogi? a ova izjava da je moralno upitno prodati i ponovno kupiti to ti je fakat pravi biser…. a kaj ti trguješ dionicama iz humanih razloga ili zbog profita … ??

Mozda planiraju invaziju?[smiley2][smiley1]

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

ajoj hakela… kad sam ja to pozitivno govorio o PTKM, a ako misliš da bilo čije mišljenje na ovom forumu može utjecati na cijenu onda je to neozbiljno… možda ti kupuješ na temelju onoga što pročitaš u ovome forumu… ali ja ne… a sumljam da bilo tko sa velikim ulogom ulaže na temelju ovog foruma…

idem sad par oče naš i zdravo marija izmolit za ovaj moj navodno nemoralan čin … a svim forumašima koje sam za, kako hakela tvrdi, svojim nemoralnim postupcima uvrijedi molim za ispriku … mea culpa mea culpa, mea macima culpa

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


ajoj hakela… kad sam ja to pozitivno govorio o PTKM, a ako misliš da bilo čije mišljenje na ovom forumu može utjecati na cijenu onda je to neozbiljno… možda ti kupuješ na temelju onoga što pročitaš u ovome forumu… ali ja ne… a sumljam da bilo tko sa velikim ulogom ulaže na temelju ovog foruma…

idem sad par oče naš i zdravo marija izmolit za ovaj moj navodno nemoralan čin … a svim forumašima koje sam za, kako hakela tvrdi, svojim nemoralnim postupcima uvrijedi molim za ispriku … mea culpa mea culpa, mea macima culpa

Ali bljedoliki Alesar, gdje vam je osjećaj za humanost prema kolegama koji su ostali u dionici?? hi,hi,hi
Mi smo investitori svi jako humani i osjećajni ljudi, zar ne vidite da se Poglavica od Adrisa svaki put rasplače od osjećaja i sućuti. Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


ajoj hakela… kad sam ja to pozitivno govorio o PTKM, a ako misliš da bilo čije mišljenje na ovom forumu može utjecati na cijenu onda je to neozbiljno… možda ti kupuješ na temelju onoga što pročitaš u ovome forumu… ali ja ne… a sumljam da bilo tko sa velikim ulogom ulaže na temelju ovog foruma…

Nitko nije lud uloziti svoj tesko zaradjeni novac na temelju natpisa par anonimusa s foruma, to je neupitno.

pa naravno da nitko nije lud da investira samo na temelju ovog, pa neznam zašto onda hakela razna razmišljanja koje pojedinici iznose na ovom (uključujjući i mene) shvaća toliko doslovno,

a osim toga hakela, još uvijek čekam da mi pokažeš post na kojem sam ja uopće nešto pisao o PTKM bilo loše ili dobro….

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Nisam, na to mislo ,već koliko je moralno dva -tri dana govoriti pozitivno o nečemu ,a kad to kapitaliziraš ond suprotno ,mislim da si zbog toga za mene moralno upitna osoba pa bilo to i naburzikoja je nemilosrdna !!! ZBOGOM !!!

jooj hakela pa daj već jednom dokaži to kad sam ja o PTKM bilo što pričao ajde podsjeti me, ja sam već malo stariji čovjek pa sam vjerojatno zaboravio

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

A da se uhvatimo malo pragmatike i informacija?
Plinacro 07.09.06
“………….Na sjednici je otvoreno pitanje proširenja podzemnog skladišta plina Okoli, izgradnja novog skladišta Beničanci, te izdvajanja skladišta plina u posebnu tvrtku. Posebna radna skupina razmatra mogućnost tog izdvajanja i to treba biti gotovo prije druge faze privatizacije Ine, odnosno prije podnošenja javne ponude……….”
Ima li tko info kada počinje gradnja novog skladišta plina? Da li je ta lokacija blizu sadašnjeg skladišta Okoli?Uz pokrivenost od sadašnjih 70% domačeg plina novo skladište bi osiguralo dobavu repromaterijala Petrokemiji gotovo do 100%?

marcello

pitanje je sada:

da li fondovi sada prodaju po male ostalima
ili
fondovi sada kupuju pomale od ostalih

kako procijeniti?
meni više leži 1 jer sam naravno sada opet ušao i danas na početku se vidjelo pad cijene sa 10000kn a onda kupnja do 222 po 100-200000kn u par navrata…

u ovim slučajevima kolega Delboy bi dobro došao

nema mi druge nego se zae..ti

Kolega Elvar, zaboravili ste 3.mogućnost, a ta je da fondovi ne sudjeluju aktivnije u današnjem trgovanju. Mislim da je pravi ulazak fondova završio i sad se čeka odluka Vlade ili druge povoljne vijesti za Petrokemiju da bi cijena opet krenula gore, a s druge strane mnogi su investitori kako ovdje neki kolege vole reci “pokupili šlag” i od tuda mala korekcija jučer i prekjučer. Uzimajući sve to u obzir vjerojatno nas čeka zatišje na ovim razinama neko vrijeme do novog booma, samo je pitanje koliko će to zatišje trajati.

Do sjednice vlade sa PTKM na dnevnom redu…[smiley2]

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!

kolega Croblack, nisam baš uvjerenja da fondovi funkcioniraju na način da ulete puuuno i onda puste stvar… vrlo je vjerojatnije da po malo ili prodaju ili kupuju…
ostaje pitanje tko kupuje i dalje?

jer zatišje je kada se ne trguje, dok promet od cca milje na istoj cijeni govori nešto drugo od zatišja i predskazuje što?

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close