PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

mislim da PTKM polako dobiva epilog isti kao ZDNK prije nekog vremena …. to je samo moje mišljenje

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

Zdenka – PETROKEMIJA ,Stvarno to mišljenje si trebao ostavit za sebe jel pokazuje zaista tvoje neznanje!!![smiley2]


Zdenka – PETROKEMIJA ,Stvarno to mišljenje si trebao ostavit za sebe jel pokazuje zaista tvoje neznanje!!![smiley2]

Da, potpuni promašaj…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


mislim da PTKM polako dobiva epilog isti kao ZDNK prije nekog vremena …. to je samo moje mišljenje

brate uzela te drogica (ako ti murija ovo pročita ode ti u prdekanu)

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


” brate uzela te drogica (ako ti murija ovo pročita ode ti u prdekanu)

čuj mika:

1.) ja ti nisam brat
2.) nije me uzela drogica
3.) rekao sam da je to samo moje mišljenje…

a ti ako neznaš normalno pričati onda mi se nemoj obračati

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

?????

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


mika: ” ” brate uzela te drogica (ako ti murija ovo pročita ode ti u prdekanu) ” čuj mika: 1.) ja ti nisam brat 2.) nije me uzela drogica 3.) rekao sam da je to samo moje mišljenje… a ti ako neznaš normalno pričati onda mi se nemoj obračati

a šta je onda ako nije drogica

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

moje je mišljenje da je PTKM trenutni hir bez nekog fundamentalnog objašnjeja, možda temeljen na očekivanjima pojedinaca…. ista je priča bila i sa ZDNK… pojedinic su možda dobro zaradili … i na PTKM su pojedinci dobro zaradili…

ali i PTKM i ZDNK se mora riješiti oko preuzimanja… i to će biti dobra ulaganja ali samo onda kada ta priča dozrije,

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


?????

kolega crvenokožac, to su vam neki bljedoliki laki na okidaću [smiley1]


moje je mišljenje da je PTKM trenutni hir bez nekog fundamentalnog objašnjeja, možda temeljen na očekivanjima pojedinaca…. ista je priča bila i sa ZDNK… pojedinic su možda dobro zaradili … i na PTKM su pojedinci dobro zaradili… ali i PTKM i ZDNK se mora riješiti oko preuzimanja… i to će biti dobra ulaganja ali samo onda kada ta priča dozrije,

Pa kako možeš tako naivno govoriti ,pa uporedi Zdenku koliko je traja njen rast zasnovan na čistim indicijama pojedinaca i na kojem prometu????
Razlika neusporediva !!!
Opet ponavljam svi vi koji pričate da će PTKM pasti ,morate priznati razloge zbog čega to radite!
IZ JEDINOD : DOKUPITI ŠTO JEFTINIJE !!!!
POZDRAV budućim ulagačima u PTKM !!![smiley2]

pa kolega hakela09 ja nisam usporedio ZDNK i PTKM, vec varijacija cijena… ne mislim da ce PTKM padati, ali jednostavno mi se cini da priča još nije dozrela, ovaj rast koji je bio, je lijep …. dobra zarada… ali još nema jasnih naznaka o raspletu priče… isto stvari stoje i sa VPIK… i još masu drugih kompanija gdje je stvar neriješena…. kada priča dozrije onda će opet potegnuti… ja sam iz PTKM izašao, i ušao u nešto drugo, a vraćam se kad ponovno potegne…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

pametno razmišljanje kolega alesar…

to ću i ja napraviti nakon drugog kruga potezanja PTKM…

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close