PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Činjenica je da je ulaganje u PTKM prokletstvo, baš kao što cartmann kaže. I to nepobitna činjenica. Svi koji su je ikada kupili to jako dobro znaju, premda to neće priznati.

..Isto se može reći i za ATPL, DLKV i još neke..naravno unatrag par mjeseci. Sve super, firme posluju sve bolje, stalno se očekuje ekplozija…, a u međuvremenu konstantno iskrcavanje..[undecid]


Činjenica je da je ulaganje u PTKM prokletstvo, baš kao što cartmann kaže. I to nepobitna činjenica. Svi koji su je ikada kupili to jako dobro znaju, premda to neće priznati.

nije tako prijatelju. Ja sam puno kupovao po 80 kuna ne tako dugo i to je za mene priličan profit i po ovim cijenama. Rekao bi da će uskoro biti svejedno jeli netko kupovao po 80 ili 300 jer će cijena biti na 4 znamenke. To govorim na temelju usporedbe sa sličnim sektorom u svijetu, trenutnim poslovanjem i što je najbitnije projekcijama potrošnje gnojiva u budućnosti. Po ovim cijenama određeni broj velikih igrača želi intenzivno ući u ovu dionicu, ali im to ne uspijeva. Ima razloga za to….

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Činjenica je da je ulaganje u PTKM prokletstvo, baš kao što cartmann kaže. I to nepobitna činjenica. Svi koji su je ikada kupili to jako dobro znaju, premda to neće priznati.

onda je ulaganje u sve dionice u RH prokletstvo. Blago onima koji su kupovali PBZ po 2000, MIV po 17.000 ili JDOS po 9000. Ispada da je po vašim riječima jedino PTKM u padu zadnjih godinu dana. Vjerujem da se nitko tko je kupio po 100 kn prije godinu ili dvije ne buni a kamoli po 20 kn. Vidim da su ovdje svi jako dugoročni igrači. Sretno Vam u dokupu prije FI. Ja više nemam živaca pisat danas po ovoj temi.


…. Po ovim cijenama određeni broj velikih igrača želi intenzivno ući u ovu dionicu, ali im to ne uspijeva. Ima razloga za to….

Ali zato imaju svoje poklisare koji intenzivno trkeljaju kontra PTKM u neuspješnom pokušaju rušenja cijene. Uzalud vam trud svirači [lol]

Ignore: KressoM, delux


mika: ” …. Po ovim cijenama određeni broj velikih igrača želi intenzivno ući u ovu dionicu, ali im to ne uspijeva. Ima razloga za to…. ” Ali zato imaju svoje poklisare koji intenzivno trkeljaju kontra PTKM u neuspješnom pokušaju rušenja cijene. [lol]

Skoro niti na jednoj dionici nema toliko drukera prema dolje koliko na PTKM, može se staviti još HT, ali PTKM je izniman slučaj, a barem da stave argumente koji su ispravni nego stavljaju uvijek neke iskrivljene podatke i prošle, a ništa u vezi poslovanja PTKM niti stanju na svjetskom tržištu……..
Ajme koliko drukera, nemaju nikakva druga posla osim da pišu protiv dionice PTKM a pri tome iznose izmišljenje podatke…………….. I pazi ovo nemaju još niti jedne dionice PTKM, nemaju svoga kapitala u njoj i pri tome oni nama pomažu…. Vidi ti to…………. Ajme[lol] [lol] [lol]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

gospodo svi dobro razmislite. Mi smo toliko mali u financijskom smislu da nas vanjski igrači pojedu u pola sata. Razni kapital surfa našom burzom; američki, ruski, srpski…, skriva se iza kojekakvih skrbničkih računa.
Kad bi sad pojavilo recimo 50 000 dionica ptkm po 265 kuna na prodaji pojeli bi ih odmah. Mi mali trebamo koristiti ove prilike jer kad je kriza ne znači da je nestalo novaca na svijetu nego se tada moćni spremaju sisati od malih koji su zaradili u vrijeme blagostanja. Imamo par strateških bitnih firmi koje se trže po smiješnim cijenama i to treba iskoristiti. Veliki to snimaju i uredno tuku. Da li skrbnički Bank of New York slučajno kupuje tisuće dionica ptkm ispod 300 kuna vrijedi razmisliti….

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


budd: ” Činjenica je da je ulaganje u PTKM prokletstvo, baš kao što cartmann kaže. I to nepobitna činjenica. Svi koji su je ikada kupili to jako dobro znaju, premda to neće priznati. ” nije tako prijatelju. Ja sam puno kupovao po 80 kuna ne tako dugo i to je za mene priličan profit i po ovim cijenama. Rekao bi da će uskoro biti svejedno jeli netko kupovao po 80 ili 300 jer će cijena biti na 4 znamenke. To govorim na temelju usporedbe sa sličnim sektorom u svijetu, trenutnim poslovanjem i što je najbitnije projekcijama potrošnje gnojiva u budućnosti. Po ovim cijenama određeni broj velikih igrača želi intenzivno ući u ovu dionicu, ali im to ne uspijeva. Ima razloga za to….

a di su rusi sad????

malo da te bocnem mika

slažem se sa ovim zadnjim postom i mislim da je i bez bombastičnih najava preuzimanja potencijal na ovoj dionici velik, zato ju i držim. imao sam priliku na 350 fino zaradit. Ali meni to nije dovoljno i čekam da se odvrti priča do kraja. godina ili dvije nije u pitanju, pa čak i više.
pratim ovaj forum jer ju imam, a ne iz dosade kao neki. smiješno. Dobro je napisan prijedlog – kazalište ili dobru knjigu čitaj cartman. nemam ništa protiv tebe i istina je da sam trenutno u gubitku , ali daj malo ohladi. ako ne želiš petricu papa[bye][bye][bye]

pošto si tu i sudjeluješ sa postovima znači da ip
ak imaš neki interes ovdje a to mi je drago.
pozdrav

Njujorčani upravo počistili (nalog 10×100 komada) sve po 270 kn, pa se opet prikrili …A tko je ono prodao po 260 kn neki dan? [lol]

PTKM-R-A 14:42:19 10 270,00 2.700,00
PTKM-R-A 14:42:19 15 270,00 4.050,00
PTKM-R-A 14:42:19 11 269,99 2.969,89
PTKM-R-A 14:42:19 100 269,99 26.999,00
PTKM-R-A 14:42:19 100 269,99 26.999,00
PTKM-R-A 14:42:19 100 269,99 26.999,00
PTKM-R-A 14:42:19 100 269,99 26.999,00
PTKM-R-A 14:42:19 50 269,99 13.499,50
PTKM-R-A 14:42:19 50 269,95 13.497,50

PTKM-R-A 13:35:17 1 265,01 265,01
PTKM-R-A 12:09:27 50 265,00 13.250,00
PTKM-R-A 11:37:57 8 265,00 2.120,00
PTKM-R-A 11:37:57 44 265,01 11.660,44
PTKM-R-A 11:25:11 6 265,01 1.590,06

Ignore: KressoM, delux


Činjenica je da je ulaganje u PTKM prokletstvo, baš kao što cartmann kaže. I to nepobitna činjenica. Svi koji su je ikada kupili to jako dobro znaju, premda to neće priznati.

Budde,
E sad si stvarno pretjerao, nemam riječi.
[embarass]

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

Pogledaj simone na private……. Pozdrav

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/


Izgleda da mi nejde upload slike…pomagajte

probaj u .jpg ali malim slovima.

Proba

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close