PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

hhaha pa to je glavna fora na ovom forumu kad netko želi navlačiti onda prodaje priču “TO KUPUJE TODORIĆ” … ista je bila priča i sa ZDNK … najbolje bi bilo da državu pretvorimo u jednno dioničko društvo – holding: RHHO – “republika hrvatska holding” i da to todorić sve kupi … vrijednost će nam odmah porasti [smiley1] [smiley1] [smiley1]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


hhaha pa to je glavna fora na ovom forumu kad netko želi navlačiti onda prodaje priču “TO KUPUJE TODORIĆ” … ista je bila priča i sa ZDNK … najbolje bi bilo da državu pretvorimo u jednno dioničko društvo – holding: RHHO – “republika hrvatska holding” i da to todorić sve kupi … vrijednost će nam odmah porasti [smiley1] [smiley1] [smiley1]

sve u redu prijatelju ali daj konkretno reci zašto Agrokoru nije dobro kupiti PTKM. ne govorim o nijednoj drugoj firmi samo PTKM.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Opa, alesar u isto vrijeme.
Za Zdenku ne znam, isto tako ne znam za Lolu Ribara, tko želi neka kupi novi broj Business i tamo može pročitati članak o navodnom preuzimanju Petrokemije, ali isto tako i o odbacivanju te tvrdnje od strane AUCTORA.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Za aZdenku ,znamo da je bila zeka’ i na kojem prometu !!
Pa zar nas par može navući fondove da ulaze sa milijunima u PTKM daj malo razmisli!!!!
Jedini razlog zbog čega pišem na PTKM je da i drugi sa manje straha zarade i oplode teško stečene novce,jer za veće igrače to ne vrijedi, oni već znaju što ja znam !!!!
POZDRAV !!!!


Opa, alesar u isto vrijeme. Za Zdenku ne znam, isto tako ne znam za Lolu Ribara, tko želi neka kupi novi broj Business i tamo može pročitati članak o navodnom preuzimanju Petrokemije, ali isto tako i o odbacivanju te tvrdnje od strane AUCTORA.

OVO NEMA VEZE NI SA ZDENKOM NI LOLA RIBAROM NI AUCTOROM NITI S ONIM KOJE OVO PRVI NAPISAO NA FORUMU.
JA IH SAMO PITAM NEKA KONKRETNO OBJASNE SVOJE TVRDNJE, A DA IM POMOGNEM TO JE ISTO KO DA GAZDA BENZINSKE PUMPE KAŽE DA JE GLUPO KUPITI IZVOR NAFTE

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

ali ipak mi se Ivek Todorić čini kao strateg, možda bi to moglo imati za njega nekakvog strateškog interesa, možda…. možda bi mu to koristilo za BLJE ? možda…

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

pa evo to je moj zašto ne: “Ivek mi se čini strateg, a u kupnji PTKM ne vidim njegov strateški interes” sve što je do sad kupovao, mjenjajo, trgovao…. itd… radio je strateški… ama baš sve… prodaja vlastitih proizvoda u vlastitim trgovinama itd…. a u ovome ne vidim baš strateški interes… to je samo moje mišljenje…. moja logika… možda nisam u pravu[smiley1]

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]


ali ipak mi se Ivek Todorić čini kao strateg, možda bi to moglo imati za njega nekakvog strateškog interesa, možda…. možda bi mu to koristilo za BLJE ? možda…

prijatelju nemoj se više sramotit bez potrebe.Znam da je ovaj forum anoniman ali već ih ima dosta koji se ovih dana vjerojatno glupo osjećaju zbog PTKM. Prođi čitavu temu od prve stranice do sada pa ti možda neke stvari postanu jasnije.
Da je Agrokoru dobro kupiti PTKM mogao si saznati iz novina (čitaj malo vijesti o spajanju Agrokora i Delte i čim se te dvije firme bave) ako već ne radiš druge analize.

Pozdrav

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

zašto bi se čovjek sramotio ako krivo razmišlja ili nešto ne zna ili ne razumije?

nemojte tako, samo neka piše i potiče druge da obrazlože svoja razmišljanja (da je to ipak malo više nego ZBOG ZARADE) pa na taj način daju i drugima više informacija i širu perspektivu… [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

tko je jedan od najvećih kupaca ptkm proizvoda u rh?

Evo jednog davnog posta sa onog drugog foruma. Od tad su se Agrokorove potrebe za mineralnim gnojivom prilicno povecale (npr. novi nasadi Agrolagune u Istri, pa Belje itd.. ). Naravno da Todoric ima interesa u Petrokemiji, pa on im je najveci pojedinacni kupac! Uostalom, sve sto pocinje na AGRO, nejde bez umjetnih gnojiva! [smiley11]

pa kolege to je ono što sam ja omdah na početku rekao da bi todorić mogao kupiti PTKM zbog sztrateških razloga, ali nisam siguran koliko bi mu to donijelo profita, kad se sve uzme ubzir…. koliko će ga to koštati s obzirom na to koliko će uštedjeti …?

[b]kupuj od pesimista i prodaj optimistu, al budi realist[/b][color=black][/color]

New Report

Close