PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim te, vrati PTKM u visine, visoko, visoko

Kupnja – PTKM-R-A
196 235,00
5 230,01
100 230,00
50 227,02
50 227,01

Prodaja – PTKM-R-A
125 237,99
19 238,00
24 239,99
272 240,00
140 244,00[pray][pray][pray]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Neki misle da će PTKM otići u blokadu da slažem se prema gore bi trebala, ali većina dioničara zna pravu vrijednost i oni koji su ostali misle ostati dugoročno, jer sada skupljaju fondovi, i dionice više nećeš vidjeti……
Što prodaš nema više za kupiti jer ovi fondovi koji kupuju neće prodavati tako skoro……………..

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Biti će dobro ako danas ne ode u blokadu.

nisam pratio,lose izvjesce ili mozda pala bomba na tvornicu?

Cijena nije uopće reagirala na iznimno izvješće, uopće….

visoko, visoko…budi ponosan…

Kupnja – PTKM-R-A
196 235,00
5 230,01
350 230,00
50 227,02
50 227,01

Prodaja – PTKM-R-A
125 237,99
19 238,00
24 239,99
272 240,00
140 244,00[pray][pray][pray]Vaš link

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Meni se čini, nažalost, da nakon vijesti jučer idemo dolje[bye][cry].

Istina, iako se vecinu toga moglo ocekivati. Vjerojatno su popusti iznenadili, a prve dionice ce se naci na trzistu vec za mjesec dana…

http://www.imagesforme.com/out.php/i48447_ptkm.jpg

Neki misle da će PTKM otići u blokadu da slažem se prema gore bi trebala, ali većina dioničara zna pravu vrijednost i oni koji su ostali misle ostati dugoročno, jer sada skupljaju fondovi, i dionice više nećeš vidjeti……
Što prodaš nema više za kupiti jer ovi fondovi koji kupuju neće prodavati tako skoro……………..

——————————————————————————–

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Malo OF topic…
Uf,sjetio si me Majki,ufff….odmah mi toplo oko srca…
Mislim da cemo par dana ici prema dolje dok se fondici i ekipa ne nakupi dionica po jeftinoj cijeni,nisu ludi da placaju vise ako ima budala da prodaju…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.

fisherman:

Meni se čini, nažalost, da nakon vijesti jučer idemo dolje[bye][cry].

Istina, iako se vecinu toga moglo ocekivati. Vjerojatno su popusti iznenadili, a prve dionice ce se naci na trzistu vec za mjesec dana…

Ma još malo i doće cijena za tebe “sve po 10 kuna” Po tebi Vlada hoće da prevari radnike koji su stvarali ovu trvornicu ili da ih sve nagradi ? Valjda misliš da će dopustiti da se ti i ja obogatimo na njihovoj grbači. Ja bih volio da im daju besplatno, a da ih ne moraju platiti 3 godine, a onda da plate državi 1/3 tržišne cijene, a ako bude manja cijena, ostaju im besplatno. Tako bi oni,a i država dobili puno,puno više novca.

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


fisherman: ” Meni se čini, nažalost, da nakon vijesti jučer idemo dolje[bye][cry]. ” Stvarno ima smiješnih ljudi [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol] [lol]

Lijepo da ste tako uvjereni. I ja imam ove dionice i sigurno me ne veseli pad cijene…

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost


Ma nemoj gledati tako, ako imaš dionice PTKM do kraja godine zaboravi da ih imaš, jer isplatiti će ti se to, ako ne možeš tako onda si u problemima………..

Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

ne bi me iznenadilo da rumeni kroz par tjedana objavi vijest koju svi cekamo , privatizacija! Izvjesce izvrsno,radnici rijeseni, uskoro potpisivanje ugovora za cijenu plina , drzavna blagajna prazna, sve u svemu nazire se odgovor na ovu asocijaciju.A sto se tice radnika i njihovih dionica po meni nece se desiti neki znacajniji pad jer nisu radnici vesla sisali pa da ne znaju zbrojiti dva i dva.A vjerujem da ce im i sindikat objasniti neke stvari glede buducnosti PTKM.


fisherman: ” ” Ma nemoj gledati tako, ako imaš dionice PTKM do kraja godine zaboravi da ih imaš, jer isplatiti će ti se to, ako ne možeš tako onda si u problemima……….. Pozdrav

OK, čujemo se za godinu dana. Možda neće vrijediti onoliko koliko Mika piše u potpisu, ali sam zadovoljan i sa manje. [cool]

KONČAR - tradicija, znanje, odgovornost

New Report

Close