PTKM (Petrokemija d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PTKM (Petrokemija d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


k/p please….opet je poceo rasti interes izgleda 🙂

None but ourselves can free our minds.Life is one big road with lots of signs. So when you riding through the ruts, don't complicate your mind.Bob's words


Kolega Knish, kako osobno poznajem Željka Karduma ( s njim sam imao poslovnu suradnju), kada god bih vam htio odgovoriti čini mi se kao da to radim nekom poznatom licu. [lol]

Zamolili ste me stanje K/P.
Postat ću vam!

Još ima vremena.

Kolega, hvala na stanjima ujutro, malo sam čini se zakasnio na njih, ali i ovako retrospektivno, drago mi je imati pregled. Nadam se da bi i sutra mogli vidjeti nešto slično, iako možda ne ovakav spektakl.

Zanimljivo da ste spomenuli, jer sam i ja poznavao Patrokla. Sjećam se, bilo je to u danima uoči trojanskoga rata, rekao sam mu: “Patroklo, ja sam star i sijed paraplegičar, brada mi seže do gležnjeva, ali ipak poslušaj moj savjet…” [wink]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

Izgleda da su čuli za Albance 🙂
Ko prstom u pekmez

Kupnja Cijena
332 340,00
149 335,00

38 331,40
29 331,00
128 330,00
Cijena Prodaja
341,44 125
342,88 25
342,90 10
343,00 34
344,00 52

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

kaj je to bilo??:)koi skok

može k/p jel to bilo čišćenje

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

iDEMO OPET GORE, NAPOKON!!!

Dali opet postoji blokada ili je više nema???

već ove godine, a najkasnije 2009 tvormica bi trebala vrijediti oko mlrd. eura. Ovih dana razgovarao sam s nekim ljudima iz Bugarske koji procjenjuju strahovit porast potražnje za umjetnim gnojivima u svijetu, pogotovo Kini, Indiji i Rusiji. Sličan porast potražnje očekujemo i mi u našoj regiji što govori i projekcija od 2,8 mlrd. kuna prometa u idućoj godini.

živjeli.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.



Nema blokade danas jer je već jedna bila i trguje se bez limitai…….

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

po trenutnoj cijeni vrijedimo 155 milja eura, a uz prihod od 2,8 mlrd. kuna neto dobit bez problema može biti 50 milja eura. Kalkulacija je jasna, odnosno trenutna cijena je preniska za ovakvu tvornicu.

dobit od 450 milja kuna uz povrat od 15 godina znači da ptkm vrijedi 2020 kuna.

vlalonca:

Nema blokade danas jer je već jedna bila i trguje se bez limitai…….


No limit Texas Hold’em [smiley]

"[i]When does a guy decide to become an accountant? When he realizes he doesn't have the charisma to succeed as an undertaker. " [/i]

knish može k/p

Napravi razliku http://pravipotez.blogspot.com/

misilim da ce biti lupanja po asku pred kraj…steta kaj necu to moc gledati 🙂

New Report

Close