PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ako nece biti lock-upa nek se bog smiljuje dionicira PTKM-ja. Da dobiju radnici dionicu po 70 kuna…? Prvi dan ce biti par 10 hiljada dionica na prodaji, u stilu, prodaj, nesto zaradi i bjezi. Nisu radnici budale, da ce vjerovat nekim teorijama privatizacije u 2009, 2010 ili jos kasnije… i vjerno cekati da se to desi. Narocito sad kad vide sta se desava npr. sa DDJH (dana s vec 133 kuna, za mjesec dana …?).
Realista-Janez

duboko vjerujem da će o nekim ljudima BBC snimati znanstvene emisije vezane uz stanja mozga. Također definitivno je jasno da je ptkm dionica koja je prilično dobro prošla u ovim trenucima pogroma burze u Hrvata.Sudeći prema cijenama većine dionica, ptkm je trebala biti sad na nivou od 130-150 kuna. No ipak se za sada održava dapače imamo velikog kupca koji danima skida veće količine dionica. To bi itekako trebao biti dobar znak za budućnost cijene dionice jer firma znamo svi ima sjajnu sadašnjost i budućnost.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Mislim da Erste plavi skuplja.A di je jedan mirovinac dolaze i drugi.

Pametnima dosta

SAM PROTIV SVIH


Mislim da Erste plavi skuplja.A di je jedan mirovinac dolaze i drugi. Pametnima dosta

mislim da dobro misliš prijatelju.

živio

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Mislim da Erste plavi skuplja.A di je jedan mirovinac dolaze i drugi. Pametnima dosta

Ima li netko ideju tko prodaje?

GERONIMO:

Mislim da Erste plavi skuplja.A di je jedan mirovinac dolaze i drugi. Pametnima dosta

mislim da dobro misliš prijatelju.

živio

Sjecas se kada sam pisao o akumulaciji.[wink]

SAM PROTIV SVIH

Erste ušao u prvih 10.

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 212.863 6,37 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 91.729 2,75 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 53.348 1,60 Skrb. račun
7. HPB D.D. 42.948 1,29 Skrb. račun
8. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,20 Osnovni račun
9. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D./ERSTE PLAVI OBVEZNI MIROVINSKI FOND 31.054 0,93 Skrb. račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 30.854 0,92 Skrb. račun
Ukupno: 79,36


mika: ” GERONIMO: ” Mislim da Erste plavi skuplja.A di je jedan mirovinac dolaze i drugi. Pametnima dosta ” mislim da dobro misliš prijatelju. živio ” Sjecas se kada sam pisao o akumulaciji.[wink]

opa evo ih na 9 mjestu top liste. Zajedno s forumašima to je 80 000 dionica.
Ovo je povjesni trenutak za petrokemiju kad se ovakav investitor pojavio u strukturi dioničara.
Vjerovatno su i danas skidali prodaju. Kako izgleda radničke dionice ukoliko će se prodavati mogle bi brzo nestati.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

12% Petrokemije radnicima po osnovnoj cijeni od 14x kn – popust. Većinski paket ostaje u rukama države jer je “tako najbolje za zaposlene”. Kaže Polančec u dnevniku.

Ode ovo u MP3.[cry]

Govorio sam zadnjih mjesec dana da imamo većeg kupca. Sad bar znamo za koga cartmann druka da kupe jeftinije. Ovo je izvrsna vijest. Mirovinci su jedina jaka potpora u ovako teškim vremenima i pokazuje da će vjerojatno još skupljati po ovim cijenama, a kasnije je vjerojatno i dizati.


12% Petrokemije radnicima po osnovnoj cijeni od 14x kn – popust. Većinski paket ostaje u rukama države jer je “tako najbolje za zaposlene”. Kaže Polančec u dnevniku. Ode ovo u MP3.[cry]

mislim da nije realno očekivati da Polančec večeras na dnebvniku kaže da će uskoro raspisati tender za prodaju državnog paketa petrokemije. To će se desiti i to znaju svi oko petrokemije i u petrokemiji. Drago mi je da su se konačno mirovinci pojavili u ovoj dionici i bilo lijepo vidjeti ih još. Oni bi trebali maznuti najmanje 10% petrokemije u svoj portfelj i za svoje klijente osigurati finu penziju jednog dana.
Vrijeme je da se i mirovina preseli kod ERSTE jer mi se nekako čini da tamo sjede najpametniji ljudi od svih fondova. Ili najmanje pokvareni.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

ERSTE je za ovo potrošio oko milju eura. Mislim da bi samo oni trebali maznuti još toliko dionica koliko sad imaju i onda jednog dana to prodati za 100 milja kuna.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close