PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Goran8:

I još jedna stvar prije si jako puno pisao o fundamentima Petrokemije nije valjda da si zaboravio čitati brojeve

Dobrotvore ?

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ako se riješi ZERP, Oli Rehn je obećao ulaz 2009 u EU. To znači i da će se privatizacije morati odraditi uskoro.
Vrijeme ističe..

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

http://www.yara.com/en/investor_relations/analyst_information/fertilizer_prices/index.html

Kolega Cartman Vaše tumačenje ovoga ?

Vaš kolega Karoje bi još dodao

S poštovanjem ! [tongue]


Lijepo bih Vas molio još jednom Vaše tumačenje ! ?
S poštovanjem, hvala unaprijed !

u EU ne na kredit, već s GOTOVINOM !

Mislim da Kiko pretjerava sa prognozom da bi Todoric mogao kupiti propalu tvornicu za 1 kunu, realnije bi on platio oko 200 kuna/dionici PTKM (sa podržkom politike, sindikata, radnika…koju bi zadržali posao, tvornica ostaje u hrvatskim rukama, svi sretni i zadovoljni), ta scenario bi bio sasvim moguč.

@Cartmann-u potpunosti se slažem sa Tvojim stavovima do PTKM foruma, iako mislim da postaješ nekoliko “emocialan”. Smiri se malo odnosno za kratko odustaj, vidiš da če neki i dalje brez prestanka terati svoje, dan na dan (uskoro čemo imati 1500 postova, možda svjetski rekord u tom smislu). A rezultat ? Žalost !

Ali realnost je sasvim drukčija od velikih očekivanja-mizerni promet, opet trend polako na dole.

moze neko transakcije ptkm od danas i kUPNJU I PRODAJU

Top bid CIJENA KOLIČINA
262,51 92
262,02 5
261,10 20
260,01 5
260,00 259
258,11 235
258,00 300
256,10 32
256,01 399
256,00 400
Top ask CIJENA KOLIČINA
265,00 298
269,00 297
270,00 900
272,50 200
273,00 78
273,95 200
274,00 35
274,95 200
274,99 696
276,00 206
TransakcijeCIJENA KOLIČINA VRIJEME
265,00 2 13:35:18
262,51 8 12:41:24
265,15 44 12:41:24
267,00 48 12:41:24
265,15 116 12:25:58
266,00 100 12:19:06
265,15 40 11:12:02
269,50 3 10:22:04


moze neko transakcije ptkm od danas i kUPNJU I PRODAJU

Igra se magarad; bit će kiše!

Kupnja – PTKM-R-A
92 262,51
5 262,02
20 261,10
5 260,01
259 260,00

Prodaja – PTKM-R-A
298 265,00
297 269,00
900 270,00
200 272,50
78 273,00

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


moze neko transakcije ptkm od danas i kUPNJU I PRODAJU


ako se riješi ZERP, Oli Rehn je obećao ulaz 2009 u EU. To znači i da će se privatizacije morati odraditi uskoro.
Vrijeme ističe..

Mislim da je malo nerealno očekivati da ćemo 2009. ući u EU. To je kao izjave šveđana da će srbija ući zajedno s nama 2015., a svi znamo da su oni ekonomski i politički bar 10 godina iza. Ako ne i više. Petrokemija može komotno pod okriljem države proizvoditi i stvarati respektabilnu dobit, mada bi privatizacija bila daleko bolje rješenje. Neka svi ovaj post shvate kao navlačenje na kupnju tako da slučajno cartmann nebi opet krenuo u ofenzivu. Njegovi postovi više nisu vrijedni ni komentara. Nažalost i neki stariji članovi ovog foruma su prolupali. Hvala bogu imamo na brodarima “novaka” koji pišu daleko najobjektivnije i sa priličnom količinom argumenata i koliko vidim tamo ne cmizdre čim dionice padne par postotaka. Da nije takvih forumaša već bi odavno prestao pisati ovdje.

Pozdrav!


Mislim da Kiko pretjerava sa prognozom da bi Todoric mogao kupiti propalu tvornicu za 1 kunu, realnije bi on platio oko 200 kuna/dionici PTKM (sa podržkom politike, sindikata, radnika…koju bi zadržali posao, tvornica ostaje u hrvatskim rukama, svi sretni i zadovoljni), ta scenario bi bio sasvim moguč.

@Cartmann-u potpunosti se slažem sa Tvojim stavovima do PTKM foruma, iako mislim da postaješ nekoliko “emocialan”. Smiri se malo odnosno za kratko odustaj, vidiš da če neki i dalje brez prestanka terati svoje, dan na dan (uskoro čemo imati 1500 postova, možda svjetski rekord u tom smislu). A rezultat ? Žalost !

Ali realnost je sasvim drukčija od velikih očekivanja-mizerni promet, opet trend polako na dole.

Prijatelju moraš priznati da ipak ima neke velike koristi od ovog foruma
Ako ništa naučio si čitko i bez pravopisnih grešaka pisati Hrvatski i to za manje od mjesec dana

Bravo za Janeza[thumbsup]

A za Petrokemiju se nebrini, strpljen spašen

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.


Mislim da Kiko pretjerava sa prognozom da bi Todoric mogao kupiti propalu tvornicu za 1 kunu, realnije bi on platio oko 200 kuna/dionici PTKM (sa podržkom politike, sindikata, radnika…koju bi zadržali posao, tvornica ostaje u hrvatskim rukama, svi sretni i zadovoljni), ta scenario bi bio sasvim moguč. @Cartmann-u potpunosti se slažem sa Tvojim stavovima do PTKM foruma, iako mislim da postaješ nekoliko “emocialan”. Smiri se malo odnosno za kratko odustaj, vidiš da če neki i dalje brez prestanka terati svoje, dan na dan (uskoro čemo imati 1500 postova, možda svjetski rekord u tom smislu). A rezultat ? Žalost ! Ali realnost je sasvim drukčija od velikih očekivanja-mizerni promet, opet trend polako na dole.

Vlada si nemoze dozvoliti neke propale privatizacije i poklanjanje ovakvih firmi u vrijeme kad joj treba tolika lova, i smanjenje deficita.
Toliko prostakluka, pod krinkom za.e.ancije, toliko zuci, toliko krivo prikazivanih cinjenica koje vriste otvorenom porukom, toliko uvreda upucenih prema sugovornicim, TO jos nisam dozivio.
To moze raditi jedino ocajnik (koji je u najteze vrijeme na trzistu prodao svuPTKM po 260kn nadajuci se da ce povuci cijenu u Knock-out -certifikati) ili bolesna osoba koju neka svaki sam nazove kako hoce….
Moze se netko slagati s njegovim stavovima ali ne s nacinom izrazavanja koji je kriminalan.

([b]moje[/b]) želje meni -želim i tebi


mika: ” ako se riješi ZERP, Oli Rehn je obećao ulaz 2009 u EU. To znači i da će se privatizacije morati odraditi uskoro. Vrijeme ističe.. ” Mislim da je malo nerealno očekivati da ćemo 2009. ući u EU. To je kao izjave šveđana da će srbija ući zajedno s nama 2015., a svi znamo da su oni ekonomski i politički bar 10 godina iza. Ako ne i više. Petrokemija može komotno pod okriljem države proizvoditi i stvarati respektabilnu dobit, mada bi privatizacija bila daleko bolje rješenje. Neka svi ovaj post shvate kao navlačenje na kupnju tako da slučajno cartmann nebi opet krenuo u ofenzivu. Njegovi postovi više nisu vrijedni ni komentara. Nažalost i neki stariji članovi ovog foruma su prolupali. Hvala bogu imamo na brodarima “novaka” koji pišu daleko najobjektivnije i sa priličnom količinom argumenata i koliko vidim tamo ne cmizdre čim dionice padne par postotaka. Da nije takvih forumaša već bi odavno prestao pisati ovdje. Pozdrav!

pitanje ulaska u EU za Hrvatsku ionako je političko pitanje jer smo mi spremni ekonomski za ulazak u odabrano društvo. Bez ikakvih problem u 2009 možemo postati član EU ako bude malo pameti i kompromisa naravno. Onda će ptkm procvjetati. Samo tovari i vozi gnoj po evropi.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

New Report

Close