PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


znaći da ste ušli na 130+ što sam i rekao[smiley1]

Rekli ste “dobrano iznad 130”, hocete reci da ste pritom mislili na 131? [smiley2]

Previse ste gledali Ally McBeal, kolega. [smiley2]

S ulazom na 140kn, sad je +35%, dobrano iznad mog prosjecnog “profit take” nivoa. [smiley2]

Zahvaljujem našem cijenjenom forumašu gospodinu znancu što je i široj javnosti objasnio znaćenje grafova.
Također se zahvaljujem i gospodinu cartmanu što se ukljućio u iskrenu diskusiju, sada nam je jasan i jedan njegov prethodni post :
– PTKM je gubitaš pa je prodao 1/4 dionica i akumulieao 40% zarade
– PTKM je dobra dionica drži je i očeuje na njoj cijenu 250kn, na 1/4 očekuje znatno više cijene i ostavlja je nasljednicima.
Svim forumašima želim ugodnu večer ja sam ipak šljaker i sutra mi se rano dići da u svojoj polovnoj CORSI odem na posao,

Nadopunio bih kolegu znanca. Dionica najveći rast odradi kad je RSI iznad 70. Što duže to bolje, veći rast. Istina, kad je RSI iznad 70 (overbought područje) treba imati na umu da rast ne traje u nedogled i treba biti vrlo oprezan oko izlaska. Dakle, ne prerano a opet i ne pre kasno. U petak su oprezni opravdano počeli izlaziti bojeći se korekcije. Uz malo više informacija i praćenja trgovine na PTKM moglo se zaključiti da se dionica još kupuje što znači da će vjerojatno još nastaviti rasti. Do koje razine teško je reći. Nadam se barem 220 u ovome valu. Ja volim ulaziti u dionice na kojima RSI ulazi u overbought područje. To mi daje garanciju da neću mjesecima čekati u nekoj dionici da se ne pomakne iz mrtve točke. Tj. kupujem visoko, pokušavam prodati još više.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.

I danas bi netko mogao pokleknuti primamljivoj kupnji,bit će onih koji će se uspaničiti od ponovnog rasta pa će hitno kapitalizirati oko 200 kn, ali se nadam da takvih nema puno![smiley2]

hakela ko je onaj provokator sa 3000 na 195. Bilo bi mu mudro da se makne jer je sad velika opasnost da će ga neko cepnut

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

Ne znam, kad to traži to će mu se i desit!!!
Upravo sam to napisao na temi “komentari trgovanja” !!
POZDRAV !!!![smiley2]

Gazprom pristao na poskupljenje plina iz Turkmenistana
Ruski državni plinski monopolist Gazprom pristao je plaćati 100 dolara za 1000 prostornih metara plina iz Turkmenistana do kraja 2009., objavio je u utorak izvršni direktor kompanije Aleksej Miller. Moguće je da će taj potez utjecati i na cijenu plina koji Rusija prodaje Ukrajini.
Navedena cijena predstavlja znatno poskupljenje u odnosu na dosadašnju cijenu od 65 dolara za 1000 prostornih metara plina i stupa na snagu odmah. Gazprom kontrolira najveće rezerve prirodnog plina u svijetu, ali zasad koristi relativno jeftini plin iz Turkmenistana kako bi povećao obujam svoje proizvodnje i nadoknadio kašnjenja u razvoju novih polja.
(Hina)
[smiley16]

Iran je još uvijek najbolje riješenje…to sam im ja govorio…gledam noćas na CNNu to su skužili i japanci.


hakela ko je onaj provokator sa 3000 na 195. Bilo bi mu mudro da se makne jer je sad velika opasnost da će ga neko cepnut

Ostalo je još 1000 komada na tom nalogu, kad to padne put prema 200 je otvoren [smiley2]

Pozdrav svima, evo ja sam novi na forumu, a jakooo jakooo me zanima sta se ovo dogadja sa petrokemijom?

je vala je


Pozdrav svima, evo ja sam novi na forumu, a jakooo jakooo me zanima sta se ovo dogadja sa petrokemijom?

a raste prijatelju kupuj još dok ima do 200

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Ostalo je još 1000 komada na tom nalogu, kad to padne put prema 200 je otvoren [smiley2]

Otišlo je i to, sad ne znam što može spriječiti da ode na 200 i da nam Hakela počne više pisati [smiley2]

Predlažem da se ne razbacujete brojkama, barem ne vas 10 istovremeno. Pusti da se priča odradi sama, vrijeme je, ionako dogodit će se ono što se treba dogoditi.

ovaj post ne poziva na kupnju/prodaju dionica

New Report

Close