PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

338.50 +4.15 338.50 339.00 1,188,216 342.00 334.00 10-04-2008 09:16

Shares (mill.) Market Cap. ( NOK billion)

291.6 98.7

Zarade Yare po dionici je 20 NOK-a cijena yare je trenutno oko 340 NOK, dok kod PTKM zarada je 24 Kn a cijena je oko 250 Kn,

Nadalje yara ima 291 600 000 dionica dok PTKM ima samo 3 341 117 dionica nije privatizirana ima dosta prostora za rast a teško raste…….[lol]

http://www.yara.com/en/investor_relations/stock/index.html

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Iz više izvora govori se da kupovina gnojiva u RH ide preko Todorića, a sada da li ima tko još te informacije, neka potvrdi. Po tome se vidi interes Todorića u vezi gnojiva ……… Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Sad u temu kao padobranac upada neki Sakai koji do sad nije napisao ni komantara i odmah napada, vrijeđa, provocira,… ovo s duplim nickovima je postalo smijesno, kao i s prijetnjama na pm. Sama cinjenica da je netko spreman prijetiti na PM s ciljem da otjera neistomisljenike dovoljno govori kakve su osobe koje nagovaraju na kupnju, koji su njihovi ciljevi i metode.

A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma.

Cartmann pa ti si u svđi s cijelim forumom, tko te na to tjera, budi fer i usporedi LKRI i PTKM ovdje na forumu molim te lijepo!!!!


Sad u temu kao padobranac upada neki Sakai koji do sad nije napisao ni komantara i odmah napada, vrijeđa, provocira,… ovo s duplim nickovima je postalo smijesno, kao i s prijetnjama na pm. Sama cinjenica da je netko spreman prijetiti na PM s ciljem da otjera neistomisljenike dovoljno govori kakve su osobe koje nagovaraju na kupnju, koji su njihovi ciljevi i metode. A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma.

nemoj tako prijatelju, ipak si ti uvaženi naučnik i nije sramota za Todorića ako koristi tvoje potencijale u ostvarenju svojih ciljeva. Teško da bi našao stručniju i informiraniju osobu od tebe što se tiče ptkm.
A ova poruka kako ju ja shvaćam nije prijetnja nego netko onako iz milja kaže da će te popapati.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Sad u temu kao padobranac upada neki Sakai koji do sad nije napisao ni komantara i odmah napada, vrijeđa, provocira,… ovo s duplim nickovima je postalo smijesno, kao i s prijetnjama na pm. Sama cinjenica da je netko spreman prijetiti na PM s ciljem da otjera neistomisljenike dovoljno govori kakve su osobe koje nagovaraju na kupnju, koji su njihovi ciljevi i metode.

A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma.


Kolega valjda ne mislite da samo vi imate ekskluzivno pravo da komentirate i iznosite svoje ili tuđe mišljenjena ovoj temi ?

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

cartmann:

Sad u temu kao padobranac upada neki Sakai koji do sad nije napisao ni komantara i odmah napada, vrijeđa, provocira,… ovo s duplim nickovima je postalo smijesno, kao i s prijetnjama na pm. Sama cinjenica da je netko spreman prijetiti na PM s ciljem da otjera neistomisljenike dovoljno govori kakve su osobe koje nagovaraju na kupnju, koji su njihovi ciljevi i metode. A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma.

nemoj tako prijatelju, ipak si ti uvaženi naučnik i nije sramota za Todorića ako koristi tvoje potencijale u ostvarenju svojih ciljeva. Teško da bi našao stručniju i informiraniju osobu od tebe što se tiče ptkm.
A ova poruka kako ju ja shvaćam nije prijetnja nego netko onako iz milja kaže da će te popapati.


IMA POSTATI VEĆINSKI VLASNIK PETROKEMIJE ! HRANA + VODA = MOĆ !!!

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !


On je plaćen da opstruira rad teme PTKM i da tako onemogući razvoj konstruktivne rasprave na temi PTKM, takav način zarađivanja je najgori…….
Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

cartmann:
A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma.

Kolega valjda ne mislite da samo vi imate ekskluzivno pravo da komentirate i iznosite svoje ili tuđe mišljenjena ovoj temi ?

Samo osoba niskog morala i sumnjivih ciljeva moze prijetiti drugim forumasima.

Da ti dobijes na pm prijetecu poruku tipa “Tvrtko znam tko si, dobit ce po glavi ako nastavis”, da li bi smatrao kako je to ok ili bi pozvao policiju?


Ti jesi za USKOK i za policiju jer pišeš bez smisla ali s nekom svrhom, pišeš i blatiš temu PTKM i skrećeš pozornost s prave teme, a sada kada dobiješ prijetnje od drugih korisnika blatiš i mene, ja pišem sve javno i nemam potrebu da ti se javljam na private, ali ti ne možeš da shvatiš da na forumu ima oko 1000 ili više korisnika koji redovito pišu i da svatko piše nešto, to i ne možeš shvatiti jer ne ide ti u glavu da ja imam samo jedan nick. Ako ti pišu onda shvati da pišeš neargumentirano i da siluješ forum neistinom……

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


TvrtkoPTT: ” cartmann: A ovo o Todoricevoj uroti i placanju ljudi da bi pisali na forumu je presmjesno da bi komentirao. Ima Todoric pametnija posla od ovog foruma. ” Kolega valjda ne mislite da samo vi imate ekskluzivno pravo da komentirate i iznosite svoje ili tuđe mišljenjena ovoj temi ? ” Samo osoba niskog morala i sumnjivih ciljeva moze prijetiti drugim forumasima. Da ti dobijes na pm prijetecu poruku tipa “Tvrtko znam tko si, dobit ce po glavi ako nastavis”, da li bi smatrao kako je to ok ili bi pozvao policiju?

mislim da ono sta si postavija i nije bas neka prijetnja zbog koje bi se covjek zatvorija u podrum sa sacmaricom, a sta se tice prijetnji na pm zbog necijeg pisanja na forumu, to je morbidno


Cartmann pa ti si u svđi s cijelim forumom, tko te na to tjera, budi fer i usporedi LKRI i PTKM ovdje na forumu molim te lijepo!!!!

U svađi sam s jednim, maksimalno par forumasa-navlakača koji imaju hrpu nickova. Kad sam tek dosao na forum umjesto prijetnji na PM sam primao “prijateljske ponude” da zajedno navlačimo uz nekakve teorije o utjecaju ovog i slicnih foruma. Kako znam da mnogi koriste anonimnost forumaša kako bi se prestavili kao ono sto nisu u stvarnom zivotu tj. prikazali kao warren buffett, a u stvarnosti pitaju mamu 8kn za kafu, nasmijao sam se na te prijedloge i nastavio komentirati njihove nerealne priče o PTKM kao firmi koja je najbolja u Europi i šire, a Bush je napao Irak samo da skrene pozornost s Petrokemije. Od tad sam u svađi s “svima”, a u svađi ne bi bio jedino da tu pišem laži i nagovaram ljude da kupe ptkm pričama kako će do kraja godine biti na 2020kn.

New Report

Close