PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mislim da samo ovaj pocetak nije od toga istoga naloga
240,01 232 10:09:45
240,01 18 10:07:10
241,15 50 10:07:10

Drugo priblizno oko 2000 komada je sve njegovo ili njihovo…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


valentine: ” Prizma10: ” Aj molim te mi objasni po cemu vidis da su skriveni nalozi ” Pa ako pratiš on-line vidjet ćeš da 245 nalog ne mrda, čim prođe 200 komada, istu sekundu dođe drugi, Ima do 2000 komada. ” U principu to su nagadjanja, nemoj mislit da ja drukam put dole jer nisam imam ptkm i nemam kesa(neki dan nadokupija petricu) tako da mi pase da ode gore sta prije samo me zanimalo po cemu vi vidite te skrivene naloge

Prodajte kolega svojih 300njak komada, stavite da vam donja cijena bude 240 a vidjet ćete da će vam sve proći po 245 i da će po istoj cijeni još ostati…vjerujte mi kupovao sam tako…ni ja ne kužim kako je to fer[sad]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Po čemu su nagađanja, ajde objasni mi molim Te. Ako pratiš vidljivo je da je po tom nalogu prošlo jako puno i da je skriven. To su činjenice kolega, a ne nagađanja.

evo vidis sad je covjek gore stavio transakcije a po sto sam pratija da na kupnji nije bilo toliko naloga sad mi je objasnija kako zna da je skriveni


Prizma10: ” valentine: ” Prizma10: ” Aj molim te mi objasni po cemu vidis da su skriveni nalozi ” Pa ako pratiš on-line vidjet ćeš da 245 nalog ne mrda, čim prođe 200 komada, istu sekundu dođe drugi, Ima do 2000 komada. ” U principu to su nagadjanja, nemoj mislit da ja drukam put dole jer nisam imam ptkm i nemam kesa(neki dan nadokupija petricu) tako da mi pase da ode gore sta prije samo me zanimalo po cemu vi vidite te skrivene naloge ” Prodajte kolega svojih 300njak komada, stavite da vam donja cijena bude 240 a vidjet ćete da će vam sve proći po 245 i da će po istoj cijeni još ostati…vjerujte mi kupovao sam tako…ni ja ne kužim kako je to fer[sad]

To je debilizam, jer se stim skrivenim nalozima stvara iskrivljena slika ponude i potraznje i automatski se utjece na psihu kupca ili prodavatelja


To je debilizam, jer se stim skrivenim nalozima stvara iskrivljena slika ponude i potraznje i automatski se utjece na psihu kupca ili prodavatelja

Sve ono što na investitora nebi trebalo imati utjecaj [wink]

Ima li još netko ovu informaciju, da se gnojiva od PTKM u Hrvatskoj kupuju preko Todorića…………….[lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Ima li još netko ovu informaciju, da se gnojiva od PTKM u Hrvatskoj kupuju preko Todorića…………….[lol]

neke stvari oko ove firme može riješiti samo privatizacija. Neki će biti jako tužni kad ptkm dobije strateškog gazdu. U nekim poslovnim pozicijama petrokemije postoji veliki prostor za napredak.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Kao što sam več ranije pisao Petrokemija ide uskoro u privatizaciju
Priprema za privatizaciju po točkama.
09/2007 najava Polančec privatizacija
01/2008 najava Sanader privatizacija
02/2008 najava POlančec dva nova podzemna skladišta plina plus LNG terminal
04/2008 prikazana dobit za 2007. 78 milijuna kuna
04/2008 potpisuje se ugovor s INOM u zajamčenoj količini plina od 670 mil m3 plina do 2011.
04/2008 dobit za prvo tromjesjeće oko 10 mil kuna
04/2008 podjela dionica radnicima 12%

Kakva su vasa predvidanja dokle bi mogla cijena u slucaju privatizacije? Tek tako neko predvidanje…

Tko nema ni jednog prijatelja ide kao stranac po zemlji.


Kakva su vasa predvidanja dokle bi mogla cijena u slucaju privatizacije? Tek tako neko predvidanje…

Petrokemija, onako laički vrijedi sada minimalno BV. Kažem BV da me ne bi odmah napali, ali uz onakvu dobit i skrivenu dobit vrijedi i puno više.[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!


Kakva su vasa predvidanja dokle bi mogla cijena u slucaju privatizacije? Tek tako neko predvidanje…

Tek tako neko predviđanje je prilično odgovorna stvar. Potrebno je uračunati povećanje prihoda od poskupljenja gnojiva, saznati kakva će biti cijena plina do 2011. godine, po kojem diskontu će radnici dobiti dionice, ima li prostora za dodatna poskupljenja gnojiva itd.

Sve su to stvari koje ozbiljan ulagač treba sam izračunati.

Po meni, uz dobro posložene karte, PTKM ima potencijal bez privatizacije na 3x sadašnje cijene. Da bi se to ostvarilo, Polančec i PTKM moraju izvrsno surađivati, a i jednima i drugima je što viša cijena potrebna.


04/2008 dobit za prvo tromjesjeće oko 10 mil kuna

Jesam šta krivo zapamtio ili je pisalo kumulativno – tekuća godina – tromjesečje 63,069 mil kn?

New Report

Close