PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Cartmanne, javna pohvala za tvoje zapažanje. Dijelim identično mišljenje o iznesenoj dijagnozi.

SERO VENIENTIBUS OSSA[color=black][/color]

Pogledajte SDA. na 4. poziciji se pojavio još jedan HPB skrbnički. To je pozicija sa preko 2% (50.000 kom) koliko drži Kapitalni!


Pogledajte SDA. na 4. poziciji se pojavio još jedan HPB skrbnički. To je pozicija sa preko 2% (50.000 kom) koliko drži Kapitalni!

Po meni, vrlo znakovito. HPB je još jedina banka u državnom vlasništvu i logično je da ako netko zna koje su vladine namjere u vezi Petrokemije, znaju oni. A oni bogami dobro skupljaju zadnjih dana!

I ponovo 25 crveno! Izgleda da 25 crveno uvijek dobiva!

Cijenjeni forumaše cartman niste komentirali tjedni promet. Zar mislite da ovo kupuju mali ulagači (možda ako je gospodin hakela skriven iza koga skrbničkog računa). Mali sitni ulagači poput vas sada skupljaju prinose od 20 – 40%. Kada ćete se naučiti na zicerima skupljati lovu?Sada se čeka pliva i pozitivne vijesti za
petrokemiju (tko nezna o čemu se radi neka vrti 30 stranica unatrag).
g. CARTMAN pa vi ste bili jedan od većih kritičara ove dionice, a sami ste izjavili da ste na njoj dobro profitirali.
Sada kad budete ulazili u nju na valu pozitivnih vijesti opet ćete zaraditi i vi i vaš broker ako tako na svakoj dionici izlazite s malim pri. ?????[smiley1][smiley1][smiley1]

Nisam ga komentirao zato sto je u skladu s ocekivanjem koje je prevladavalo krajem proslog tjedna. Kupuju i jedni i drugi, dok prodaju, po mom misljenju, vecinom veliki. Jer cisto sumnjam da su mali dionicari prodavali u utorak nakon odluke hanfe i novinskih natpisa po 173kn (sto je prosjecna cijena tog dana), a prodano je preko 8 milijuna kuna samo utorak. Mislim, ako ima takvih “malih dionicara”, bilo bi zanimljivo da se jave i prokomentiraju sto ih je nagnalo da prodaju po 173kn.

Postovani gospodine edo, nije mi namera polemizirati sa Vama, niti braniti Cartmanna, ali covjek (kao i ja), ocito “zagrize koliko moze progutati”. Ako mu je u ovoj dionici znacajan dio portfelja, tada mu je dovoljna i zarada 20 – 40% (i vise nego dovoljna). Zasto riskirati vise? Po meni je dobro pricekati da probije 200. Nakon toga, pricekati mirno jos 2-3 dana. Ako ne krene znacajno prema gore, prodati.
Ako nas je povijest, i to ne tako daleka, nesto naucila, onda je to da je na burzi apsolutno sve moguce. U danu su padale milijarde. A ulagaci su bili itekako inteligentni i samouvjereni… Do tog dana.
Biti dobar manager vlastitog portfelja je jos uvijek vaznije nego imati dobar nos. Jer se nos nekad prehladi.[smiley11]

NHF, to je samo moje misljenje.

p.s.:
Pozdrav moderatoru koji ce ovo, vjerojatno, iz samo njemu znanih razloga, obrisati.

No respect

Evo malo analize PTKM ( kroz stariju i noviju povijest ). Neću za sada komentirati jer mislim da je sve jasno iz tablica.

Pozdrav

Poštovana gospodo cartman i SLK ja i s ovim nadokupljivanjem imam pozitivu na ovoj dionici cca. +40%, jer sam glavninu dionica kupovao po niskim cijenama. Sada da će cijena prema 150 čisto sumnjam, na ovim cijenama +/- 10% rekao bi vjerojatnost 20%, a da će za tjedan dana biti veća od ove cijene rekao bi 80%.
200kn će prijeći ako oslabi prodaja, ili kad se objavi prva od očekivanih vijesti.
Usput bi zamolio da netko od forumaša prokomentira grafove znanca, kad on neće.
Nekima ti grafovi izgledaju kao kad je pacijent na intezivnoj njezi.

Pozdrav svim forumašima.


Nekima ti grafovi izgledaju kao kad je pacijent na intezivnoj njezi.

Ma kolega edo gori ste od sestre Medene iz KB Merkur. Njoj svatko izgleda kao pacijent.

Ja recimo vidim potpuno zdrava čovjeka.
[smiley2]

Ajde sada ste se svi javili na Petrokemiji kao svi ste 100 % u plusu.
Mislim da su samo 2 lkolege ovdje zaslužila se pohvaliti sa prinosom od PTKM – Hakela i Davorin.Uostalom čudi me da kolega Davorin ne napravi malo reda oko ovoga sada što se zbiva, odjednom svi zaradili i ušli nisko , a nitko izgubio.
Osim mene naravno, ja sam jedini na svijetu koji je izgubio novce na PTKM ( 2 tanka rezervoara mog limenog ljubimca – ca. ) . I to 2 puta.

[smiley1]

[b]MOŽE LI BOLJE ?![/b]


Molim vas lijepo pokušajte mi nabrojiti 20 dobrih fimi u Hrvatskoj,..

Petrokemija je po svim pokazateljima izuzetno loša firma, ali je PTKM, po svim pokazateljima, izuzetno dobra dionica. [smiley2]


Ajde sada ste se svi javili na Petrokemiji kao svi ste 100 % u plusu.
Mislim da su samo 2 lkolege ovdje zaslužila se pohvaliti sa prinosom od
PTKM – Hakela i Davorin.Uostalom čudi me da kolega Davorin ne napravi
malo reda oko ovoga sada što se zbiva, odjednom svi zaradili i ušli
nisko , a nitko izgubio.
Osim mene naravno, ja sam jedini na svijetu koji je izgubio novce na
PTKM ( 2 tanka rezervoara mog limenog ljubimca – ca. ) . I to 2 puta.
[smiley1]

Hej nemoj tako, ekipa ju je počela primjećivati tek na 140, di smo mi koji smo je kupovali na 50, 60, 80 kn, a ima i onih koji su ulazili na 20-ak. A većina vas nam se smijala. Većinu toga čuvamo i danas i lijepo nam je gledat kak se vi prepirete oće li na 150 ili 200. Pozdrav

New Report

Close