PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

TvrtkoPTT:

cartmann:
A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma.

Kolega valjda ne mislite da samo vi imate ekskluzivno pravo da komentirate i iznosite svoje ili tuđe mišljenjena ovoj temi ?

Samo osoba niskog morala i sumnjivih ciljeva moze prijetiti drugim forumasima.

Da ti dobijes na pm prijetecu poruku tipa “Tvrtko znam tko si, dobit ce po glavi ako nastavis”, da li bi smatrao kako je to ok ili bi pozvao policiju?


Ne volim ni jednu vrstu nasilja. E brate ne misliš li ti da si ti malo nasilan na ovoj temi. Brate zapitaj se malo. Imaju ljudi pametnijeg posla nego da te biju, uživaj u životu i ne shvaćaj sve onako kako ti trenutno odgovara.[thumbsup]

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Kentaur: ” Cartmann pa ti si u svđi s cijelim forumom, tko te na to tjera, budi fer i usporedi LKRI i PTKM ovdje na forumu molim te lijepo!!!! ” U svađi sam s jednim, maksimalno par forumasa-navlakača koji imaju hrpu nickova. Kad sam tek dosao na forum umjesto prijetnji na PM sam primao “prijateljske ponude” da zajedno navlačimo uz nekakve teorije o utjecaju ovog i slicnih foruma. Kako znam da mnogi koriste anonimnost forumaša kako bi se prestavili kao ono sto nisu u stvarnom zivotu tj. prikazali kao warren buffett, a u stvarnosti pitaju mamu 8kn za kafu, nasmijao sam se na te prijedloge i nastavio komentirati njihove nerealne priče o PTKM kao firmi koja je najbolja u Europi i šire, a Bush je napao Irak samo da skrene pozornost s Petrokemije. Od tad sam u svađi s “svima”, a u svađi ne bi bio jedino da tu pišem laži i nagovaram ljude da kupe ptkm pričama kako će do kraja godine biti na 2020kn.

evo sad ne pišeš istinu iako si uvaženi naučnik. Ja tvrdim i u mom je potpisu da će uz dobit od 450 milja kuna ptkm vrijediti oko 2000 kuna. Nisam tvrdio da će to biti do kraja bilo koje godine, makar kako je krenulo i s obzirom da smo trenutno na 160 milja kuna dobiti i da će prihod biti opasno veći nego u 2007, nismo daleko od tih cifri.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Samo osoba niskog morala i sumnjivih ciljeva moze prijetiti drugim forumasima.

Da ti dobijes na pm prijetecu poruku tipa “Tvrtko znam tko si, dobit ce po glavi ako nastavis”, da li bi smatrao kako je to ok ili bi pozvao policiju?

Ne volim ni jednu vrstu nasilja. E brate ne misliš li ti da si ti malo nasilan na ovoj temi. Brate zapitaj se malo. Imaju ljudi pametnijeg posla nego da te biju, uživaj u životu i ne shvaćaj sve onako kako ti trenutno odgovara.[thumbsup]

Nikad nitkom na temi nisam prijetio, s strpljenjem odgovaram cak i na komentare koji su toliko smijesni i nerealni da se iz aviona vidi kako ih je pisao netko maloljetan. Vjerojatno je bas i to razlog zasto se tako ponasaju, dolaze se svađati, da ih stavim na ignore listu kao onog lebowskog najvjerojatnije bi prestali pisati bas kao i on.

TvrtkoPTT:

Samo osoba niskog morala i sumnjivih ciljeva moze prijetiti drugim forumasima.

Da ti dobijes na pm prijetecu poruku tipa “Tvrtko znam tko si, dobit ce po glavi ako nastavis”, da li bi smatrao kako je to ok ili bi pozvao policiju?

Ne volim ni jednu vrstu nasilja. E brate ne misliš li ti da si ti malo nasilan na ovoj temi. Brate zapitaj se malo. Imaju ljudi pametnijeg posla nego da te biju, uživaj u životu i ne shvaćaj sve onako kako ti trenutno odgovara.[thumbsup]

Nikad nitkom na temi nisam prijetio, u pravilu s strpljenjem odgovaram i na komentare koji su toliko smijesni i nerealni da se iz aviona vidi kako ih je pisao netko maloljetan. Vjerojatno je bas i to razlog zasto se tako ponasaju, dolaze se svađati, da ih stavim na ignore listu kao onog lebowskog najvjerojatnije bi prestali pisati bas kao i on.


Nisi odgovorio na pitanje ? E brate ne misliš li ti da si ti malo nasilan na ovoj temi ?….

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


Ja znam da pišeš iz neke koristi na ovoj temi jer pokazatelji ti nisu važni, niti bilančni niti stvarna situacija u PTKM niti potencijal, već stvaraš situaciju koja nema veze s PTKM, zašto pišeš na ovoj temi, a nemaš nikakve argumente koje drže tvoje stajalište! Jer imaš mnoštvo kompanija koje nemaju niti blizu pokazatelje od PTKM
a cijena je im je visoko gore, nadalje pišeš o INI a ne uočavaš bilancu ili komentare glavnog iz INE u bilanci što se smatra relevantno dok novine nisu, nadalje ne prikazuješ podatke kakvi jesu nego pišeš neke svoje koje nemaju veze s istinom.

I to je silovanje foruma te stvaraš tako podlogu za svađu, ako ne vidiš što radiš uoči………

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ja znam da pišeš iz neke koristi na ovoj temi jer pokazatelji ti nisu važni,..tralalala

Kad sam došao na ovu temu o Petrokemiji se pisalo kao da je najbolja firma na svijetu, da bi ekipa iz Microsofta dala bubreg samo da se mogu zaposliti u Petrokemiji, a onda sam pogledao rezultate i vidio ogromne gubitke koji su se povečavali.

Kad sam upitao čemu takve priče kad rdg i bilanca ukazuju na nešto sasvim drugo skupina nickova je krenula urlati kako su to “suhoparne brojke koje nista ne znace”, glavna tema je bila vidjeti auto s turskim/austrijskim/indijskim/.. tablicama kako ide prema Petrokemiji sto je jasan znak da je ide kupiti te da treba kupiti dionice danas jer sutra nakon privatizacije ce vec biti 2000kn.

Danas kad burzom vlada i utjece na cijenu opca korekcija te pojedinacne vijesti i FI nisu bitni (pogledajmo druge firme, igh, itd..), urla se kako je dobar FI, jest, ali opet nije toliko dobar da bi opravdao cijenu koja se navodila jos prije 3 godine, a i vec postoje najave kako ce FI za 1q2008 ponovo biti los. A u vrijeme opce korekcije veliki fondnovi koji upravljaju nasom burzom prvo bjeze iz riskantnih dionica kao sto je PTKM, ako nastane i najmanji slom prva ce nastradati PTKM, kao sto je bio slucaj i proteklih mjeseci. To je trenutno jedino bitno, sto vrijede price ako je cijena na razini one od prije 2 godine.

Tvrtko, odgovorio sam ti, pristojan sam prema svima, dok s druge strane ti nisi niti si mi odgovorio sto bi ti napravio. Ali ni ne moras jer je to ocito, nazvao bi policiju odmah u ponoc i zahtjevao da dođu napraviti uviđaj te odmah ujutro pronađu krivca koji ti je prijetio nasiljem.

Moram se uključit u ovu trakavicu, VI ste gori od djece u vrtiću, dajte pustite cartmana neka piše što ga volja, a mika bigboss i drugi mi znamo da petrica vrijedi i da će vrijediti stoga moj Vam je prijedlog da ignorirate bilo kakve provokacije. Cartman će uvidjeti, kada ga svi budu ignorirali, da nema smisla više pisati to što piše.
Petrica će ići gore kada to odrede jaki igrači, tko je rušao cijenu, mali sigurno ne.
Pozdrav imaocima petrice

LKRI dobit za 2007 9 mil kuna 3 100 000 dionica zarada po dionici 3 kn
PTKM dobit za 2007 78 mil kuna 3 3000 000 dionica zarada po dionici 23 kn

LKRI maksimalna cijena 900 trenutna oko 500 kn
PTKM maksimalna cijena 340 trenutna oko 250 kn

LKRI potencijal odličan ali tek nakon izradnje nizinske željezničke pruge znači tek nako 5 godina, privatizacija se i ne spominje.
PTKM potencija odličan pitanje plina se rješava ovih dana s Inom, privatizacija je najavljena i uskoro će i bit realizirana.

Vlada RH jutros donesla odluku kako je najavljeno na site-u HTV:

“10. travnja – Vlada će na sjednici raspravljati o paketu od šest takozvanih europskih zakona. Među njima je Zakon o sprječavanju sukoba interesa i Zakon o odvjetništvu. Osim toga, Vlada će donijeti i odluku o prodaji dionica Petrokemije radnicima po posebnim uvjetima. …………….

Možete nastaviti s diskusijom

[thumbsup][thumbsup]

marcello

Dnevni red današnje sjednice Vlade RH:
http://www.vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2008/14_sjednica_vlade_republike_hrvatske

marcello

Dnevni red:

Prijedlog odluke o davanju suglasnosti na prijedlog konačnog teksta Sporazuma o načinu prodaje, cijeni, posebnim pogodnostima, vremenu prodaje i uvjetima prodaje dionica Petrokemije d.d. radnicima, bivšim radnicima i umirovljenicima Petrokemije d.d.

http://vlada.hr/hr/naslovnica/sjednice_i_odluke_vlade_rh/2008/14_sjednica_vlade_republike_hrvatske
Detalji kasnije tijekom dana……… Korak po korak………..[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Kao što sam već ranije pisao Petrokemija ide uskoro u privatizaciju
Priprema za privatizaciju po točkama.
09/2007 najava Polančec privatizacija
01/2008 najava Sanader privatizacija
02/2008 najava POlančec dva nova podzemna skladišta plina plus LNG terminal
04/2008 prikazana dobit za 2007. 78 milijuna kuna
04/2008 potpisuje se ugovor s INOM u zajamčenoj količini plina od 670 mil m3 plina do 2011.
04/2008 dobit za prvo tromjesječje oko 10 mil kuna
04/2008 podjela dionica radnicima 12%

Ovo ste napisali 08.04.2008.
Odlično ste informirani……… Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close