PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Bravo Hakela! Hrabro i dosljedno!
Pozdrav ![smiley2]


Hakela je off line, pa ću ja reći umjesto njega (nemoj zamjerit prijatelju) 300.

Hakela, kao prvo čestitke. zbog tvojeg pisanja sam i sam ušao, hvala!
kako komentiraš kolegu “mika”? je li to preoptimistično? šta da očekujemo dalje?
znam da nisi vrač, ali imaš li kakve informacije koje bi upućivale na dalji tok razvoja?

Čestitke kolegi Hakeli [smiley2] Vidjet ćemo koliko će se ovaj rast još nastaviti ali vrlo vjerojatno će nakon formalne odluka Vlade o zamjeni duga za vlasnički udio doći do znatnijeg skoka, samo strpljenje kolege i bit će mjesta za još ovakvih euforija na ovoj temi [smiley2]

NAPOKON !!! Bilo je teško ovih zadnjih desetak dana, bez hakele. Dosta sam pisao, pokretao diskusiju na temu PTKM, morao paziti da što manje navodim cijene (da me moderator ne cenzurira), kritičara je bilo, zahvaljujem svima koji su me podržavali. A oni koji su ulagali kao i ja lijepo su profitirali.
– mislim da sada nije u redu govoriti dionica će na 300kn …
– pshihološka granica 200 je tu, sad ako će i ići gore dnevno 0.5 – 2% bilo bi dobro, samo je više sigurno neće biti po 130.

Hvala kolegi hakeli ! Bio sam i prije u ovoj dionici. Na hakelino iskreno pisanje i držanje ove teme stalno u vrhu foruma, i ja sam (zavolio) ovu dionicu. Dosta sam prodavao ostale dionice i nadokupjivao u većim količinama PTKM. Ispalo je sve odlično. Sada ću ovu dionicu promatrati kada će se malo odvojiti od 200kn ka više, kad se to dogodi ponovno idem u manja nadokupljivanja iste. Za sada ćekam s 50% portfelja na PLVA, i uživam na PTKM. Pozdrav svim forumašima koji su i dalje u PTKM, naravno i ostalima koji ova zbivanja prate na ovom forumu.

tvornice radnicima, zemlju seljacima!

Ne treba se previše zanositi. Istina je da je Petrokemija danas načela 200 ali povijest nas uči da je bilo mnogo dionica koje su dotakle okruglu brojku samo kako bi se srušile u bezdan

[center][i]Nekoć sam ganjao Pticu trkačicu, sada ganjam samo lovu[/i][/center]


pshihološka granica 200 je tu, sad ako će i ići gore dnevno 0.5 – 2% bilo bi dobro, samo je više sigurno neće biti po 130.

a ovo psihološki djeluje da više sigurno neće ići ispod 200 što nije točno (da je sigurno) [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

a ovo psihološki djeluje da više sigurno neće ići ispod 200 što nije točno (da je sigurno) [smiley2]

Ako se ne bavis politikom, onda je krajnje vrijeme. Reci sve i nista je moderna umjetnost…
[smiley2]

No respect

TA PTKM

Jel vam sad žao kolega Elvar što niste pričekali još par dana za prodaju PTKM ili ste opet ulazili? [smiley5]

a ne ne, od svih ja sam jedan jedini koji uopće išta radi nešto sa dionicama…

čak i njima malo vodim portfeljčiće privatno i nelegalno kao i bratek Dejavue…

no da objasnim gore izrečene psihološke utjecaje:

naime, čovjek u najboljoj namjeri veli da sigurno neće ići na 130 što se slažem te zbog toga jedini zaključak je da od sada ide na gore od 200 po 0,5 – 2 % po danu…

meni ovo gore sliči na razdiobu cijelog brojevnog sustava na brojeve manje od 130 i veće od 200 [smiley2]
mnogi koji eto nisu psihološki i matematički nastrojeni mogu nekako dobiti ugodan osjećaj oko kretanja cijene dionice pa na osnovu toga kreirati svoje akcije potpuno nesvjesno…

to je razlog da eto malo i ja psihološki utjećem i stvorim jedan balans

nema mi druge nego se zae..ti


Jel vam sad žao kolega Elvar što niste pričekali još par dana za prodaju PTKM ili ste opet ulazili? [smiley5]

pa nije mi žao, nema tu baš neke žalosti…

da je čekam na niže čekam… da je ne bi kupio ako poleti još gore – kupio bi

to su istine

nema mi druge nego se zae..ti

New Report

Close