PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Pa daj malo razmisli kak si nisko pao da šalješ smajliće svom najvećem neprijatelju .
Stvarno si sazreo za malo odmora od burze , ili smanji broj nickova,izgubio si se u njima!
Ja imam 2 pa nemogu pohvatati konce!

U pravu si Edo, ovaj naš prijatelj Davor-in stvarno pretjeruje s tim smajlićima. Dosta je jedan[smiley1]

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g

Nisam mislio na njega, već na tvoje smajliće -cartmanu

Cartmann, ovo šta si sad napisao trebao si davno prije shvatiti i napisati jer si sad na pravom putu u vezi PTKM. Međutim i dalje mislim da dobar dio investitora nije u pravu oko zadnje cijene koju će kupac biti jednog dana spreman platiti i koliko će PTKM realno vrijediti nakon prodaje. Slovenci su je htjeli kupiti za 200 kuna i glatko su odbijeni, Sa Austrijancima se prije nekih par mjeseci pregovaralo oko 400 kuna, a postoje i neki zainteresirani bez obzira na situaciju sa plinom jer su u mogućnosti ga sami osigurati.

Ljudi, nemojte prodavati na ovim razinama i sitno špekulirati jer će te vrlo brzo zaraditi puno veće iznose.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.


Cartmann, ovo šta si sad napisao trebao si davno prije shvatiti i napisati jer si sad na pravom putu u vezi PTKM. Međutim i dalje mislim da dobar dio investitora nije u pravu oko zadnje cijene koju će kupac biti jednog dana spreman platiti i koliko će PTKM realno vrijediti nakon prodaje. Slovenci su je htjeli kupiti za 200 kuna i glatko su odbijeni, Sa Austrijancima se prije nekih par mjeseci pregovaralo oko 400 kuna, a postoje i neki zainteresirani bez obzira na situaciju sa plinom jer su u mogućnosti ga sami osigurati. Ljudi, nemojte prodavati na ovim razinama i sitno špekulirati jer će te vrlo brzo zaraditi puno veće iznose.

[smiley2][smiley2][smiley2][smiley2]


Cartmann, ovo šta si sad napisao trebao si davno prije shvatiti i napisati jer si sad na pravom putu u vezi PTKM. Međutim i dalje mislim da dobar dio investitora nije u pravu oko zadnje cijene koju će kupac biti jednog dana spreman platiti i koliko će PTKM realno vrijediti nakon prodaje. Slovenci su je htjeli kupiti za 200 kuna i glatko su odbijeni, Sa Austrijancima se prije nekih par mjeseci pregovaralo oko 400 kuna, a postoje i neki zainteresirani bez obzira na situaciju sa plinom jer su u mogućnosti ga sami osigurati.

Ljudi, nemojte prodavati na ovim razinama i sitno špekulirati jer će te vrlo brzo zaraditi puno veće iznose.

Sa kojim austrijancima, jel znas tocnije?

Sve OK, dečki. Ja sam danas isto na kupnji ali svejedno ne drukam bezveze dolje. Ako što uleti kupit ću, ako ne idemo dalje sa količinom koju imam. Ako usporedimo DDJH i PTKM, firme slične u dosta pogleda (socijalistički giganti pred privatizacijom, posluju sa gubitkom, dosta likvidne) jedino što ih razlikuje je da se sa PTKM trguje 3 puta niže nego sa DDJH u odnosu na book (drugačije niti ne možemo gledati). Zaključak je jasan.

[color=blue]Come to Quark's, Quark's is fun, come right now, don't walk, run![/color] Quark je trejder, špekulant i investitor. U svojim komentarima prenosi informacije iz medija ili iznosi svoje osobno mišljnje. [u]Quarkovi komentari nisu savjeti za kupnju ili prodaju dionica[/u]. U večini slučajeva Quark posjeduje ili je posjedovao dionice o kojima piše.


jedino što ih razlikuje je da se sa PTKM trguje 3 puta niže nego sa DDJH u odnosu na book (drugačije niti ne možemo gledati). Zaključak je jasan.

famozni book ne moze uvijek biti pokazatelj podcijenjenosti, zaboravljate da je za djuru neko vec pokazao interes dok PTKM jos uvijek cuci nezapazena…

Nisam druzeljubiv tip pa nema potrebe stavljati me medju prijatelje

Ovaj navod da nitko nije zapazio PTKM nije točan. Evo ja sam zainteresiran za tu čađaru. A znam i di ima jeftinog plina.

Ljubo Jurčić, bivši ministar gospodarstva: " S ekonomskog gledišta, dionice Ine ne isplati se dati ni bivšim zaposlenicima ni umirovljenicima i braniteljima jer je riječ o nacionalnim resursima kojima trebaju upravljati profesionalci koji će Ini povećati vrijednost i razviti je." Zagreb, 29.04.2006.g


Slovenci su je htjeli kupiti za 200 kuna i glatko su odbijeni, Sa Austrijancima se prije nekih par mjeseci pregovaralo oko 400 kuna, a postoje i neki zainteresirani bez obzira na situaciju sa plinom jer su u mogućnosti ga sami osigurati.


Cartmann, ovo šta si sad napisao trebao si davno prije shvatiti i napisati jer si sad na pravom putu u vezi PTKM. Međutim i dalje mislim da dobar dio investitora nije u pravu oko zadnje cijene koju će kupac biti jednog dana spreman platiti i koliko će PTKM realno vrijediti nakon prodaje. Slovenci su je htjeli kupiti za 200 kuna i glatko su odbijeni, Sa Austrijancima se prije nekih par mjeseci pregovaralo oko 400 kuna, a postoje i neki zainteresirani bez obzira na situaciju sa plinom jer su u mogućnosti ga sami osigurati. Ljudi, nemojte prodavati na ovim razinama i sitno špekulirati jer će te vrlo brzo zaraditi puno veće iznose.

Vi stvarno imate hrabrosti, kad direktno preporučujete da neku dionicu ljudi kupuju ili ne prodaju.
Sumnjam da biste bili tako hrabri kada biste se tim poslom ozbiljnije bavili u stvarnom životu, i kada biste trebali savjetovati svoje klijente.

Mislim da ste pomalo sebični , nemojte mi zamjeriti, to je moje mišljenje .
Nadam se da nečete shvatiti ovo kao uvredu, jer tako nešto mi nije bilo niti na kraj pamet.
Pošto se radi o dionici krajnje nepredvidivoj, želio sam napisati svoje mišljenje.[smiley2]

[color=blue][u][b]" pessimus dux Croatorum "[/b][/u][/color]

quote=nathan47]
famozni book ne moze uvijek biti pokazatelj podcijenjenosti, zaboravljate da je za djuru neko vec pokazao interes dok PTKM jos uvijek cuci nezapazena…
[/quote]

Po prometima i rastu u zadnjih par dana PTKM je i te kako zapažena….

"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš, nego sedam dana u bijedi."

New Report

Close