PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

do 200 još cca 5500 komada

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

probilo 200

najboja prodaja 204,89

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

hakela, javi se, javi se:-) prešlo 200

Cek da proda na 205 😉

"Naucio sam…da dobre prilike nikada nisu izgubljene: netko ce se uvijek posluziti onima koje ti propustis."

EVO SVEČANO SE JAVLJAM I MISLIM DA SAM VAM SAD DOKAZAO NEŠTO !!!
JA JU JOŠ NE PRODAJEM !!!!
POZDRAV !!!![smiley2]

Kako ovo dobro izgleda.

Hvala Lemuru -jeleni,
25-crveno,
Znancu,
Timi,
Braciki
Edi
natanu-47
Cartmanu na kritikama,
I svim ostalim !!!!!!!! POZDRAV !!!!!

Ah, kada bih htio biti zločest rekao bih da i u najljepše dane Petrokemije, dnevni rast kojim je pređeno 200 kuna iznosi 5,26%.
Moja miljenica je danas porasla 6,90 %, za sada, tako da je donijela više radosti svojim dioničarima.

Bez obzira na to , čestitke svim dioničarima Petrokemije, a posebno mi je drago radi žene i djece kolege Hakele ( za njega mi je svejedno, jer me nedavno poslao psihijatru ) ,osobno nisam očekivao 200 kuna prije slijedeće godine.

pozdrav[smiley2]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


I svim ostalim !!!!!!!! POZDRAV !!!!!

Čestitam kolega Hakela!!!!

Moram priznati da ste preuzeli ogroman rizik, to vasu pobjedu cini jos sladjom, ali nemojte ponoviti moju gresku i opustiti se na lovorikama pobjede. Bitka je dobivena, ali rat jos traje. S Hakelom u nove pobjede! [smiley2][smiley2]

Kako je odmah ljepše ozračje čim sve raste i svi zaradjuju…

Samo tako, samo tako [smiley2]

nema mi druge nego se zae..ti

Pozdrav Hakeli, ostao si vjeran svojem misljenju i nakon sto su mnogi pokleknuli. Moj naklon

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Pozdrav Hakeli!!!
Priznajem da iako sam dioničar nisam očekivao 200, mislio sam da je to target za 31.12. fondovima. Pitanje:što im je sada target za 31.12. ?!!!

New Report

Close