PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

NY su kupovali zadnju turu od 4000 komada prije koji tjedan i to iznad 310. Očito je da je svima prigorilo pod nogama. Mislim da nas i cijelu regiju vuče kosovo i nikolić…

To se zovu igre………………… kako se igraju u americi tako i ovdje……..
Čekati privatizaciju[thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

Inače, ameri su počeli rasprodavati i na KOEI. To nikako nije dobro, i to baš u ovom trenutku. I izgleda da budale ne pitaju za cijenu

Hell is Empty and all the Devils are Here

Kolege, moje saucesce, do prije neki dan sam bila htjela uci nazad kod vas, a sad kad vidim sto je amer napravio na koei, a tam sam ulozila te pare, nemojte se zacuditi da vise nista ne bude vazno osim njegove zelje izaci…………a prema tome ni cijena………….

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford


Kolege, moje saucesce, do prije neki dan sam bila htjela uci nazad kod vas, a sad kad vidim sto je amer napravio na koei, a tam sam ulozila te pare, nemojte se zacuditi da vise nista ne bude vazno osim njegove zelje izaci…………a prema tome ni cijena………….

Nije to tako ni loše, jer ću ja kupovati na 215, po diskontu od skoro 50%. Gdje ćeš bolje. Trpiš privremeni gubitak, radi kasnijeg bogatstva

Hell is Empty and all the Devils are Here

Bojim se da po 170, gospodine, biti cete jos vise bogati!Moci cete vise kupiti!

Neuspjeh je prilika da ponovo pokusate mudrije. H.Ford

ako hoce nek izadje ako ce kod privatizacije biti strateskog partnera mijenjam cijeli ht za ptkm

Imam jos dosta love i sada vrebam da podebljam poziciju

SAM PROTIV SVIH

Imam jos dosta love i sada vrebam da podebljam poziciju

SAM PROTIV SVIH

krejzihors:

budd:

Savage:

budd:

Treba se postaviti na 215 i čekati još koji dan.

a što će se to desiti za koji dan?

Još malo korekcije po svemu sudeći. Ako nastavimo padati ovim tempom, kroz 3-4 dana bi trebali pasti na tu razinu

Ne ide to ispod 260

Nikad ne reci nikad[undecid]

Ha čuj, netko je i HT prodavo po 300 [rolleyes]
Ali iskreno se nadam da je profil dioničara na ovoj dionici malo drugačiji.

Teoretski, sve je moguće. No, koja bi to vrsta debila trebala biti da firmu koja je napokon počela poslovati s plusom i koja bi trebala godinu završiti s 50 milijuna kuna dobiti, sad prodaje po 215 kn?!?
Nemojte se ljudi blamirati, te jeftine drukerske fore ovdje ne prolaze. Već sutra će PTKM, pod utjecajem rasta crobexa (samo zbog njega je i pala!) vjerojatno nazad na 270-280 kn [proud]

Ignore: KressoM, delux


Teoretski, sve je moguće. No, koja bi to vrsta debila trebala biti da firmu koja je napokon počela poslovati s plusom i koja bi trebala godinu završiti s 50 milijuna kuna dobiti, sad prodaje po 215 kn?!? Nemojte se ljudi blamirati, te jeftine drukerske fore ovdje ne prolaze. Već sutra će PTKM, pod utjecajem rasta crobexa (samo zbog njega je i pala!) vjerojatno nazad na 270-280 kn [proud]

Ova bi dionica mogla postati Number one pick za mirovinske fondove…………..[thumbsup][thumbsup]

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

New Report

Close