PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kolege kakva je to panika zbog lagane korekcije, morala je doći kad tad nakon onog povećeg rasta a sad čekamo novi val rasta, samo strpljivo i bez panike

Gospodine Crobblack, sigurno će vas veseliti činjenica što eto ponukan panikom (kao) sam kupio Petricu ponovo (ovaj put malo više novaca da mi bude zanimljivije)…

Sada ako krene dolje mogu slobodno reći – nisam pazio [smiley4]

nema mi druge nego se zae..ti


Sada ako krene dolje mogu slobodno reći – nisam pazio [smiley4]

Ne znam, kolega Elvar, ali meni izgleda da se stanje stabiliziralo, vidjet ćemo još sutra pa se nećete trebati živcirati da ste propustili još niže razine za ponovnu kupnju [smiley2] Po kojoj cijeni ste ju uspjeli uhvatiti sad?

Danas će pingati od 216-219 i to bi bilo sve što se tiče korekcije. Ko je kupio kupio je…

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Danas će pingati od 216-219 i to bi bilo sve što se tiče korekcije. Ko je kupio kupio je…

student ode 220 prodaja 224 — 75 kom

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

prosjek 218 iži ga, kada su mi nalozi preko margina spori i zakasnio sam nekih 10 sekundi da me poklopi onaj koji je pao do 211,51 (taj sa 357 komada me baš preteko…)

ali dobro… ako raste dobro, ako pada opet isto mi je [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Ovo je tipični kratkotrajni oporavak pred daljnje klizanje nizbrdo. Nema ova cijena uporišta u rezultatima poslovanja. Pozdrav

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

Eto oporavila se Čađara. I sad vi bljedoliki meni recite – čemu tolike tenzije? Howgh

Benjamin Graham: "Odlično društvo nije i odlična investicija, ako ste dionicu previše platili." MPT: "Prodali su naše snove Judini sinovi........."


Eto oporavila se Čađara. I sad vi bljedoliki meni recite – čemu tolike tenzije?

Crveni brate to je kao kada ides u lov na bizone moras napraviti mnogo buke kako bi ih usmjerio ondje gdje zelis [smiley2]

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje


Ovo je tipični kratkotrajni oporavak pred daljnje klizanje nizbrdo. Nema ova cijena uporišta u rezultatima poslovanja. Pozdrav

kolega vidim da ste vi otvorill novi profil samo sa jednom namjerom…
pa jel se što zaradi na ovakav način?

Kolega gtomislav je jedan od onih koji su “pametniji” od velike večine koja kupuje na ovom nivou i očekuju vrlo brzo dobar prinos na uložena sredstva. S time da on nema niti jednu dionicu PTKM pa lupa ko djete po bubnjevima……..a glazbi niti traga! Bilo bi dobro da nam otkrije svoj portfelj (ako ga uopče ima) pa da i mi kupimo nešto pametno!

marcello

Kolega marcelo, da li ja imam ili nemam dionice PTKM je za raspravu nevazno. da li rezultati poslovanja PTKM mogu poduprijeti cijenu PTKM na ovom nivou je puno vaznije. moje misljenje je da ne moze. ne morate radi mog misljenja odmah vaditi pistolj. svi oni argumenti koje su korisnici navodili dok je cijena bila 130,00 kuna su imali smisla. samo, sad cijena vise nije 130,00.
da ja govorim svoj portfelj nekome tko kupuje Petrokemiju na 240,00 kn – to stvarno ne dolazi u obzir.
sutra je novi dan pa cemo vidjeti tko je u pravu?

Neuspjeh je najbolji lijek za umišljene i prepotentne

New Report

Close