PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Malo sam vas gnjavio ali da znate da iza ovok imena nije nikakav klinac već ozbiljan ulagač i molim te da nas ne vrijeđaš već napusti petricu na neko vrijeme kao šta si i 2007 pa onda odosmo mi gore
Pozdrav svima imaocima petrice

Nadam se da to nije istina jer odbijam povjerovati kako ozbiljan ulagac vjeruje da moje ucestvovanje u ovom forumu utjece na kretanje cijene ptkm.

To skuze svi normalni ljudi kad napune 18g., ovaj forum je tu za dopisivanje klinaca i ponekog starijeg člana (koji se ne ukljucuje u ovakve klinačke rasprave) ili ponekad i nekog starijeg clana koji iskoristi mogucnosti foruma da bi opet bio klinac. Zato i imamo jednog ili mozda 2 moderatora na par tisuca korisnika dnevno, uprava pd-a ne želi placati ljude da bi moderirali klince koji prepiru čiji je tata jači.

@cartmann
Uz dužno poštovanje,što se mene tiče piši do mile volje ionako više ne čitam šta pišeš,ali brate iskačeš ko Kosorka iz paštete,zašto se taki genije gubi među ovon djecom
Imaš ti svoje stranice,stvarno što gubiš vrijeme ovde[undecid][undecid][undecid]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Dosadno mi je, to je jedan od problema kad živiš od investiranja, zauzeo sam poziciju i sad čekam, a dok čekam nemam što raditi. [smiley]

Btw., došao sam na forum 5 mj. nakon tebe, a imam 300 komentara manje od tebe, možda iskačem iz paštete ko kosorka, ali manje od zeke. Zanimljivo da je to konstatirao i drugi clan koji ima 3x vise komentara od mene (3000+), a dosao je na forum u isto vrijeme kao i ti, bojim se i pomisliti koliki bi broj komentara bio kad bi se skupili svi komentari dvostrukih nickova.

PS. ok, dosta smo se za*ebavali, sad se mozemo vratiti malo ozbiljnijim temama.

sto se mene pise, meni su drukeri na dolje dobro dosli, jer cu onda jos jeftinije moci do-kupiti..

to se zove common sense, ili kamen sense, kak bi rekli hercegovci (no offense)

[thumbsup]


Dosadno mi je, to je jedan od problema kad živiš od investiranja, zauzeo sam poziciju i sad čekam, a dok čekam nemam što raditi. [smiley] Btw., došao sam na forum 5 mj. nakon tebe, a imam 300 komentara manje od tebe, možda iskačem iz paštete ko kosorka, ali manje od zeke. Zanimljivo da je to konstatirao i drugi clan koji ima 3x vise komentara od mene (3000+), a dosao je na forum u isto vrijeme kao i ti, bojim se i pomisliti koliki bi broj komentara bio kad bi se skupili svi komentari dvostrukih nickova. PS. ok, dosta smo se za*ebavali, sad se mozemo vratiti malo ozbiljnijim temama.

Ima jedna razlika između sviju nas,jedni drukaju dolje,drugi gore a ja sam između,iskreno ne živim od burze
i moje se ulaganje svodi na dugoročno,tako da me dnevne promjene ne zanimaju puno jer ne zarađujem dnevno i ne izvlačim novac za život
Kada ću dionice pretvorit u novac nemislim uskoro,tako i PTKM gledam tek za 5 g.pa šta bude
Evo kako ti nazivaš dječja igra,osobno sam prije 4g.razmišljao otvoriti firmu ili uložiti u dionice i odlučio se za dionice što mi se jako isplatilo,nadalje kad mogu nešto dokupin
Novac što sam uložio je samo moj koji sam cijeli život zarađivao,a nekima je lako tuđim k…..gloginje mlatit
Pozdrav Cartmanne gdje god bio[bye][bye]

VUK DLAKU MJENJA A ĆUD NIKADA

Kolega Panda koji vam je prosjek ponovnog ulaza nakon onog izlaza, ispod ili iznad 250?

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

i evo zadnjeg izracuna, prosjek rasta prihoda i rashoda po kvartalima,
vidi se da prihodi rastu po stopi od 18,7% a rashodi po stopi od 10,37%
zanimljivo

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE

ekoeko:

izgleda da je i admin uočio. nema ga.

hvala adminu
i
[bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]


Tu sam, front prema navlakačima i prevarantima se još drži
[smiley][wink]

Dobro čovječe kad si tako dobar i pošten što se nisi obrušio na Pandu kada je na sva zvona pljuvao po Petrokemiji.
Da bi jednog dana napisao ljudi nebojte se ja sam s vama i gle čuda Petrokemija je ponovo najbolja na svijetu

I još jedna stvar prije si jako puno pisao o fundamentima Petrokemije nije valjda da si zaboravio čitati brojeve

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Iz dvogodišnjeg iskustva trgovanja dionicama znam sljedeće:
Ne isplati se stalno prodavati pa kupovat dionice očekujući dobru zaradu, več se odlučit za neku ili neke dionice i dočekaj očekivanu cijenu.
Vjerujem u PTKM i čekat ću kolko god bude to trebalo da mi dođe do 1000 kn.
Imam 3000 komada pa ako moram čekati i pet godine da od trenutnih 795 000 kn dođem do 3 000 000 kn isplati se. Jer ću u konaćnici imati zaradu od 400 000 kn godišnje.
Moja predviđanja 2013 g.

Prihod 7 000 0000 0000 kn
Dobit 500 000 000 kn
Vrijednost dionice 10000 kn

Možda sam preskroman?

Uništit će ti tvornicu pa će je onda netko kupiti za kunu. Vjerojatno todorić jer on nevoli kupovati za više od jedne kune.


Možda sam preskroman?

Možda, ili jednostavno nešto konzumiraš[thumbsup]

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Vrijednost dionice 1000 kn.
ispravak
0 se omakla.

New Report

Close