PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


pa kolega hakela09 ja nisam usporedio ZDNK i PTKM, vec varijacija cijena… ne mislim da ce PTKM padati, ali jednostavno mi se cini da priča još nije dozrela, ovaj rast koji je bio, je lijep …. dobra zarada… ali još nema jasnih naznaka o raspletu priče… isto stvari stoje i sa VPIK… i još masu drugih kompanija gdje je stvar neriješena…. kada priča dozrije onda će opet potegnuti… ja sam iz PTKM izašao, i ušao u nešto drugo, a vraćam se kad ponovno potegne…
[/quote

To potvrđuje moju teoriju !!!
Izašao si i sad drvlje i kamenje na PTKM koju si do jučer imao , i sam kažeš da ćeš ponovo u nju ,i sve ovo što pišeš je samo za to da bi kupio po nižoj cijeni ,a takvi poput tebe su moralno upitni!!
POZDRAV !!!

ne hakela, izašao je da okreće dalje a kasnije da udje ponovo možda čak i na večoj cijeni…

a da piše na način koji je kompetentan sa njegovom akcijom je vrlo logično, zar ne?

nema mi druge nego se zae..ti


pa kolega hakela09 ja nisam usporedio ZDNK i PTKM, vec varijacija cijena… ne mislim da ce PTKM padati, ali jednostavno mi se cini da priča još nije dozrela, ovaj rast koji je bio, je lijep …. dobra zarada… ali još nema jasnih naznaka o raspletu priče… isto stvari stoje i sa VPIK… i još masu drugih kompanija gdje je stvar neriješena…. kada priča dozrije onda će opet potegnuti… ja sam iz PTKM izašao, i ušao u nešto drugo, a vraćam se kad ponovno potegne… [/quote To potvrđuje moju teoriju !!! Izašao si i sad drvlje i kamenje na PTKM koju si do jučer imao , i sam kažeš da ćeš ponovo u nju ,i sve ovo što pišeš je samo za to da bi kupio po nižoj cijeni ,a takvi poput tebe su moralno upitni!! POZDRAV !!!

prijatelju hakela podsjetit ćemo ga na njegove izjave kad dođemo do 300

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Evo male uporedbe PTKM i DDJH ( mislim da su to slične tvrtke ( velike, državne…. ))

Book Trenutna cijena
DDJH 108 kn 159 kuna ( 1.48 booka )

PTKM 305kn 220 kuna ( 0.72 booka )

Po meni ključnih razlika između tvrtki nema. Kad bi se to izjednačilo PTKM bi bila na 451 kn ili DDJH na 78 kn.

E sad ne znam u čemu je prednost DDJH ( možda će proizvoditi kitolovce ili interkontinentalne projektile ) ali po meni je za RH daleko značanija PTKM. Kod DDJH sigurno neće doći do preuzimanja zbog vojne proizvodnje, ali kod PTKM sigurno hoće.

Molio bih Vaše komentare.


Molio bih Vaše komentare.

ne znam sto da kazem, ganut sam, istinski…[smiley9], sad sam siguran da moram prodati PTKM, ako cu se drzati one moje preporuke[smiley5]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ja sam čuo da je mađarska naručila dva “kitolovca” kod Đure!!!!!
Izvori su pouzdani ,ali ih ne smijem imenovati!!![smiley2]

Moj ti je komentar na to: PTKM je osim svega gore navedenog ulaznica za RH energetsko tržište…tako da će budući vlasnik osim dealanja sa gnojivom i čađom, dealati i sa plinom, kapacitetima, a logična je pretpostavka da će u slućaju redukcija (prema nacionalnoj energetskoj strategiji) vlasnik biti obeštećen od strane države…da ne govorim o mogućnosti indirektnog kupovanja INE.


znanac: ” Molio bih Vaše komentare. ” ne znam sto da kazem, ganut sam, istinski…[smiley9], sad sam siguran da moram prodati PTKM, ako cu se drzati one moje preporuke[smiley5]

To se piše na temi što smo danas tržili,razmišljanja ,
a ne tu , pa prodaj tko ti brani,sigurno pametni dijelič tvog mozga[smiley2]
POZDRAV PRIJATELJU !!!!

mika pa dajmalo smiri strasti… kakvo drvlje i kamenje… pa što ti je jesiti na drogi?

a ova izjava da je moralno upitno prodati i ponovno kupiti to ti je fakat pravi biser…. a kaj ti trguješ dionicama iz humanih razloga ili zbog profita … ??

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


Ja sam čuo da je mađarska naručila dva “kitolovca” kod Đure!!!!! Izvori su pouzdani ,ali ih ne smijem imenovati!!![smiley2]

Kolega jeste li sigurni ?
Mislim Mađarska nema more ( osim ostataka Panonoskog ), možda više ovako za svaki slučaj.
[smiley2]

Nisam, na to mislo ,već koliko je moralno dva -tri dana govoriti pozitivno o nečemu ,a kad to kapitaliziraš ond suprotno ,mislim da si zbog toga za mene moralno upitna osoba pa bilo to i naburzikoja je nemilosrdna !!!
ZBOGOM !!!


znanac: ” Molio bih Vaše komentare. ” ne znam sto da kazem, ganut sam, istinski…[smiley9], sad sam siguran da moram prodati PTKM, ako cu se drzati one moje preporuke[smiley5]

Kolega nathan47 opravdavam Vaše istinsko ganuće stoga nisam htio reći da bi možda bilo dobro da se
PTKM fuzionira sa ADRS grupom obzirom na visoke dimnjake a preseljenje na lokaciju u Kanfanaru uvelike bi riješilo i skratilo toliko potreban plinovod. Da ne govorimo o održavanju velikog zelenog parka oko tvornice koji bi bili tretirani vrhunskim umjetnim gnojivima PTKM.

[smiley1]

New Report

Close