PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Centar banka ušla u top 10


hakela9: ” Ništa to nije bitno ,bitno je to da će Sanadern otpisat dugove(jer to mora) i onda će PTKM da dođe na svoju razinu od 250KN!! To vam ja kažem iz vrlo, vrlo povjerljivih izvora!!!! ” Napisano 02.06.06.

Ipak niste točno govorili kolega, dugovi još nisu otpisani a cijena je vrlo blizu 250kn, kad se otpišu jasno je da će još dosta više [smiley2]


hakela9 si ti među prvih 10 dioničara? pozdrav!

Pa i ja se čudim kako nisam, a triba san bit. Mora da je nekakova greška po srijedi, morat ću to provjerit!!![smiley2][smiley2][smiley2]


Centar banka ušla u top 10

To hoće reći da “Auctor” uzima preko Centar banke!!![smiley2]


buy_sell: ” hakela9 si ti među prvih 10 dioničara? pozdrav! ” Pa i ja se čudim kako nisam, a triba san bit. Mora da je nekakova greška po srijedi, morat ću to provjerit!!![smiley2][smiley2][smiley2]

Sigurno me Todorić prestigao ,ali nema veze stići ću ja njega,buš videl!!!![smiley2]

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira PTKM-R-A
Stanje na dan: 01.09.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
SZIF D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./KAPITALNI FOND D.D. ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
ZAGREBAČKA BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA

Vlasnici prvih 10 računa na kojima je ubilježena najveća količina vrijednosnog papira PTKM-R-A
Stanje na dan: 08.09.2006

Naziv vlasnika računa Mjesto
HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU ZAGREB, HRVATSKA
SZIF D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
HPB D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
PBZ D.D./KAPITALNI FOND D.D. ZATVORENI INVESTICIJSKI FOND ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA
RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
ZAGREBAČKA BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA
Skrbnički račun:
CENTAR BANKA D.D. ZAGREB, HRVATSKA

Skrbnički račun:
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB ZAGREB, HRVATSKA

Izašao HPB skrbnički, ušao srbnički Centar banke.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

Molim cijenjene forumaše da potvrde ili demantiraju hakelinu tezu da se iza Centar banke krije Auktor i agrokor ?

Cjevčice su u moru
Više ne bi smjelo biti redukcija plina
Ove zime hrvatski potrošači više ne bi trebali strahovati od dosad uobičajenih problema u opskrbi plinom tijekom zimskih maksimuma potrošnje, poručeno je sa sastanka Vladina povjerenstva za plinofikaciju. To treba zahvaliti skorom dovršenju novog magistralnog plinovoda Pula-Karlovac (30. listopada počinje probni rad) i podmorskog plinovoda od plinskih polja na sjevernom Jadranu do Pule te velikim Ininim ulaganjima u povećanje proizvodnje na tim poljima. Do kraja godine će uz magistralni plinovod Pula-Karlovac-Zagreb-Slavonski Brod biti gotova i dva baranjska plinovoda, a idućih nekoliko godina Plinacro će sagraditi plinovode do Splita i dalje prema Dubrovniku sa spojevima prema Zadru, Kninu i Sinju te od Pule do Umaga i magistralni plinovod od Slavonskog Broda do mađarske granice…..

http://www.monitor.hr

Izvor…?

Be vewy vewy quiet. I'm hunting wabbits!


Molim cijenjene forumaše da potvrde ili demantiraju hakelinu tezu da se iza Centar banke krije Auktor i agrokor ?

Dakle šutnja treba značit potvrdu teze!

Ne edo, nego je 2.11 ujutro i svi spavaju. Ja mislim da todorić ne kupuje ptkm niti će kupovati. Iskreno, ne znam što bi ga natjeralo da to kupi. Kupuje nešto sasvim drugo. A da kupuje ptkm, sigurno ne bi dizao cijenu nego bi vam je rušio. nije on budala.

Ovu temu bi trebalo svesti na 20 stranica. Ovako postaje nakaradna.

Svi se pitaju gdje je vrh? Iz grafova je i dalje teško reći nešto konkretno osim da se zadnja dva dana vidi lagani otpor na 240 kn. I dalje imamo intenzivnu akumulaciju i činjenicu da su svi indikatori jako visoko što nije održivo na duži period.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

New Report

Close