PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Kupovinom NIS-a Gazprom je u vlasništvo dobio:
•497 benzinskih crpki
•dvije rafinerije
•16 posto vlasništva “Petrokemije”
•43 posto vlasništa “Politike”
•49 posto vlasništva Sportskog centra “Pinki”
•38 posto vlasništva hotela “Hayat”
•11 hotela i odmarališta u Srbiji

[thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

kako 16% vlasništva ptkm? u sda ne piše tako baš…

srpske petrokemije mislim da je o njoj rijec

Kolege, čestitam na prodaji, dobar potez. Ovo neće nikada rasti

Hell is Empty and all the Devils are Here


Kolege, čestitam na prodaji, dobar potez. Ovo neće nikada rasti

Strpljenja….


Kolege, čestitam na prodaji, dobar potez. Ovo neće nikada rasti

Smiješno, nedavno je PTKM bila na 330-350 kn.

Ignore: KressoM, delux


Kupovinom NIS-a Gazprom je u vlasništvo dobio: •497 benzinskih crpki •dvije rafinerije •16 posto vlasništva “Petrokemije” •43 posto vlasništa “Politike” •49 posto vlasništva Sportskog centra “Pinki” •38 posto vlasništva hotela “Hayat” •11 hotela i odmarališta u Srbiji [thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup][thumbsup]

o kome vi pricate


budd:

Kolege, čestitam na prodaji, dobar potez. Ovo neće nikada rasti

Strpljenja….


budd:

Kolege, čestitam na prodaji, dobar potez. Ovo neće nikada rasti ”

Smiješno, nedavno je PTKM bila na 330-350 kn.

mislim da se to zove sarkazam[cool]. evo ja isto prodo sve do zadnje spašavaj se tko može [proud][lol]


Bah, i Simone i Mika imaju pravo. Probudite nas kad se nesto desi ili kad za pola godine-godinu budemo ponovo probijali magicnu granicu od 300 kn. (ako budemo probijali) [bye]

Upravo je netko rekao: “Super, jos jedan manje!”


Kolege, čestitam na prodaji, dobar potez. Ovo neće nikada rasti

[thumbsup] [lol]


Bah, i Simone i Mika imaju pravo.
Ovo vise nema smisla pratiti i zivcirati se. Toliko rekla/kazala prica, toliko dobrih/losih vijesti, toliko drukera na gore/dolje, toliko nelogicnosti i fondovskih igrica gdje ni sami fond manageri izgleda ne znaju sto bi, pa malo prodaju jeftino, pa skupo kupe i onda opet jeftino prodaju u panici , toliko ne znam vise cega ne …
Sve u svemu, toliko stresa za nista.

Dojadilo mi vise citati ima li plina ili nema, kakva je prognoza za iducih 7 dana (kao da je to uopce bitno dok je remont u tijeku), dojadilo mi citati necije pretpostavke tko bi mogao kupiti PTKM ili ce mozda sve otici u HFP, dojadilo mi vjerovati i ne vjerovati svemu tome, dojadile mi korekcije i financijska izvjesca bez iceg vise od dnevnog kratkorocnog efekta i opcenito mi dojadile ishitrene vijesti nekih politicara nakon kojih se kao nesto napokon pokrene i na kraju UVIJEK pojede vuk magare i 2-3 dana kasnije zalimo cak i za onim jadnim cijenama koje su bile prije tih vijesti.

Cinjenica je da od 12.4.2007. (310 kn) ova dionica nije mrdnula s mrtve tocke ma koliko mi pricali ovdje na forumu i hvalili ili pljuvali. Uskoro ce biti godinu dana od tada i sve mi se cini da cemo 12.4.2008. biti tu negdje, ako ne i nize. Rast koji je imala Petrica je odradjen ranije, a zalosno je sto nakon toga unatoc svemu dobrome sto se izdesavalo nije nastavljen, nego se cak vratila nazad za razliku od dobrog dijela trzista koje je unatoc svim korekcijama koje su se izdesavale ipak bolje proslo. Uporedite CROBEX tada i sada unatoc korekciji koja nas zadesila i PTKM tada i sada.

Probudite nas kad se nesto desi ili kad za pola godine-godinu budemo ponovo probijali magicnu granicu od 300 kn. (ako budemo probijali)

[bye]

pridružujem se kolegama, i pozivam sve da prestanu špekulirati… kao i kolegi, i meni je zlo od pozitivnih i negativnih stvari, a uvijek isti ishod! Evo, javno kažem, nisam prodao niti jednu dionicu a imam ih … puno. Prodavati niti neću… do puuno viših razina! Povlačim se sa ove teme, i želim svima da se ovdje nađemo kada prođu ove babske priče i kad svi dobro zaradimo!

Lijep pozdrav, Miki, Goranu, Simoneu, BBossu, Vilmi, Savageu, Stalkeru… neka oproste oni koje sam zaboravio!!![bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye][bye]

Dgmaz…imaš kilu janjetine[cool]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

Nisam prodao samo mi se neda više gledati grafove i laprdati bezveze…ostavljam portfelj na miru…i idem se igrati s klincima[tongue]

Svi kupuju ti prodaj - Svi prodaju ti kupuj

New Report

Close