PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ne treba se previše zanositi. Istina je da je Petrokemija danas načela 200 ali povijest nas uči da je bilo mnogo dionica koje su dotakle okruglu brojku samo kako bi se srušile u bezdan

evo jasnog buy signala
[smiley2]


Ne treba se previše zanositi. Istina je da je Petrokemija danas načela 200 ali povijest nas uči da je bilo mnogo dionica koje su dotakle okruglu brojku samo kako bi se srušile u bezdan

Navedi neki konkretan primjer. Ne sjećam se niti jednoga a i slab sam iz povijesti

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]


Ne treba se previše zanositi. Istina je da je Petrokemija danas načela 200 ali povijest nas uči da je bilo mnogo dionica koje su dotakle okruglu brojku samo kako bi se srušile u bezdan

Čisto sumnjam, jedino ako premijer izravno kaze “ma koji otpis dugova PTKM, nema nista ni od otpisa ni od privatizacije dok PTKM samostalno ne podmiri dugove”, a sanse da se nesto tako dogodi su, po mom misljenju, manje od 1%. Ali, kao sto nas povjest uci, nerijetko je moje misljenje pogresno. [smiley2]

Zahvaljujem se svima na čestitkama i podršci, ali kad unovčim to onda će biti fino ,zasad bitka još traje,a tko će dobit rat zna se!!!!
POZDRAV SVIMA !!!!

Znam da će me razapeti ali iz TA očekujem skoru korekciju PTKM. ( prolaznu )

To je sasvim vidljivo i točno.
Ali raspoloženje i psihologija tržišta govore drugačije.
To je pokazao današnji dan.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

Mislio sam na sutrašnji dan.


Znam da će me razapeti ali iz TA očekujem skoru korekciju PTKM. ( prolaznu )

Za ocekivati je da ce dio investitora ubrzo “pokupiti šlag”. Vidjeli smo sličnu korekciju prošli petak, ali to su uobičajene stepenice.

Mislim da je taj dio investitora već pokupio šlag, danas. Kupnja je ipak bila jača i neće popustiti.
Imam osjećaj da se tek sada ponovo u nju vraćaju oni koji su prodali prerano, kao ja.
A okrugla brojka ne mora biti “stepenica”, jer je tek krenulo s prethodne.
Pozdrav

Bez straha, pohlepe i sentimentalnosti.

mislim da bi sad bilo u redu predloziti hakelu za glasnogovornika petrokemije. ipak on zna dosta toga [smiley2]

Why do only fools and horses work?

Sto se tice mini korekcije, ako se ne varam cijena je vrlo blizu gornjem Bollingeru, a pored toga jucer se jos moglo kupivati po 180, pa je vrlo lako moguce da ce jedan dio inv pokupit slag.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Mislim da je taj dio investitora već pokupio šlag, danas. Kupnja je ipak bila jača i neće popustiti. Imam osjećaj da se tek sada ponovo u nju vraćaju oni koji su prodali prerano, kao ja. A okrugla brojka ne mora biti “stepenica”, jer je tek krenulo s prethodne. Pozdrav

Upravo tako ništa ne trebam ovde dodavati!!!

New Report

Close