PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja sam imao inf. od prvog dana!!
Što mislite da se samo tako može zezati sa svojom familijom i marginom u jednoj dionici!!!
POZDRAV !!!


” Zasto je ova dionica tako popularna valjda ne znaju ni PTKM-ovci. Usao sam – izasao, profitirao 30%, dosta za mene. Osobno, trenutno ne bih ulagao ni 20% portfelja, a kamoli sto vise. Mozda se varam, jer sam poprilican defenzivac, ali ja PTKM-u ne bih jos dugo vjerovao…[smiley6]

U pravu si ,ne bih ni ja na ovim razinama,ali moglo se do prije par dana, i debelo zaradit!!
Ali za nas koji smo u njoj sadašnji izlazak i nije tako neophodan jer veća je vjerojatnoća da će na 250 nego nazad,zar ne !!!

Ovo je jedina dionica sa 80% mogućnosti da siguro ide na blizu nominale ,pod određenim slučajevima ,koja su 99% predvidiva!! A to je pod 1 -otpis duga od strane vlade(PM) 2 -otvaranje plinovoda Pula -KA. i još jedan o kojem se ne priča javno. Ostaje 20% rizika!!!
Pa vi razmislite o svemu tom !!!
POZDRAV !!!

U pravu ste, nadam se da grijesim! Sretno! [smiley11]

No respect


Čini mi se da ovo ide samo u jednom smjeru,na nominalu uskoro vjerujem.
Ovaj plin, oprost dugova, itd…
Pogledajte broj ulazaka na ovu temu, pa veći je od jedne Plive,
nevjerovatan optimizam. Možda glupa opservacija ali ima tu nešto.
Unutra ulaze i oni koji su rekli nikada više, hehe. NE treba ovdje ni
P/E ni TA. Ima i onih koji stavljaju 100% portfelja unutra 🙂 Ne bi me
začudilo da mi sutra dođe kolega i kaže založio sam kuću za PTKM.
Simpatična dionica, imao prodao pa opet planiram useljenje uskoro.
[smiley2]
[/quote

Nije stvar u vjerovanju nego u postizanju profita. Ne treba biti euforičan. Trenutno nisam nutra. Možda opet uđem ako bude povoljnije nego nešto drugo. Sada su mi druge dionice interesantnije. Sutra možda promijenim današnje mišljenje.
Osim toga nikada nemam više od 20 % u nekoj dionici.
U PTKM tek sada ulaze neki fondovi jer im ranije nije bila interesantna budući je cijena bila premala.
Tek na višim cijenama ti fondovi ulaze (ionako bi cijena došla na istu jer ulaze s velikim kupnjama/količinama).
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

ja sam jučer poslije besane noći odlućio podebljati PTKM i to prilićno iznad 200. odluka nije bila laka i u sebi nosi veliku dozu rizika, a oni su kratkoročno:
1. da vlada odugovlaći sa otpisom duga
2. da SLPF proda svojih 123.000 dionica (kupovali su ih po 200)

no na kraju su prevagnuli argumenti koji baš nemaju puno veze sa zdravom ekonomijom:
1. miljenica tržišta
2. trend
3. velika očekivanja

pa vidjet ćemo [smiley2]

Ljudi, kuda plovi ovaj brod?[smiley2]

je vala je

ne vjerujem da slovenci imaju namjeru prodavati zlatnu koku, a i da prodaju tržište će to pojesti bez problema

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Slovenci? [smiley2][smiley2]

No respect

da slovenci

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


da slovenci

Sta oni imaju s Petrokemijom?

mika:

da slovenci

Sta oni imaju s Petrokemijom?

SLPF, znas…[smiley11]

No respect

New Report

Close