PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Kažeš da nije održivo na duži period!
Puno si nam rekao ,nisu svi daytraderi pa da nas to brine!!
Trebaš reći koliki je taj duži period ,jer on može trajati tjedan dva,mjesec,dva,itd !!
Pa zer nije normalno da se malo i zaustavi ,pa da malo i padne, što će se desiti ,ništa strašno!!
Bitno da ona više nikad neće ispod 200 kn!!
Ali da će doći do preko 300, to nemožeš osporiti nikako, a ja ću ti reći do kojeg roka : početak iduće godine,a možda i prije!!!
Mislim da će nas PM iznenaditi!!!![smiley2][smiley2][smiley2]
POZDRAV !!!!

No hard feelings. PTKM je “tek” 3 tjedan u overbought području. Crobex je, kako sam napisao na jednoj drugoj temi, u overbought području 2 i pol mjeseca. Ja nažalost nisam vrač i ne mogu napisati koji je to duži period. Da to znam ne bi u petak prodao istu.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

A da nisi do sad dva tri puta prodao ,kolika bi ti bila zarada????


Btw., mislim da bi ptkm mogla probiti 300kn u sljedecih mjesec-dva dana, onda negdje stati (kad se svi namire) i cekati zaista dobre poslovne rezultate, jer stvaranje sve vecih gubitaka sigurno nije poslovni ucinak koji zele dionicari. [smiley2]

Mislim da si u pravu glede toga da bi uskoro mogla na 300 kn. Previše je love upucano u nju zadnje vrijeme sa različitih strana. Istina nadam se prije toga pokojem crnom marubozu [smiley2].

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Po meni najrealnija je procjena da će PTKM kroz neko vrijeme doći na svoju BV ( mislim da je 325 kuna ).
Ostaje samo da vidmo da le će doći kroz niz padova i uspona ili će kroz tjedan dva ići samo gore.

Očito je da je u trendu, da TA tu ne daje neku sliku a svima je u cilju postići visoku cijenu.


Po meni najrealnija je procjena da će PTKM kroz neko vrijeme doći na svoju BV ( mislim da je 325 kuna ). Ostaje samo da vidmo da le će doći kroz niz padova i uspona ili će kroz tjedan dva ići samo gore. Očito je da je u trendu, da TA tu ne daje neku sliku a svima je u cilju postići visoku cijenu.

Zasigurno je bolje da takav porast ne ide pre brzo a međukorekcije su dobro došle. Što bi bilo kad bi svi čekali book i onda odlučili prodati?

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

Mislim da ste počeli realnije razmišljati ( što me jako veseli) u vezi svima nam drage “Čađare”!
Vrlo bitno da se oko krajnje cijene slažemo!!!!
POZDRAV !!!!

Ovdje sam pročitao takvu glupost ( molim da se netko ne uvrijedi ) – da Todorić kupuje Petrokemiju???
Veću glupost sam pročitao samo na temi Lola Ribar , i tamo Todorić kupuje .

Neka se ne uvrijede gospoda koja su to pisala , ali mislim da je očito kavoj to svrsi služi.
Čudi me da moderatori dopuštaju ovakvo pisanje, uskoro če na svakoj temi pisati da Todorić možda kupuje.[smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]


Ovdje sam pročitao takvu glupost ( molim da se netko ne uvrijedi ) – da Todorić kupuje Petrokemiju??? Veću glupost sam pročitao samo na temi Lola Ribar , i tamo Todorić kupuje . Neka se ne uvrijede gospoda koja su to pisala , ali mislim da je očito kavoj to svrsi služi. Čudi me da moderatori dopuštaju ovakvo pisanje, uskoro če na svakoj temi pisati da Todorić možda kupuje.[smiley2]

Slažem se s tobom, ali da si kupio novi Business, tiskano izdanje, mogao si to pročitati. Ja sam iznio cijeli članak, ali i onaj dio gdje Auctor to negira. Dalje možeš sam zaključiti.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica


Ovdje sam pročitao takvu glupost ( molim da se netko ne uvrijedi ) – da Todorić kupuje Petrokemiju??? Veću glupost sam pročitao samo na temi Lola Ribar , i tamo Todorić kupuje . Neka se ne uvrijede gospoda koja su to pisala , ali mislim da je očito kavoj to svrsi služi. Čudi me da moderatori dopuštaju ovakvo pisanje, uskoro če na svakoj temi pisati da Todorić možda kupuje.[smiley2]

Red je i kultura prvo se predstaviti kad pišeš na određenoj temi prvi put!!!
Ovo o čemu Vi pišete da je glupost ćemo tek vidjeti, ja sam to naveo iz svojih inside informacija , ali i drugi o tome pričaju ,pa ćemo vidjeti tko čće na kraju biti dobro informiran ,a tko tu piše tekstove poput tebe da bi diskreditirao PTKM iz čiste zavisti !!!!
POZDRAV Doma-gey !!!!


Ovdje sam pročitao takvu glupost ( molim da se netko ne uvrijedi ) – da Todorić kupuje Petrokemiju??? Veću glupost sam pročitao samo na temi Lola Ribar , i tamo Todorić kupuje . Neka se ne uvrijede gospoda koja su to pisala , ali mislim da je očito kavoj to svrsi služi. Čudi me da moderatori dopuštaju ovakvo pisanje, uskoro če na svakoj temi pisati da Todorić možda kupuje.[smiley2]

daj nam malo pojasni zašto je kupnja PTKM za Todorića glupost. Željan sam novih saznanja.

pozdrav

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Vjerojatno ga je zasmetalo to što se stalno špekulira kako Todotić nešto kupuje, sjetite se Lole Ribara, pa Zdenke, Todorić dolazi na pregovore. Todrić izgleda ima stila i svi mu vjeruju, a naročito vlasnici njegovih dionica, i tako malo, po malo i ode sve u nebo što Todorić primi.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close