PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Možda si u pravu. No ja sam pročitao podatak na index.hr:

“……………………Aktualna privatizacija odnosi se na 12 posto ili 416.248 dionica od ukupno 3.341.117, rekao je Klaus, te nadodao kako sindikati i Udruga hrvatskih branitelja čvrsto zastupaju stav da država i dalje posjeduje većinski dio od 51 posto.

Za više od 8.000 sadašnjih i bivših radnika i umirovljenika će se uz cijenu od 270 kuna po dionici, dionice prodavati po znatno nižoj cijeni………”
http://www.index.hr/vijesti/clanak/za-radnike-petrokemije-dionice-u-pola-cijene/371390.aspx

marcello

Marcello

kolega novinari pišu svašta, tako su i za inu govorili pa je na kraju više od 30% kupljeno manje dionica nego su predviđali, sjeti se da je za drugi krug bilo 8 dionica i još ih je ostalo na kraju. Ja osobno znam neke ljude koji su mogli birati između petrice i ine i odlučili su se za inu stoga mislim da su malo prenapuhali količinu radnika koji će kupiti dionice.
Budemo vidjeli, osobno bih volio da radnici dobiju više dionica je će im i zarada biti veća poslje tendera

Na svim burzama proljeće a mi ćemo kraj dana opet u minusu[angry]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj


Na svim burzama proljeće a mi ćemo kraj dana opet u minusu[angry]

Potpis dobar post i nije baš

PRODAJEM U LIMBURGU____________________________________________________________________________________________________

može li netko staviti k/p
hvala


može li netko staviti k/p
hvala

PTKM-R-A
Kupnja
260,00 50
258,50 77
258,00 265
257,02 3
256,00 400
255,06 5
252,00 7
250,04 140
250,02 10
245,00 100
Prodaja
265,00 190
266,00 900
268,70 50
269,00 15
270,00 110
272,49 24
272,50 200
273,00 78
273,95 200
274,00 35

hvala

Nevjerovatno, takvi pozitivni scenariji o privatizaciji PTKM, a nikakvog interesa po dionici (do 12:17 nijednog posla)i forumaši ne kupuju, ništa, nikome mar za dionicu. To me više brine nego da je velik promet sa laganim padom. Da li to znači da je PTKM zaista samo “big story” za par konstantnih forumaša, koji želimo napraviti iz firme veliku priču, a u tome nažalost nemamo nikakvog uspjeha.


Nevjerovatno, takvi pozitivni scenariji o privatizaciji PTKM, a nikakvog interesa po dionici (do 12:17 nijednog posla)i forumaši ne kupuju, ništa, nikome mar za dionicu. To me više brine nego da je velik promet sa laganim padom. Da li to znači da je PTKM zaista samo “big story” za par konstantnih forumaša, koji želimo napraviti iz firme veliku priču, a u tome nažalost nemamo nikakvog uspjeha.

Nekak si mi ti prezabrinut za ulagača. Brine te kad nema prometa, brine te kad pada…

Da sam ja tako zabrinut, bogumi ne bih se bavio dionicama. Previše stresa.


Nevjerovatno, takvi pozitivni scenariji o privatizaciji PTKM, a nikakvog interesa po dionici (do 12:17 nijednog posla)i forumaši ne kupuju, ništa, nikome mar za dionicu. To me više brine nego da je velik promet sa laganim padom. Da li to znači da je PTKM zaista samo “big story” za par konstantnih forumaša, koji želimo napraviti iz firme veliku priču, a u tome nažalost nemamo nikakvog uspjeha.

Meni nije to nevjerojatno, upravo obrnuto. Jednostavno, prodaja se više ne spušta i za mene je to bolje nego za tebe koji želiš da lagano “lagano” pada! Ovo bi mogla biti prekretnica i odluka da se više dionice PTKM ne poklanjaju. Oni koji su neophodno trebali novac već su prodali šta su namjeravali. A kupci čekaju čvrste najave o privatizaciji i tenderu kad će biti više teško uhvatiti ono što im se sada nudi.

Prema broju tvojih postova i datumu članstva, temu petrokemije ne pratiš dugo ili si se kasno javio.
“Par konstantnih forumaša” koje spominješ čista su ti izmišljotina jer ako se ne javljaju svi odjednom ne znači da nas je samo “par”, upravo obrnuto. Lep pozdrav!

marcello


Nevjerovatno, takvi pozitivni scenariji o privatizaciji PTKM, a nikakvog interesa po dionici (do 12:17 nijednog posla)i forumaši ne kupuju, ništa, nikome mar za dionicu. To me više brine nego da je velik promet sa laganim padom. Da li to znači da je PTKM zaista samo “big story” za par konstantnih forumaša, koji želimo napraviti iz firme veliku priču, a u tome nažalost nemamo nikakvog uspjeha.

E pa da si procitao samo Kostolany-a znao bi da je to najbolji pokazatelj za dionicu u ovakvim danima, a tek da znas malo o TA, a o fundamentima si dosta i ovdje citao, ZATO ovakvo tvoje razmisljanje navodi samo na jedno …….

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi

Zar nam je Petrica u blokadi[shocked][shocked]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

New Report

Close