PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


http://business.hr/Default2.aspx?ArticleID=57b6d493-7be4-4e5b-b13a-8644d4aebdca

Gazprom ulazi u Srbiju

Po jako lošim uvjetima za srbiju

PETROKEMIJA D.D./REDOVNA DIONICA PTKM-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. HRVATSKI FOND ZA PRIVATIZACIJU 1.210.822 36,24 Osnovni račun
2. MINISTARSTVO GOSPODARSTVA, RADA I PODUZETNIŠTVA 869.396 26,02 Osnovni račun
3. PBZ D.D./THE BANK OF NEW YORK AS CUSTODIAN 209.067 6,26 Skrb. račun
4. HPB D.D./KD INVESTMENTS – VICTORIA FOND 93729 ( – 500 kom) 2,81 Skrb. račun
5. HPB D.D./KAPITALNI FOND D.D. 68.581 2,05 Skrb. račun
6. ZAGREBAČKA BANKA D.D. 59.415 1,78 Skrb. račun
7. HPB D.D. 40.770 1,22 Skrb. račun
8. HYPO ALPE-ADRIA-BANK D.D./HYPO ALPE-ADRIA-BANK AG 40198 (+100 kom) 1,2 Skrb. račun
9. RH,VLADA,SREDIŠNJI DRŽAVNI URED ZA UPRAV.DRŽ.IMOV 40.000 1,2 Osnovni račun
10. RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D. ZAGREB 35.612 1,07 Skrb. račun

Onome tko zna čekati, vrijeme otvara vrata.

ja ove iz hypa ne razumijem

Koliko vidim na burzi u Americi je index jako pao u 10.00 kako se i očekivalo, ali dobra vijest je da se vrlo brzo stanje stabiliziralo tako da očekujem oporavak burzi svugdje u svijetu, pa tako i kod nas te mislim da će se Petrokemija vrlo brzo vratiti preko 300,00 kn. Možda već u petak.

"Obožavam gledati u tvoje mišiće dok vadiš novčanik i plaćaš mi piće Novčanik je pun mišiće ti steže ta me privlačnost za tebe veže"

jeli to Hypo kupio 100 kom.?????


jeli to Hypo kupio 100 kom.?????

shortaju hahaha [cool]

Cinjenica je otkada je izvrsena dokapitalizacija rasprodaje N E M A.[proud]

Miiiiikkkkkkkaaaaaa V R A T I SSSEEEEEE!!!!!!!!!
Od burze je nastala PASTA SUTA.[cry]

Pa Hypo ne prodaje od kada je dr. Ivo imao izjavu na TVu o privatizaciji[proud]

Ne laje pas zbog sela.


Cinjenica je otkada je izvrsena dokapitalizacija rasprodaje N E M A.[proud]

Jesam li ja nešto propustio[shocked]

PETINA:

jeli to Hypo kupio 100 kom.?????

shortaju hahaha [cool]

I sad neka mi netko kaže ima li luđe dionice na ZSE od Petrokemije? I luđe (čitaj: mutnije) banke od HYPO?[huh]


Opet ponavljam. Toliku količinu gluposti i drukanja još nisam pročitao na niti jednoj drugoj temi. Pola vas druka da padne, druga polovica da naraste. Samo privlačite nove neiskusne ulagače, pa se i dešavaju ovakvi dramatični nebulozni rastovi, pa zatim padovi na ovoj «jadnoj» Petrokemiji. Jadnoj pod navodnicima, jer je jadna sa vama. Lupate o cijeni plina, vidim neki navode i vremenske prognoze, kunete se, pljujete se međusobno. Panada se javlja redovito čim dionica krene za dole kao katastrofičar. Tu se deklarira kao doktor, u što ja čisto sumljam. Prije bi rekao da laže da bi navlačio, a i vjerujem, što više siguran sam da mu Panda nije jedini nick na Petrokemiji. Drugi ga pljuju i veličaju ovu dionicu u nebesa a sami se poslije hvale kako dnevno trejdaju na njoj. Treći ih hvale. Govori se o trećoj sreći, rusima, Todoriću, Gazpromu, plinu iz Albanije… Užas! Što se tiče privatizacije Sanader je lijepo rekao da ide u dvije faze. Odjednom svi gluhi. Prvo 12% radnicima a zatim druga faza. Želje sindikata su samo želje i to oni i ističu. Sad druga faza moze samo ovako, ili da država proda strateškom partneru 51% ili veliki dio od preostalog. To slijedi nakon podjele dionica radnicima. Jer radnici se moraju prvi namirit pošto čekaju od stoljeća sedmog i došlo bi do prosvjeda da se oni prvi ne namire. Bit će vuk sit i ovce na broju. Neki fond u koji će biti ubačena Petrokemija sa ostalim firmama u državnom vlasništvu je glupost. To bi bila miješana salata koja bi se jako brzo ukiselila. Kako bi taj fond mogao upravljati sa tolikim firmama. Kako bi država izašla iz toga, što je uvijet za EU. Ma tko bi kupovao taj IPO. Kolika bi samo bila cijena. Većina se razočarala na HT-u. Većina se uplašila dionica. Petokemija će se hitno privatizirat i država će prestat biti većinski vlasnik. Treba love Sanaderu imajte to na umu. Jako se dobro zna koja je vrijednost ove dionice i ove firme u regiji. Da, smiješna je. Da li će trebati 1 godina ili 2 – 3 da dođe na 1500 – 2000 kn? Svejedno. A svi oni koji govore da je bolje da taj novac u međuvremenu okrenu na drugim dionicama pričaju gluposti. Na kojim to dionicama? Šta imaju kristalnu kuglu? Pa sve pada osim Tode a i on će gadno roknut ako mu ne upali Turska. Uvijek postoje maheri, ali njima se niti ne obraćam jer oni imaju samo svoju računicu. Molim moderatora da mi ne obriše ovaj post. Hvala.

[thumbsup]

kupile se legle oko mene stegle!

New Report

Close